4 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

4 Eylül Hangi Burç

4 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 4 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

4 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Bugün bir şeylerin ya da birilerinin eğlencenize engel olduğunu düşünebilirsiniz. Eğer mesele buysa, zorlamayın ve bu konuda sızlanmayın. Kimse sürekli şikayet eden birini dinlemek istemez. Bu aydınlanmayı, yavaşlayıp daha düşünceli ve daha sistemli bir yaklaşım edinmeniz için evrenden gelen bir mesaj olarak kabul edin. Hedeflerinizi beirleyin, haftalık planınızı yapın ve bu plana bağlı kalın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Duygusal ilişkinizde hareketsizliğin suçunu hemen eşinize yöneltmeyin. Aşırı istekli ve heyecanlı olabilirsiniz ancak o bu durumu kavramakta güçlük çekebilir. Anlayış ve özveri şart gibi gözüküyor. Sosyal ilişkileriniz sizin için zaman zaman kendinizle ilgili problemleri, zaman zaman da duygusal ilişkinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağını gösteriyor. Kızgınlık sizi belirlememeli buna izin vermemelisiniz. Parasal sorunlarınızı çözümleyemeseniz bile sıkıntınız hafifleyecek.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün başkaları ağzını açana kadar siz gözünüzü açın ki arkada kalmayın. Oturup birinin size davetiye getirmesini beklerseniz gideceğinizi yere hiçbir zaman varamayabilirsiniz. Siz el etmezseniz taksi asla durmayacaktır. Yola bir kez çıktınız mı sizi kimse durduramaz. Yapmanız gereken ilk adımı atmak. Bugün başlangıç yapmanın ve sonra da akıntı nereye götürürse oraya gitmenin tam zamanı.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün Akrep burcunda öğlenden sonra boşlukta kalacak olan Ay, seyahatler, kardeşler, arabayla ilgili konular, ofis düzeninizdeki yarım kalan işleri halletmenize yardımcı olacak.Zihinsel yetenekleri ve iletişim becerilerinizi ortaya koymak için yarını bekleyin. Konuşmalarınızdaki felsefi kavramlarla karşınızdakileri etkilemeyi başarır, dilediğiniz konuda ikna edersiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Ay Yengeç burcunda seyahat ederken arkadaşlarınızla harika bir gün geçirebilirsiniz. Bir antika müzayedesine, sergiye katılabilir ya da müzeyi ziyaret edebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde sevgi, şefkat ön planda olacaktır. Kadınlara yönelik bir etkinlik ilginizi çekebilir. Çocuğunuzun temel ihtiyaçlarıyla ilgilenmek istersiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Karşınıza çıkan kişilerin akıl ve zekasından da etkileneceksiniz Yine yakın çevrenizde bazı arkadaşlarınızla yeni bir yapılanma içine gireceksiniz. Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayacağınız bir gün içindesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 32' 02" R
Ay
Kova
12° 50' 18" R
Merkür
Yay
17° 42' 03" R
Venüs
Yay
15° 44' 60" R
Mars
İkizler
19° 41' 28" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 22"
Satürn
Kova
19° 42' 58"
Uranüs
Boğa
16° 07' 34"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 50"
Chiron
Koç
12° 12' 35"
Lilith
Yengeç
25° 26' 02"
True Node
Boğa
13° 11' 14"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:20

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>