4 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

4 Eylül Hangi Burç

4 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 4 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

4 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Çevrendeki kişileri fikirlerinle etkilemek istiyorsun. Bu konuda yoğun mesai harcarken, insanları kırmamaya özen göstermelisin. Aile fertlerinden alacağın bir haberin ardından olayların akışı değişebilir, birbiri ardına gelen konuşmalar tadını iyice kaçırabilir. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, yakın çevrenden birisinin sana karşı ilgisi olduğunu fark edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Konsantrasyon gerektiren hesap, araştırma konularıyla ilgilenmek ruhunuzdaki volkanı, ateşi söndürebilir. Duygularınızı bastırmadan stres ve gerilimden uzak durmaya çalışmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak; bugün hem işlerini yoluna koymayı isteyebilir hem de mesleki açıdan girişim ve görüşmeler yapabilirsin. Muhatap olduğun ya da rakip olarak gördüğün insanlarla diyalog halindeyken fikir ayrılıklarına rağmen üstünlüğünü her şekilde vurgulamak isteyebilirsin. İstediğini almakta ısrar edeceğin ve iletişim kabiliyetini sonuna kadar kullanacağın bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgiyle davranacak, olaylara olumlu açıdan bakacaksınız. Parasal konularda sakin ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. İlginç durumlarla karşılaşmanız mümkün. Bu durum sizi heyecanlandıracak ve yeni planlar yapacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Durup dururken çıkan tartışmalardan kesinlikle uzak durun. Egosu yüksek, kibirli insanların yanlış tutumlarını hiç eleştirmeyin. Onlar kendi hatalarını görmeyi öğrenmeliler. Zihninizin hızlı çalıştığı bir gün. Kendi fikirlerinizi kendinize saklayın. Eleştirilere açık değilsiniz. Sosyal ilişkilerinizi kafanızı dağıtmak için kullanın. Rutin işlerinizi hallederken aksilik çıkaran insanlarla boşa zaman harcamayın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar saat 09:39 Ay-Pluto görünüm etkisinde güne uyanıyoruz. Bu enerji, endişeli düşünmemize neden olur. Zaten biliyordum, bunların olacağı belliydi gibi cümleler sarfedersiniz. Oysaki bütün bunlar çözümlenmemiş problemlerin kendini hissettirmesidir. Siz üstünü kapattıkça onlar tekrar ortaya çıkmaktadır. Saat 11:13 Ay-Mars görünümü, hem kendinizi hem başkaları memnun etme çabasıdır. Bu ailemiz, çocuğumuz, büyüklerimiz, sevdiğimiz kişiyle alakalı olabilir. Evimizle ilgili harcamalarda bulunuruz. Bunlar aslında gözümüze hoş gelen şeylerdir, memnun olmamızı sağlar. Saat 17:54 Güneş-Kuzey düğüm kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor. Duygusal ve fiziksel anlamda sizi zorlayan, şu aralar içinden çıkmakta güçlük çektiğiniz meseleleri tekrar karşınıza çıkarabilir. Kişisel anlamda hangi yolun ve hangi kararın sizin için uygun olduğunu bilmek istiyorsanız, lütfen bilinçli şekilde duruma  bakınız. Merkür gerileme dönemindeyiz. Şu sıralarda yapılacak iç gözlem, muhasebe ve tespitler oldukça işinize yarar. Böyle gerekli-gereksizi ayırt etmiş ve zamanı faydalı şekilde değerlendirmiş olursunuz. Keyifli ve gönlünüzce geçecek bir Pazar günü dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 59' 52" R
Ay
İkizler
22° 08' 27" R
Merkür
Terazi
13° 42' 09" R
Venüs
Yay
18° 52' 14"
Mars
Terazi
26° 23' 32"
Jüpiter
Kova
22° 24' 40"
Satürn
Kova
07° 02' 44"
Uranüs
Boğa
13° 13' 33"
Neptün
Balık
20° 46' 40"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 36"
Lilith
İkizler
10° 56' 52"
True Node
İkizler
01° 55' 29"
Son Güncelleme : 25/10/2021 08:00

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>