23 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

23 Eylül Hangi Burç

23 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 23 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

23 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Hayat ancak sizin izin verdiğiniz ölçüde karmaşık hale gelebilir. Aslında her şey basittir ve dümdüz akıp gider; bu da doğru yolda olduğunuza dair bir işarettir. Unutmayın ki yolunuz şu an biraz eğri büğrü görünse de takıntı haline getirilecek bir durum yok. Siz yaygara koparmayı gerektirmeyecek şeylere aşırı tepki verdikçe işleri kendiniz için daha da zorlaştırıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Bugün gece saatlerinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın etkileriyle ilişkilerinizde bir tamamlanma gündeme gelebilir. Duygularınızda netleşmeye başlayabilir ve ilişkinizle ilgili bir adım atabilirsiniz. Bu adım duygusal bir itiraf, bir teklif durumunu ortaya çıkarabilir. Özellikle sorunlu veya kopuk ilişkilerde adım atmanız pozitif sonuçlar doğurabilir. Geçmişi düşünerek, geçmiş deneyimlerinizden faydalanarak hareket etmeye meyillisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Erkek akranlarınız gibi, sizin için de, öz güveninizi kaybettiğinize dair süren endişe dönemi sona eriyor. Uzunca bir süredir hazır olmadığınızı hissettiğinizden, olayların merkezinde yer almaktan çekiniyorsunuz. Artık bahaneleri bir kenara bırakın! Hazır olun ya da olmayın, ilerlemeniz gerekiyor. Riske atacağınız tek şey gururunuz, ki o da kendini çabucak toparlar.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün, evinizde aniden sosyal bir etkinliğe ev sahipliği yapmanız gerekebilir ve bu yaklaşık 1 saat kadar sürebilir. Yani etrafı temizlemek için acele etmeniz ya da misafirlerle iletişim kurmaya çalışmanız anlamına geliyor, ki bu da göründüğü kadar kolay bir iş değil. Özellikle tüm yükü sizin taşımanız bekleniyorsa bu sinir bozucu olabilir. Bunu yapmayın, yardım isteyin. Superwoman gelse, o bile bunları tek başına halledemez!

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde gündelik olaylar, çalışma ortamınızın şartları yoğun bir tempoya işaret edebilir. Öğle sonrasında ise ikili ilişkilerde denge, uyum, eşitlik gibi konular önem kazanmaya başlıyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Yer değişikliği, ,taşınma ya da biriyle ev paylaşımı gibi durumlar söz konusu olabilir.Duygusal belirsizllikleriniz yüzünden sonradan pişman olacağınız şeyler yapmayın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 06' 02" R
Ay
Boğa
10° 11' 48" R
Merkür
Yay
27° 32' 40" R
Venüs
Yay
23° 52' 49"
Mars
İkizler
17° 14' 06"
Jüpiter
Balık
29° 01' 14"
Satürn
Kova
20° 08' 05"
Uranüs
Boğa
15° 53' 15"
Neptün
Balık
22° 38' 43"
Plüton
Oğlak
26° 53' 14"
Chiron
Koç
12° 05' 09"
Lilith
Yengeç
26° 09' 33"
True Node
Boğa
13° 14' 53"
Son Güncelleme : 05/12/2022 09:50

Astroloji Gündemi

5 Aralık 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Aralık 2022, Pazartesi 5 Aralık 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Boğa burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dolunay öncesi maddi manevi güvenlik ihtiyacımızın yüksek olacağı, g... Devamını Oku >>