25 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

25 Eylül Hangi Burç

25 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 25 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

25 Eylül 2023 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi bu, yeni fırsatları görmek veya durumunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için genellikle mükemmel bir zamandır. Yine de, baş edilmesi gereken birkaç endişe olabilir. Sağlık veya işle ilgili sorunlar veya endişeler ortaya çıkabilir. Bir sorunu tamamen çözmenin zamanı olmasa da bu amaca yönelik bazı adımların şimdi atılması yararlı olabilir. Sonunda güzel bir dengeye ve yeni bir plan veya hedefe yol açacak bir enerji var ancak bu şu anda zor olabilir. Birisi fikirlerinize bağlı değil, onaylamıyor veya ilgisiz görünebilir. Şimdilik başkalarına bağlı kalmak yerine bağımsız hareket etmeniz daha iyi olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2022 Terazi Burcu Yorumu

Bugün yeni bir şey denemek için kendinize güveniyorsunuz. Bunun sonucunda iş hayatınızda, sağlığınızda ve ayrıca aşk hayatınızda değişikler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ne zamandır planladığınız projeler için kolları sıvayın ve işe girişin. Çevrenizdekiler bu yeni yaklaşımınızı olumlu karşılayacak ve size destek verecek, ama siz yine de yere sağlam basmaya bakın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2021 Terazi Burcu Yorumu

Maddi konularda istediğiniz sonuçları almanız, uzun zaman alabilir. İsteklerinizde acele etmemeli ve yatırımlarınızı kendi çapınızda irdelemeden sonuca gitmemelisiniz. Duygularınızı ortaya koyarken, biraz çekingensiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Maddi gelirleriniz hızlı bir şekilde eriyor olabilir. Alışveriş listelerini uzun tutmuş olabilirsiniz. Toparlanma seviyesine geçebilmek için biraz harcamalarınıza kısıtlama getirerek gelir gider dengenizi korumaya çalışabilirsiniz. Mistik konulardaki merakınız sizleri derinlere doğru çekmeye çalışıyor olabilir. Kayığın küreklerinin her zaman sizin elinizde olduğunu unutmayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde arkadaşlarınla ilişkilerinde ufak tefek problemler yaşanabilir. Gelecek beklentilerini oluşturabilir, yeni temeller atabilmek için güç toparlayabilirsin. Akşam saatlerine doğru iletişim çatışmalarına karşı dikkatli olmalı, fikirlerini empoze etmekte çok fazla ısrarcı olmamalısın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 28' 44" R
Ay
Yay
24° 02' 60" R
Merkür
Boğa
13° 37' 17"
Venüs
İkizler
01° 39' 22"
Mars
Koç
18° 45' 32"
Jüpiter
Boğa
29° 49' 10"
Satürn
Balık
18° 23' 46"
Uranüs
Boğa
23° 47' 13"
Neptün
Balık
29° 32' 27"
Plüton
Kova
01° 59' 18"
Chiron
Koç
21° 57' 25"
Lilith
Başak
26° 05' 60"
True Node
Koç
14° 29' 29"
Son Güncelleme : 25/05/2024 07:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>