23 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

23 Eylül Hangi Burç

23 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 23 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

23 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Erkek akranlarınız gibi, sizin için de, öz güveninizi kaybettiğinize dair süren endişe dönemi sona eriyor. Uzunca bir süredir hazır olmadığınızı hissettiğinizden, olayların merkezinde yer almaktan çekiniyorsunuz. Artık bahaneleri bir kenara bırakın! Hazır olun ya da olmayın, ilerlemeniz gerekiyor. Riske atacağınız tek şey gururunuz, ki o da kendini çabucak toparlar.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Aşk konusunda kendinize güveniniz artabilir ve partnerinize de güven verebilirsiniz. Aile ilişkilerine de ilginiz artabilir, sosyalleşmek isteyebilirsiniz

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. Gün içinde fikir çatışmaları olabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız programlar sizi kısmen rahatlatacaktır.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Ay, karşıt burcunda hareket ediyor. Hiç kimseye ödün vermek istemiyor ve kendi bildiğin yolda güvenle ilerlemek istiyorsun. Bulunacağın ortamlarda konuşmaların ile dikkatli olmalısın. İstemeden de olsa etrafındakilere fikirlerini dayatmak isteyebilirsin. İletişimde yaşayacağın bu aksaklık biraz agresif görünmene neden olabilir. Eğitimi devam eden bir Başak burcuysan, gelecek planların için yurtdışı değişim programlarıyla ilgili araştırmalar yapabilirsin. Evli bir Başak burcuysan, eş ailesinde şaşıracağın olaylara şahit olabilirsin. İlişkisi olan bir Başak burcuysan, sevgilinin gizemli konuşmaları, sabırsızlandırabilir. Yakın arkadaşından alacağın haber, en az onun kadar sevinmeni sağlayacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Enerjinizi derin konulara harcayabilirsiniz. Yakın çevreniz veya akrabalarınızın hayatıyla ilgili konular gündeminizi meşgul ederken her şeyi sorgulamanız sizi farklı bir ruh haline sokabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
18° 23' 43" R
Ay
Kova
04° 14' 52" R
Merkür
Başak
10° 48' 19" R
Venüs
Yengeç
29° 08' 05" R
Mars
Boğa
24° 25' 22" R
Jüpiter
Koç
08° 25' 53" R
Satürn
Kova
22° 10' 25"
Uranüs
Boğa
18° 50' 42"
Neptün
Balık
24° 57' 33"
Plüton
Oğlak
26° 50' 43"
Chiron
Koç
16° 13' 08"
Lilith
Yengeç
13° 09' 48"
True Node
Boğa
17° 58' 12"
Son Güncelleme : 11/08/2022 04:30

Astroloji Gündemi

10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 10 Ağustos 2022, Çarşamba 10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Güne kararlı ve tutarlı bir başlangıç yapabilir, sistemin içinde kalıp, farklı deneyimlere de açık olabiliriz. Teknolojiden f... Devamını Oku >>