16 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

16 Eylül Hangi Burç

16 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 16 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

16 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Geçmişimizle, bizi çevreleyen dünyayla ve yakın çevremizle hepimiz farklı yollarla bağ kurar ve mücadele ederiz. Senin yolun, gözlerinin önündekinin anlamını sorgulamakla alakalı. Bu, kendiliğin olan bir tavır ve sahip olduğun özel yetilerden biri. Bu alışkanlığın seni gerçekliğe bağlıyor ve göz önündekilerin değerini anlamanı sağlıyor. Yine de son zamanlarda, biraz kopuk hissediyorsun. Dünyanla tekrar temasa geçmek bir miktar efor sarfetmelisin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Ay, günün tamamında burcunuzda seyahat edecek.Kişisel meselelerinizin ön planda olacağı, hassas bir gün olacaktır. Yarın burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ile yeni başlangıçlara açık bir döneme giriyorsunuz. Hangi konularda başlangıçlar yapmak istediğinizi belirlemek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün, verdiğiniz sözler ve sadakat duygunuz öne çıkabilir. Kendinizi adamış olduğunuz, artık eskisi gibi doğru ya da güvenli gelmeyen bir şey mi var? Eğer öyleyse, bu işin içindeki diğer kişilerle nasıl hissettiğiniz konusunda konuşmanızın vakti gelmiş olabilir. Belki de bu sözün diğer kişi için hala önemli olduğuna dair güvenceye ihtiyacınız var ya da belki sizin kendi ihtiyaçlarınız değişmiştir. Durum ne olursa olsun, bununla ilgili bir şeyler yapmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davrananları anlamakta zorluk çekiyor, insanların yeniliğe kollarını açması gerektiğini düşünüyorsunuz. Yeni olan her şeye sanki içgüdüsel bir istekle yaklaşıyorsunuz. Ama yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor ve biraz itici görünebiliyorsunuz. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz olacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, 04:09 Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Enerjiniz her zamankinden daha yüksek olacaktır. Sanat, spor, egzersiz, kişisel bakımınız ilgili konularda uygun bir gündesiniz. Bu enerjinin güven verici ışığı altında her şey kolaylıkla yoluna girer. Canlanırsınız. Saat 22:02 Merkür-Mars kavuşumu burcunuzda gerçekleştiği için gayet olumludur. İşlerinizi en doğru ve en uygun şekilde organize etmenizi sağlar. Çözüme odaklı düşündüğünüz için, problemlerin üstesinden gelmeniz kolaydır. Plan ve projelerin doğru start zamanıdır. Uygulamalar akılcı bir şekilde restore edilir ve yürürlüğe konur. Bir durum sizi uzun zamandır zorluyorsa, şimdi bunun üstesinden gelmeniz, sağlıklı ve işler hale getirmeniz kolaylaşır. Doğru tercihin yapılma vaktidir. Her mesele detaylarıyla ele alınır, güncellenir, arzu edilen şekilde düzenlenir. Diyebiliriz ki, bu kavuşum size hareketlilik, iletişim, aktivite kazandıracaktır. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
05° 25' 07" R
Ay
Akrep
03° 44' 02" R
Merkür
Kova
00° 50' 18" R
Venüs
Oğlak
11° 23' 43"
Mars
Oğlak
00° 39' 14"
Jüpiter
Balık
05° 42' 59"
Satürn
Kova
14° 42' 02"
Uranüs
Boğa
10° 50' 18"
Neptün
Balık
21° 14' 09"
Plüton
Oğlak
26° 44' 11"
Chiron
Koç
09° 02' 32"
Lilith
İkizler
21° 10' 17"
True Node
Boğa
29° 12' 04"
Son Güncelleme : 25/01/2022 13:30

Astroloji Gündemi

25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 25 Ocak 2022, Salı 25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Sabah erken saatlerde Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir güne başlayabiliriz. Bugün... Devamını Oku >>