17 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

17 Eylül Hangi Burç

17 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 17 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

17 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Öğlen saatlerinde burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ay ile birlikte yeni başlangıçlara açık bir döneme giriyorsunuz.Kişisel hedeflerinize yönelmek için önümüzdeki günleri değerlendirebilirsiniz. Yeni flörtler gündeme gelebilir veya mevcut flörtlerinizi bir sonraki aşamaya taşıma kararı alabilirsiniz. Kendinizi mutlu etmeyi ve hobilerinize vakit ayırmayı unutmayın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Şu anda hayatınızda devam eden çatışmalar veya zorluklar, gün boyu gülümsemenizi zorlaştırıyor olabilir, ama gerçekten hepsi bu kadar kötü mü? İşlerin bir nedenden dolayı yola gireceğine dair açık fikirli olun.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Tatlı heyecanlara kapılmanız çok doğal. Uzun zamandır beklediğiniz haberi bugün alacaksınız çünkü. Mutluluğunuzu saklamayın. Eğitimle ilgisi olanlar...

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Partnerinizin düşünceleri sizden çok farklı olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı kendinizi sorumlu hissediyorsunuz. Detaylar önem kazanacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Ailevi konulara ilişkin bazı problemler gündeme gelebilir. Sizin için tümüyle yenilenme dönemi olabilir. Evinizi, stilinizi hatta çevrenizi bile değiştirme fırsatı bulabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları