25 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

25 Eylül Hangi Burç

25 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 25 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

25 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ailevi konular bugün gündeminizi oluşturabilir. Toplumsal olaylardan kaynaklı kırılgan durumlar oluşabilir. Zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Ev hayatınızdaki olaylara yeniden yön vermek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde sıkışmalar yaşanabilir. Akşama doğru hafta sonu için yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. Abartılı hareketlerden kaçınmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün girdiğiniz hemen her ortamda memnuniyetle karşılanacaksınız. Her şey yolunda gidecek. Az çabayla bugünün tadını çıkarma şansınız var. Bir şeyi yapmaya karar verirseniz, oldukça başarılı olacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, 25 Eylül saat 05:52 Koç burcunda oluşacak Dolunay, ilişkide karşı tarafın arzu ve istekleri, bizden beklentileri canımızı sıkabilir. Anlaşmak için kendimizden ödün vermek istemeyiz. Fakat uygun bir dille konuşmamız, hukuk veya farklı bir şekilde konuya açıklık getirmemiz lazım. Tabii ki bu Dolunay illaki büyük anlaşmazlıkların göstergesi değil. Sözgelimi yeni bir tanışmayı da işaret edebilir. Bir toplulukta, bir dost sayesinde, bir şekilde karşımıza çıkan kişi bizi etkileyebilir. Sanki diğer yarımız gibidir. Bizde farklı duygular uyandırabilir. Eğer konu, ayrılmak, boşanmak gibi olumsuz durumlara işaret ise, bu Dolunayda hukuksal hakların, anlaşma maddelerinin, nafaka dahi olmak üzere meselelerin ele alınması mümkündür. Buna çocukların velayeti de dahil olmak üzere. Bu Dolunay görüldüğü gibi tamamen ortaklaşa yaşam, bir hayatın sürdürülmesi, belki bir ateşli aşkın simgesi olabilir. Kişiden kişiye değişse de, bugün eşimiz, iş ortağımız veya diğerleri aracılığıyla hayatı ele alacağız. Onların yaşamımızdaki yeri, bize hissettirdikleri ve bizim ne düşündüğümüz önemli olacak. Aslında zorlayıcı değil fakat anlaşmaya gönüllü olmadığımız bir durumdaysak, zorlayıcı bir gün olabilir. Ailevi sorumluluklar artabilir. Kendimize bir yol çizmek isterken, başkaları yolumuza çıkarak bize kendini hatırlatabilir. Ne denildiğini, ne diyeceğimizi bilmek zamanıdır. Gönülden sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2016 Terazi Burcu Yorumu

Bilhassa hedefler, maddi ve manevi yatırımlar ile hayatınızın benlik alanını selamete eriştirmek için önemli bilgi ve fırsatlara sahip olabileceğiniz bir gökyüzü konumuna sahipsiniz.Akşamüstüne kadar ruh haliniz durağan olsa bile elinize geçen değerli fırsatlardan faydalanmak adına ihtiyacınız olan biraz hareket enerjisi olabilir. Çalışanlarınızın mesleki konulardaki fikrini almak, onlara değer verdiğinizi hissettirmek ve onları maddi manevi desteklediğinizin etkisini göstermek için olumlu enerjilere ve şansa sahipsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
11° 48' 09" R
Ay
Terazi
20° 06' 06"
Merkür
Kova
14° 59' 04"
Venüs
Balık
05° 47' 12"
Mars
Boğa
28° 51' 46"
Jüpiter
Kova
16° 52' 43"
Satürn
Kova
08° 35' 35"
Uranüs
Boğa
07° 38' 39"
Neptün
Balık
20° 17' 54"
Plüton
Oğlak
26° 03' 32"
Chiron
Koç
07° 18' 13"
Lilith
Boğa
14° 40' 33"
True Node
İkizler
15° 33' 02"
Son Güncelleme : 02/03/2021 07:20

Astroloji Gündemi

Balık Burcu Kadını 2 Mart 2021, Salı Balık Burcu Kadını Balık burcu kadını Türk toplumunda sık görülen bir burcun kadınıdır. Balık burcu genel olarak duygusallıkları ile ön planda o... Devamını Oku >>