25 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

25 Eylül Hangi Burç

25 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 25 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

25 Eylül 2021 Terazi Burcu Yorumu

Beraberliklerin mutlu ve sağlam olabilmesinde en önemli etkenin dürüstlük olduğunu, aklınızdan çıkarmayın. Olayları abartmama doğrultusunda vereceğiniz çabalar, mutlu olmanızı sağlayacak. Olayları bütün olarak ele alabilmeniz ve bu doğrultuda iş dağılımı yaparken zorluk yaşamamanız, üstlerinizin de gözünden kaçmıyor. İşinizle ilgili olarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Paraya çok sıkışacağınız bugün ailenizden alacağınız maddi destek, sizi çok rahatlatacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün kararsızlıklar hakim, ilişkilere dair hızlı ve büyük kararlar almanız gerekebilir. Engellere toslamak sizi biraz kızdırabilir ancak bunu ifade etmek yerine içinize atmayı tercih edebilirsiniz. Ev ve yuva içinde türlü sorumluluklarınız olacak gibi duruyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün girdiğiniz hemen her ortamda memnuniyetle karşılanacaksınız. Her şey yolunda gidecek. Az çabayla bugünün tadını çıkarma şansınız var. Bir şeyi yapmaya karar verirseniz, oldukça başarılı olacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Ay, karşıt burcunda hareket ediyor ve yine karşıt burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Motive olmakta zorlandığın konular varsa ise toparlanman zor olabilir. Önemli işlerini ertelemek isteyebilirsin. Özellikle dil bilimi ve edebi konulara ilgi duymaya başlayabilirsin. Geçmiş dönemde yaptığın fazla harcamaların faturası seni biraz yorabilir. Eğitimi devam eden bir Terazi burcuysan, yeni öğreneceğin bir program, hayalini kurduğun şeyi yapmana fırsat sağlayabilir. Kalbi boş bir Terazi burcuysan bugün seni gerçekten heyecanlandıracak biriyle tanışacaksın. Zamanında sana iyiliği, fedakârlığı dokunmuş kişileri minnetle anacağın bir gün olacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 56' 07" R
Ay
Terazi
14° 18' 38" R
Merkür
Yengeç
03° 31' 52" R
Venüs
İkizler
16° 44' 47" R
Mars
Boğa
01° 15' 04"
Jüpiter
Koç
07° 57' 01"
Satürn
Kova
24° 26' 40"
Uranüs
Boğa
17° 58' 46"
Neptün
Balık
25° 25' 19"
Plüton
Oğlak
27° 39' 51"
Chiron
Koç
16° 21' 53"
Lilith
Yengeç
09° 15' 19"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 04:00

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>