12 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

12 Eylül Hangi Burç

12 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 12 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

12 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Sağlıklı beslenme, yoga ve meditasyon bugün zihniniz ve bedeniniz için bunları uygulamanız şart. Stresi kademeli olarak hayatınızdan uzaklaştırmalısınız. Sizi mutlu edecek küçük aktiviteler yapmanızda fayda var.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Mental olarak çökmüş gibi hissediyor olabilirsiniz ama aslında çok güçlüsünüz. Sadece kendinizi dışlanmış ve yalnız hissediyorsunuz. Sizi anlayabilecek insanlara ihtiyacınız var.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Haftanın ikinci yarısında kardeşiniz ve yakın akrabalarınızla fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Bu sizin öfkelenmenize neden olabilir.Sakin kalmak için zihninizi meşgul edecek başka işlere yönelmelisiniz. İkili ilişkilerinizde de kurduğunuz diyaloglar kafanızı karıştırmaya neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, Saat 00:54 Ay-Merkür görünümü, maddi ve manevi sağlamlık ve güven arayışımızı işaret ediyor. Özellikle ilişki meselelerinde bunu çok fazla önemseyeceğiz. Saat 05:42 Ay-Mars görünümü, iş hayatınız veya genel olarak sorumluluklarınızın sizi bir hayli yormasına neden olabilir. Aslında ne yaptığınızı gayet iyi bilirsiniz. Fakat bazı kişiler, sizi anlamamakta ısrar edebilirler. Bu durum, sabah saatlerinde işlerinizi güçlükle yapmanıza neden olabilir. Beklediğiniz haber gecikebilir, görüşmeniz gereken kişi ertelediğini söyleyebilir. Aynı anda iki ayrı işle uğraşmanız gerekebilir. Biraz soğukkanlı olmamızda yarar var. Saat 19:53 Ay-Neptün zorlu görünümü, önyargılı düşünmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Durumu iyice bir anlayalım ve sağlıklı bir karar verebilmek için olasılıkları inceleyelim. Bazen insan bir olayı taraflıca ele almaz. Sadece o an için, hissettikleriyle harekete geçer. Biz sakin kalalım ve gerçekçi düşünelim.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Siz akıllı kişilerle çalışmaktan zevk alan bir yapıya sahipsiniz. Bugün, savunduğunuz düşüncelerinizde, yalnız ve desteksiz kaldığınızı zannedebilirsiniz. Oysa çevrenizdeki herkesin farklı sorunları mevcut ve onlarda aynı anlayışı, sizden bekliyorlar. Ortak paylaşımların size kazandıracağı avantajları yok saymamalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 55' 29" R
Ay
İkizler
21° 19' 50" R
Merkür
Terazi
25° 27' 08" R
Venüs
Akrep
19° 18' 32" R
Mars
Terazi
08° 19' 30" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 02" R
Satürn
Kova
07° 01' 33" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 01"
Neptün
Balık
21° 25' 09"
Plüton
Oğlak
24° 20' 00"
Chiron
Koç
10° 54' 55"
Lilith
İkizler
07° 54' 58"
True Node
İkizler
03° 25' 53"
Son Güncelleme : 27/09/2021 23:00

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>