25 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

25 Eylül Hangi Burç

25 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 25 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

25 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde arkadaşlarınla ilişkilerinde ufak tefek problemler yaşanabilir. Gelecek beklentilerini oluşturabilir, yeni temeller atabilmek için güç toparlayabilirsin. Akşam saatlerine doğru iletişim çatışmalarına karşı dikkatli olmalı, fikirlerini empoze etmekte çok fazla ısrarcı olmamalısın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

İlişkilerde perde diyeceğiniz bir gün yaşıyorsunuz.Zira Koç burcundaki Dolunay size partnerinizin ne kadar bencil, egosunun sesini dinleyen, tek taraflı düşünen biri olduğunu işaret edecek. Ani kopmalara ya da tartışmalara bugün dikkat etmekte fayda var. Yeni birine aşık olabilirsiniz. Aşk heyecan sever.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, yakın çevrenizle dengeli paylaşımlar içinde olmanızı sağlayan Ay-Yay burcu seyri saat 07:00 itibariyle etkilidir. Bu enerji, oldukça tempolu bir gün yaşamanızı sağlayabilir. İletişim ve haberleşmenin en yoğun görüldüğü alanlar, sevdiklerinizle paylaşımınız, eviniz ve ailenizle birebir temasınız şeklinde gelişebilir. Çevrenizle sürekli bağlantıda olabilir, onların hoşlanacakları tarzda konuşabilirsiniz. Karşılık beklemeden verici olmak, desteklemek güne damgasını vurabilir. Herhangi bir durum karşısında sizin bakış açınız kadar, olaylara dahil olan kişilerin ne düşündüğünü de önemlidir. Saat 11:57 Ay-Güneş görünümü, hem iletişim anlamında keyiflendirici hem yakın çevrenizde olan kişilerle bağlantınızı sağlayıcı hem de sosyal anlamda sizi güçlendiricidir. Bu görünüm hislerimizi karşımızdaki kişiye rahatlıkla ifade etmemizi sağlar. Her meseleyi tatlılıkla ele alırsınız. Ne kendinizle ne de bir başkasıyla çatışma yaşamazsınız. Saat 17:36 Merkür-Satürn görünümü, bizi içten içe düşündüren, yoran veya çoğu zaman sıkıştıran konulara sakin ve aklımız başımızda tekrar bakmanın önemini vurguluyor. Kafamızın içinde cevapsız kalan sorulardan bunalmış durumdayız. Bu bizi stres altına alabilir. Onun için lütfen, gerçekçi olalım. Hayati kararlar vermeden önce bir daha düşünelim. Zihin ve beden sağlığımıza önem verelim. Saat 20:54 Ay-Venüs görünümü, iş meseleleri gündeminizin ilk meselesi haline gelir. Çevrenizle olan ilişkinizde, bazı kişilerin sizi rahatsız etmemesi için mesafe koymayı tercih edersiniz. Yeni hafta boyunca başarı, şans, sağlık ve güzellik dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2016 Terazi Burcu Yorumu

Dost dediğiniz insanlardan ziyade sadece yüzeysel paylaşımlar yapabildiğiniz ve aslında size çok fazla şey katmayan insanlar yakınlarınızda olacak bugün. Ya bu durumu değiştirip ilişkileri geliştirin ya da insanları değiştirin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
20° 40' 25" R
Ay
Boğa
13° 40' 50" R
Merkür
İkizler
11° 15' 28"
Venüs
İkizler
02° 32' 07"
Mars
Yengeç
10° 44' 13"
Jüpiter
Kova
29° 40' 43"
Satürn
Kova
13° 23' 41"
Uranüs
Boğa
11° 16' 26"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 45' 58"
Chiron
Koç
11° 12' 54"
Lilith
Boğa
22° 26' 25"
True Node
İkizler
10° 45' 01"
Son Güncelleme : 11/05/2021 06:30

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler be... Devamını Oku >>