20 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

20 Eylül Hangi Burç

20 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 20 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

20 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Haftasonu hareket ve yenilikler getiriyor. Yakın çevrenizle daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Hayatınızın akışına yeni bir yön vermek isteyebilirsiniz. Bugün karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz vereceğiniz kararları destekleyecektir. Gün sizin için yenilikleri fısıldıyor olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sınırlarını daha da geniş tutacağın, farklı düşünceleri kucaklayacağın bir gün seni bekliyor. Fakat teknolojik aletlerle zorlu bir sınav da verebilirsin. Başarılarınla kendine yeni bir sayfa açarken, takdir edileceksin. Kendin için yapmak istediklerin var. Bu bir hobi edinmek olabilir, kursa dâhil olmak istemekte? Eşinle ise karşılıklı konuşarak çocuklar ile ilgili kararlar alabilirsin. Özel eşyalarını güvenmediğin kişilere bırakmamaya özen göstermelisin. Eşyaların çalınabilir ya da özel mesajların, bilgilerin okunabilir. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, artık kalbinin kapıları açılsın isteyeceksin. Son zamanlarda psikolojik sorunları olan bir yakınına destek olabilir, bazı konularda onu ikna etmeye çalışabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Evinde ufak değişiklik planlayabilirsin. Çocukları olan Başak burçları, eğitim problemlerine çözümler bulabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Sizin için önemli şeylere odaklanmalısınız. İnsanların olayları istediğiniz şekilde görebilmesi için sempatikliğinizi ve çekiciliğinizi kullanabilirsiniz. Geçmiş tecrübelerinizden faydalanın. Bazı şeylerin olurunu sağlamak için mantıklı ve politik olmak gerekirken tartışmalara girmeniz, olayları olumsuz etkileyecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ilişkiler veya aşk hayatımız açısından oldukça güzel birkaç günün içerisindeyiz. İlişkilerimizi tazeleyebilir, yeni aşklara veya ilişkilere yelken açabilir veya ilişkilerimizle bağlantılı farklı hoşluklar deneyimleyebiliriz. Fikirlerimizi açıkça dile getirebileceğimiz, planlarımız veya yapacağımız sunumlar açısından olumlu günler. İletişim ve iletişim kanallarıyla yayılan haberler açısından olumlu gelişmelere de açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları