23 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

23 Eylül Hangi Burç

23 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 23 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

23 Eylül 2023 Başak Burcu Yorumu

Güne geç başlamanız planlarınızın gecikmesine yol açıyor. Uzun ilişkisi olan Başak burcuysanız, ilişkinizde kıskançlık krizleri baş gösterebilir. Karşılıklı olarak birbirinize atacağınız adımlarla sorunlarınızı hızlıca çözüyorsunuz. Her yere geç kalmanıza arkadaşlarınız tepki gösterebilir. Arkadaşlarınızın tavsiyelerine kulak vereceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Hayat ancak sizin izin verdiğiniz ölçüde karmaşık hale gelebilir. Aslında her şey basittir ve dümdüz akıp gider; bu da doğru yolda olduğunuza dair bir işarettir. Unutmayın ki yolunuz şu an biraz eğri büğrü görünse de takıntı haline getirilecek bir durum yok. Siz yaygara koparmayı gerektirmeyecek şeylere aşırı tepki verdikçe işleri kendiniz için daha da zorlaştırıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

İkili ilişkiler konusunda kendinizi daha heyecanlı hissedeceksiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz her türlü plan ve program için de uygun zamandan geçiyorsunuz. Sorunları ve sıkıntıları tamamen ortadan kaldırmayı başarabileceksiniz. Dengeleri lehinize çevirme şansınız da var.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Gün içinde eve ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Eski konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. İyimser tavrınızla olayları daha iyi kontrol edebilirsiniz. Babanızla ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Eşinizle ilgili durumlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Köklü değişimler yaşayacaksın! Güneş, bugün hava burcuna geçiyor ve sonbahar mevsimini başlatıyor. Duygularını saklama gereği duyacağın ortamlarda bulunacaksın. Sevgilinin düşünceleri bugün senden çok farklı olabilir. Onunla tartışmaktan vazgeçmelisin. Akşam saatlerinde ailenle birlikte eğlenceli ortamlara katılabilir ve onlarla hoş vakit geçirebilirsin. Eğer 1986 doğumlu bir Başak burcuysan hem kariyerin hem de aşk hayatın adına bugünden sonra köklü değişimler yaşayacaksın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 56' 06" R
Ay
Akrep
16° 20' 12" R
Merkür
Aslan
19° 57' 55" R
Venüs
Aslan
05° 15' 59" R
Mars
Boğa
26° 35' 22"
Jüpiter
İkizler
11° 20' 56"
Satürn
Balık
19° 12' 44"
Uranüs
Boğa
26° 20' 17"
Neptün
Balık
29° 52' 56"
Plüton
Kova
01° 02' 31"
Chiron
Koç
23° 29' 06"
Lilith
Terazi
01° 50' 12"
True Node
Koç
09° 57' 39"
Son Güncelleme : 16/07/2024 02:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>