17 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

17 Eylül Hangi Burç

17 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 17 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

17 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Duygusal boşluğunuzu alışveriş ile kapatmaya çalışıyorsunuz. Maddi kaynaklarınızı idareli kullanmalısınız. Kısa süreli keyif, size uzun süreli bir gelir gider dengesizliği olarak dönebilir. Sadece ihtiyaçlarınıza odaklanın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İşinizle ilgili planlama yapmak isteyebilirsiniz. Çalışma koşullarınız ön plana çıkabilir. İlişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Bedeninize ait konuları göz ardı etmeyin. Uğraştığınız konularda başkalarından destek görebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konulara daha fazla önem göstermenizde fayda var.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Duygusal yönden mücadele etmeniz gereken koşullar olabilir. Ortaklı para konularında acele etmemekte fayda var. Bugün finansal konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Akşam saatlerinde kararlılık göstereceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla inatlaşmamaya özen göstermelisiniz. Olaylara sakin yaklaşmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Gelecekle ilgili planlar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Yurt dışına taşınmak isteyebileceğiniz zamanlar içerisindesiniz. Hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz, kendinizi fazla yormamaya çalışın. İlerleyen zamanlarda keyif aldığınız yerlerde olmak için fırsat yaratabileceksiniz. Yapmış olduğunuz işlerinizde farklı planlamalar yapmanız mümkün.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmamak için her şeyi yapıyorsunuz. Halbuki arkadaşlarınızın içinde bulunduğunuz bir soruna çözüm getirmekten başka bir niyetleri olmadığı görülüyor. Tatilde geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir bir dostluk bıraktı. Önümüzdeki günler onu daha iyi tanımaya çalışacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

İlişkiler alanınızda kaydedeceğiniz duygusal bir farkındalık geliştireceğiniz bu Balık burcu tutulmasında mevcut ilişkiniz veya ortaklığınız sorgulanma yoluna gidecektir.Partnerinizle mevcut bir rekabet ortaya çıkabilir. İlişkiniz sırasında farkında olmadığınız sezgisel ve duygusal gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Şiron etkili bir tutulma yaşanacağından duygusal yara alma riskine açıksınız. Fedakarlık ve kurban etme temalarının tartışılabileceği ve alışveriş dengesinin konu edilebileceği bir çözülmeye hazırlıklı olmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 10' 12" R
Ay
İkizler
24° 17' 08" R
Merkür
Terazi
25° 25' 51" R
Venüs
Akrep
19° 35' 20" R
Mars
Terazi
08° 29' 18" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 03" R
Satürn
Kova
07° 01' 13" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 35"
Neptün
Balık
21° 24' 45"
Plüton
Oğlak
24° 19' 56"
Chiron
Koç
10° 54' 15"
Lilith
İkizler
07° 56' 37"
True Node
İkizler
03° 26' 06"
Son Güncelleme : 28/09/2021 05:00

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>