14 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

14 Eylül Hangi Burç

14 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 14 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

14 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Bir grup heyecan verici insan evinize bir parti veya grup toplantısı yapmak için katılabilir. Harika bir ev sahibi olma yolunda ilerliyorsunuz ve bazı ilginç yeni insanlarla tanışmanız muhtemel. Sohbetler genellike bilgisayarlar ve modern teknolojinin diğer biçimlerine, ya da belki astroloji ve diğer esrarengiz konularda olabilir. Kaliteli vakit geçirecek ve çok şey öğreneceksiniz. Devam edin!

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Partnerinizle yalnız zaman geçirmek için doğru moddasınız ve büyük olasılıkla karşı konulAmaz olacaksınız. Aranızdaki bağı sağlamlaştırmak için harika bir zaman.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Hayatınıza yeni insanlar katılabilir. Bu kişiler konusunda sezgilerinize güvenmelisiniz ve onları anlamaya çalışmalısınız. Bugün analitik zekanız ön plana çıkabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, ruhsal olarak gel gitler yaşayabilir, içsel dengenizi sağlamakta geçici olarak zorluk yaşayabilirsiniz. Esasen bu dolunay sizi bir adım öteye taşıyacak ve özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili pozitif gelişmeler yaşamınıza destek olacak nitelikte. Dolunay zamanında iletişim konusunda beklediklerinizi elde edebilecek, beklediğiniz haberleri alabilecek, yeni iş bağlantıları geliştirebilecek ve ilişkilerinizdeki sorunlara daha kolay çözüm yolu sağlayabileceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili mücadele verebilirsiniz. Hayatınızla ilgili planlar yapabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi ifade etmek sizin için önemli olabilir. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizle ilgili etrafınızdaki insanlar tarafından desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Babanızla ilgili konularda sorumluluk almanız gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar saat 09:40 itibariyle Ay-Venüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. Çarşamba gününe böyle bir etki altında adım atıyoruz. Bu enerji, aşırıya kaçmadan hem arkadaşça paylaşımlarda bulunmanızı hem de parasal konularda tarafsız bir şekilde durumunuzu gözden geçirmeniz anlamında gayet olumludur. Saat 15:23 Ay-Mars görünüm etkisinde, çalışma hayatımız ve ailevi konularda özgürlüğümüzü kısıtlayıcı, zorlayıcı hiçbir şeye tahammül göstermeyiz. Kendimizi savunmaya, doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye çalışırız.  Ancak içinde bulunduğumuz şartlar bizi bir şeylere katlanmaya mecbur edebilir. Saat 18:31-15 Eylül saat 05:23 arası Ay-Boşluk etkisi altındayız. İçinden çıkamadığınız bir durumla karşılaştığınızda meseleleri bir daha gözden geçirelim. Özellikle ilişki konularında hassasiyet nedeniyle kafamız karışıksa, tekrar bir bakmak yararlı olur. Nice Bayramlara mutlulukla erişmemiz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
02° 00' 17" R
Ay
İkizler
22° 13' 21" R
Merkür
Terazi
13° 42' 34" R
Venüs
Yay
18° 52' 39"
Mars
Terazi
26° 23' 49"
Jüpiter
Kova
22° 24' 40"
Satürn
Kova
07° 02' 45"
Uranüs
Boğa
13° 13' 32"
Neptün
Balık
20° 46' 39"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 35"
Lilith
İkizler
10° 56' 55"
True Node
İkizler
01° 55' 29"
Son Güncelleme : 25/10/2021 08:10

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>