17 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

17 Eylül Hangi Burç

17 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 17 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

17 Eylül 2023 Başak Burcu Yorumu

Geçmişte yaşadığınız kötü günleri geride bırakmak istiyorsunuz. Geleceğinize için yeni adımlar atacaksınız. Sorumluklarınızı bir kenara bırakıp kendiniz için yaşamaya başlıyorsunuz. Evli Başak burcuysanız, eşinizin duygularınızı önemsemesi ilişkinizi sağlamlaştırıyor. Birbirinizi anladığınız zaman ilişkideki tüm olumsuzları geri plana atıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Alışık olduğunuz sorun çözme yönteminizi bir tarafa bırakıp, yeni yaklaşım yolları aramayı deneyin. Hiç denenmemiş bir yol bazen herkesin gittiği yoldan daha etkili olabilir. Hem bu yeni yolda sizinle birlikte yürüyecek ve karşılaşacağınız engellerde size yardım edecek yeni yol arkadaşları da bulacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Bağlı olduğun düşüncelere sıkı sıkı sarılmaktan vazgeçmiyorsun. Kararlarının arkasında olmak sana atacağın adımlarda güç verecek. Maddi anlamda kendini rahat hissettiğin bugünlerde harcamalarının artışını etkileyebilir, sonradan dozu kaçırdığını hissedebilirsin. Hem çalışan hem de çocukları olan bir Başak burcuysan, onlarla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Gün içinde çocuklarınız, aşk hayatınız ve görüşmelerinizde problemlerle karşılaşabilir, öfke sorunu yaşayabilirsiniz. Spor sakatlanmalarına dikkat etmeniz gereken bugün, enerjinizi sakin, ılımlı ve dengeli bir şekilde yansıtarak olası kriz yönetimini iyi yapmalı ve bu enerjinin geçici olduğunun farkında kalarak, kendinizi iyi hissettiren ortamlarda bulunmayı tercih etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak; bugün eğitim, yurtdışı ve medyayı içine alan işlerinde yeni fırsatlar karşına çıkabilir. İşbirliği içinde olduğun takdirde geçmişte kaçırdığın olanakları geri alabilirsin. Verdiğin sözleri tutmak isteyebilir ya da sana verilen sözlerin tutulması için talepte bulunabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 51' 56" R
Ay
Oğlak
27° 34' 27" R
Merkür
Boğa
17° 46' 28"
Venüs
İkizler
04° 42' 44"
Mars
Koç
20° 38' 09"
Jüpiter
İkizler
00° 24' 15"
Satürn
Balık
18° 31' 56"
Uranüs
Boğa
23° 55' 45"
Neptün
Balık
29° 35' 21"
Plüton
Kova
01° 57' 44"
Chiron
Koç
22° 04' 18"
Lilith
Başak
26° 22' 32"
True Node
Koç
14° 10' 19"
Son Güncelleme : 27/05/2024 19:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>