12 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

12 Eylül Hangi Burç

12 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 12 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

12 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Kendine kızdığın konuların aslında o kadar da önemli olmadığını fark edip rahatlamaya karar verebilirsin. Çalışma hayatında aldığın sorumluluklar fazla gelebilir. Sağlık sorunları olan bir Başak burcuysan, üzerine gitmen gerekebilir. Sırları olan kişiler beklemediğin anda kendilerini ifşa edebilirler.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Bugün üzerinizde oluşan yüksek enerji başkalarına bulaşıyor. Yeni fikirler öne sürmenin zamanı geldi. Bununla beraber almaktan çekindiğiniz kararları bugün itibariyle almaya başlayabilirsiniz. Enerjinize rağmen aceleci davranmamanız gereken bir gün içerisindesiniz ve hareketlerinizin sonucunun bilincinde olarak aldığınız kararlarda mantıklı davranmaya çalışmalısınız. Karşılaştığınız günlük sorunların enerjinizi azaltmasına izin vermeyin. Doğru bakış açısı ile sürekli olarak kaybetme hissinden kurtulabilirsiniz. Coşkunuz ve heyecanınız sayesinde takım işlerinde başarılı olacağınız bir gün içerisindesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Aşk hayatınız inanılmaz güzellikte geçiyor. Sevgilinizle aranız şimdiye kadar hiç olmadığı kadar güzel olacak. Zaman zaman sizi kıskanması ufak çaplı tartışmalara yol açacak ama önemli bir sorun arz etmeyecek bu tartışmalar. Günlerdir yoğun bir tempo içinde çalışmanız, arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri soğutsa da bu günden itibaren eski neşenize kavuşup sosyal faaliyetlerinizi hızlandıracaksınız. Gelirinizin artması için biraz daha girişken olmanız gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak; hem ilişkilerde hem de hayatına dair konularda kontrolü ele alabilir, yaşamdan daha fazla keyif alarak, kendine ve hobilerine zaman ayırabilirsin. Sevdiklerinle bir arada olurken, sorumluluklarını da yerine getirebilir; başarılı olmak için çaba sarf ederken, destek bulabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Ay, gün boyu boşlukta hareket edecek. Fikirlerini sonuna dek savunacağın bir gün seni bekliyor. Mevcut durumunun seni yeterince tatmin etmediğini, ideallerin için daha farklı yollar denemen gerektiğini düşünebilirsin. Bu durum yurtdışı, mesleki ve dil eğitimiyle ilgili kurslara yönlenmene neden olabilir. Aşk ve iş hayatını hatta tüm yaşamını gözden geçirirken başkalarının sözlerine kafa yorabilirsin. Güne daha çok haftaya hazırlanmak ile geçebilir. Buna biraz evde çalışmak da dâhil. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, tüm cesaretinle hoşlandığın kişiye açılabilirsin. Akşam saatlerinde kardeşlerinle sohbet edebilir, hayalleriyle ilgili onlara destek olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızda başkalarıyla planlamalar için bir araya gelebilirsiniz. Görünür olmak için daha aktif olabilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda fikrinizde idealist davranabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken konular olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 36' 27" R
Ay
Boğa
04° 01' 05" R
Merkür
Yay
26° 48' 44" R
Venüs
Yay
23° 16' 14"
Mars
İkizler
17° 25' 22"
Jüpiter
Balık
29° 00' 08"
Satürn
Kova
20° 06' 05"
Uranüs
Boğa
15° 54' 18"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 30"
Chiron
Koç
12° 05' 38"
Lilith
Yengeç
26° 06' 17"
True Node
Boğa
13° 14' 35"
Son Güncelleme : 04/12/2022 22:10

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>