14 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

14 Eylül Hangi Burç

14 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 14 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

14 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Eşinize karşı olan güveninizi kaybetmeye başladıysanız, bu sorunun nedenini bulmaya çalışın. İş yerinizde, yavaş ama emin adımlarla ilerlemeye devam ediyorsunuz. Sağlığınız için, stres seviyenizi düşürmeye çalışın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Balık burcunda dolunay etkisi altında, eşinizle ilgili gelişmeler ya da ilişkiler önem kazanmakta. Bu alanda karşınızdakilere karşı daha duyarlı olmaya bakmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bir dostunuz sizden haber bekliyor. Uzun süredir onu ihmal ettiniz. Güzel bir tatil daveti alabilirsiniz. Bunu değerlendirin. Gideceğiniz yerde yeni kişilerle tanışma imkanı doğabilir. Tam macera zamanı. Uzun süredir böyle bir macera özlemi içindeydiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, saat 03:42 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, beklediğiniz bir gelişmenin sizi memnun edeceğini, bu sayede yeni bir adım atabileceğinizi işaret ediyor. Sizi geriye çeken ve epeydir zorlayan bir ilişki veya bir mesele çözüme kavuşabilir. Yurtdışı eğitim-iş veya farklı bir konuda gelişim yönünde bir anlaşma sağlanabilir. Yeni bir proje için kollar sıvanır. Daha önce başlanmış bir iş uygulanabilir. Gelen bir teklif sizi memnun edebilir. Kararsız kaldığınız bir meselede doğru bir tercihte bulunabilir. Gizli bir ilişki görünür hale gelebilir. Stres azalır, fiziksel anlamda güçlenmeniz mümkündür. Başkaları sizi gayet çekici bulabilir. Saat 05:58 Güneş-Satürn görünümü, ev içindeki düzenleme, derleme, toparlama işlerimizi gösterdiği gibi, ofis içindeki işlerin yoluna koyulması anlamında etkilidir. Bir şeyler tam olarak aklınıza yatmayabilir, birileri beğenmeyebilir, bir şeyler size uygun gelmeyebilir. Böyle durumlarla karşılaştığınızda endişelenmeyin. Bir daha gözden geçirmekte yarar var. Aile içi ilişkilerimizde anlayışlı olmak, yaşça büyük kişilerle tartışmadan kaçınmak faydalıdır. Saat 07:41 Ay-Merkür görünümü, yeni başlayan bir ilişki içindeyseniz, kendinizden gayet emin bir şekilde karşınızdaki kişiye onu ne kadar beğendiğinizi açıkça belli edebilirsiniz. Hem sevdiklerinizi hem de kişisel anlamda yapmak istediklerinizi akıllıca gözden geçirebilirsiniz. Sezgileriniz ve aklınız hizmetinizdedir. Doğru olan her ne ise onu tespit edebilirsiniz. Saat 10:48 Ay-Mars görünümü şefkatli ve düşünceli yaklaşımların size pozitif bir yansıma şeklinde geri dönmesi anlamı taşıyor. Birlikte olduğunuz insanın ihtiyaçlarına en az kendiniz kadar önem verirsiniz. Saat 22:32 Ay-Neptün görünümü, sezgileriniz sayesinde iyi niyetli olmayan bakışları, hareketleri, insanları gayet net tespit etmenizi sağlar. Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilmenizde yardımcıdır. Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, ruhsal olarak gel gitler yaşayabilir, içsel dengenizi sağlamakta geçici olarak zorluk yaşayabilirsiniz. Esasen bu dolunay sizi bir adım öteye taşıyacak ve özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili pozitif gelişmeler yaşamınıza destek olacak nitelikte. Dolunay zamanında iletişim konusunda beklediklerinizi elde edebilecek, beklediğiniz haberleri alabilecek, yeni iş bağlantıları geliştirebilecek ve ilişkilerinizdeki sorunlara daha kolay çözüm yolu sağlayabileceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları