5 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

5 Eylül Hangi Burç

5 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 5 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

5 Eylül 2023 Başak Burcu Yorumu

Aklınızdaki güzellik ve rahatlık algısını hayatınıza taşımak isteyebilirsiniz. Bunu zaman zaman yinelemek gerektiğini deneyimleriniz sayesinde görebilirsiniz. Kendinizi her zaman bir adım ilerisini düşünecek şekilde yetiştirmeniz sizin için radikal sayılabilecek her bilgiyi, her işi, her ilişkiyi kolaylaştıracaktır.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Enerji dolusunuz. Eğlenceli faaliyetler bu yaşam sevincinizi tatmin etmek için mükemmel bir yol olacak. Fiziksel açıdan son derece formda olduğunuzdan ağırlık egzersizleri yapabilirsiniz. Bu enerjinizi işinizle ilgili eski hayallerinizi gerçekleştirmede kullanın. Kendinize güveninizle başkalarını da etkileyerek, ihtiyacınız olan desteği kolayca kazanabileceksiniz. Başarı sizi bekliyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Eşiniz ile aranızda çocuk sahibi olmak konusunda ufak bir konuşma geçebilir. İş yerinizdeki tecrübeli arkadaşlarınızdan çalışmalarınız ile ilgili çok önemli ipuçları öğreneceksiniz. Bugün sevdiklerinizle vakit geçirmeyi deneyin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Ay'ın Koç burcunda devam eden seyahati finansal konulara dikkat çekiyor.Finansal destek arayışına girmek, kredi ve borç başvurusunda bulunmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür'ün Terazi burcuna girişi ile finansal konular önem kazanıyor. Önümüzdeki günleri bütçenizi planlamak için değerlendirebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Ailevi konularla ilgili yeni fikirler öne sürebilirsiniz. Babanızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Eğitim için yeni olanaklar peşinde koşacağınız zamanlar olabilir. Kendinizi geliştirmek için farklı yollar deneyebilirsiniz. Güven arayacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Uluslararası konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
01° 36' 24" R
Ay
Terazi
01° 10' 01"
Merkür
Koç
16° 45' 09"
Venüs
Koç
19° 49' 48"
Mars
Balık
22° 43' 25"
Jüpiter
Boğa
21° 51' 34"
Satürn
Balık
15° 44' 05"
Uranüs
Boğa
21° 50' 14"
Neptün
Balık
28° 37' 15"
Plüton
Kova
02° 04' 21"
Chiron
Koç
20° 08' 20"
Lilith
Başak
22° 19' 57"
True Node
Koç
15° 38' 49"
Son Güncelleme : 21/04/2024 08:30

Astroloji Gündemi

24 Nisan 2024 Akrep Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri 21 Nisan 2024, Pazar 24 Nisan 2024 Akrep Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 24 Nisan'da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber yeni bir şeyler yapma... Devamını Oku >>