5 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

5 Eylül Hangi Burç

5 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 5 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

5 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Bugün biraz daha dikkatli davranmak ve eski hataları tekrarlamamak gerekiyor. Duygusal açıdan anlaşılmaya ihtiyacınız olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Gün içerisinde becerilerinizi daha iyi kullanabileceğiniz imkanlar var. Ancak bütçeniz üzerinde daha fazla düşünebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Saatler 06:07'yi gösterdiğinde Ay, Yay burcuna geçiyor. Ailenizin ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Beraber çıkacağınız bir seyahat ayarlayabilirsiniz. Evinizde yapmak istediğiniz değişiklikler için harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Öğleden sonra meydana gelen Merkür ve Satürn arasındaki olumlu görünüm ile hem çocuğunuzla hem sevdiğinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, Saat 12:31 Ay-Güneş görünümü, kendinizle ve çevrenizle barışık olmanızı sağlayıcıdır. İlişkinizle alakalı mevzularda da, şefkatli ve düşünceli yaklaşımlar size pozitif bir yansıma şeklinde geri dönebilir. Saat 16:27 Ay-Neptün görünümü, beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuzun yoğunluğunu işaret eder. İnandığınız yolda yürümek istersiniz. Saat 20:55 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarımıza, sevdiklerimize düşkünlüğün göstergesidir. Ancak paramıza sahip çıkalım. Birilerini memnun edelim diye gücümüzü zorlamayalım. Hani değen insanlara, hakikaten bizim yanımızda olan kişilere gerektiğinde oluruz. Fakat bunun ayarını bilmekte yarar var. Saat 22:41 Ay-Pluto karşıtlığı, gücünüzü tecrübeli olduğunuz alanlarda göstermenizi sağlıyor. Kendinizi net olarak ortaya koyabilir, kararlı olduğunuzda geri adım atmazsınız. Her şey emrinize amade olsun. Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Bazı davranışlarınızla dostlarınızı tedirgin ediyorsunuz. Kendinizle fazla ilgilisiniz. Aldırmaz biri gibi görünmeniz artık çevrenize inandırıcı gelmiyor. Aile içinde bazı vicdan rahatsızlıkları yaşıyorsunuz. Bundan kurtulmak için gösterdiğiniz abartılı ilgilerle insanları sıkıyorsunuz. Bugüne yüklediğiniz anlamların altı boş görünmüyor. Bugün sevinçli bir gününüz olacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 05' 15" R
Ay
Terazi
16° 24' 30" R
Merkür
Yengeç
03° 51' 17" R
Venüs
İkizler
16° 56' 17"
Mars
Boğa
01° 21' 45"
Jüpiter
Koç
07° 57' 40"
Satürn
Kova
24° 26' 12"
Uranüs
Boğa
17° 59' 07"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 38"
Chiron
Koç
16° 21' 59"
Lilith
Yengeç
09° 16' 23"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:50

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>