5 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

5 Eylül Hangi Burç

5 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 5 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

5 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Bugün biraz geri çekilmek ve azalan enerjinizi toparlamak için zaman ayırın. Bir kozadaymış gibi yenilenin ve başka biri olarak hayata dönün. Bu süreçte kendinizi çok yoğun bir iş programından veya kalabalık ve telaşlı davetlerden uzak tutmak faydalı olabilir. Bu dinlenme bazı şeyleri geride bırakmanızı sağlayabilirse, aşk hayatınızda yeni bir sayfa açılabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün sizin dışınızda kaynaklanacak her türlü harcamalara dikkat edin. İşinizle ilgili konularda gizliliğe önem vermeli ve projelerinizi maddi gelirlerinizde ki artışı kimseyle paylaşmamalısınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgiliniz size karşı daha duyarlı ve anlayışlı davranarak ilişkinizde mutluluğu yeniden yaşamanızı sağlayacaktır.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün yeni arkadaşlar edinebilir iş hayatınızda bu durumdan faydalar görebilirsiniz. Gün boyu kolayca birçok insanın kalbini kazanacasınız. Kariyer / mesele istikrarlı bir şekilde ilerlerken, pazarlama / sosyal faaliyetlerdeki çabalar olumlu sonuçlanacaktır. Özel yaşamınızda ise heyecan verici bir gün sizleri karşılıyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

SAYGIN çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. İdeallerinizin değiştiğini anlayacak ve geleceğe yönelik yeni ideallerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranacaksınız. Önemsediğiniz kişiler arasında birleştirici bir rol üstlenebilirsiniz. Aynı zamanda sizi zorlayan durumlar olsa bile iyimser ve anlayışlı bir tavır içinde olacaksınız. Böylece fırsatları değerlendirmeyi başarabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Düşüncelerinizi kabul ettirebilir, planlarınızla ilgili konuda yardım alabilirsiniz. Sevdiğiniz de sizi destekleyecek. Birlikte davetlere katılıp keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aslında kendinizi pek fazla yormadığınız sakin bir dönemde bulunuyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 40' 49" R
Ay
Yengeç
12° 06' 11" R
Merkür
Terazi
15° 32' 20" R
Venüs
Yay
20° 35' 29"
Mars
Terazi
27° 31' 12"
Jüpiter
Kova
22° 27' 19"
Satürn
Kova
07° 05' 16"
Uranüs
Boğa
13° 09' 28"
Neptün
Balık
20° 44' 47"
Plüton
Oğlak
24° 24' 52"
Chiron
Koç
09° 38' 30"
Lilith
İkizler
11° 08' 05"
True Node
İkizler
01° 58' 32"
Son Güncelleme : 27/10/2021 00:30

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>