17 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

17 Eylül Hangi Burç

17 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 17 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

17 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Gün içinde sosyalleşmeye, alternatif planlar yapmaya ve rutininizin dışına çıkmaya odaklanabilirsiniz. Farklı ortamlara katılabilir ve eski tanıdıklarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde beslenmede aşırılıklara kaçmaya dikkat.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Evliliğinizi daha iyi bir noktaya taşıyabilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün şanslı gününüzde olabilirsiniz. Dünyayı herkes için daha iyi bir yer haline getirmek istiyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

İçsel sorgulamayı kesip olayları daha pratik açıdan değerlendirebilirsiniz. Çok daha rahat ve sakin bir açıdan durum değerlendirmesi yapabilir, yeni atılımlarda bulunmak üzere harekete geçebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Gün içinde çocuklarınız, aşk hayatınız ve görüşmelerinizde problemlerle karşılaşabilir, öfke sorunu yaşayabilirsiniz. Spor sakatlanmalarına dikkat etmeniz gereken bugün, enerjinizi sakin, ılımlı ve dengeli bir şekilde yansıtarak olası kriz yönetimini iyi yapmalı ve bu enerjinin geçici olduğunun farkında kalarak, kendinizi iyi hissettiren ortamlarda bulunmayı tercih etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, Pazar günümüz Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Kendi bildiğiniz şekilde düşünecek ve hareket edeceksiniz. Gün boyu sizi rahatlatacak bu enerji sayesinde, aktivitelere ağırlık vermek, müzik dinlemek, eğlenceli bir şeylerle vakit geçirmek için moralinizi yükseltebilir. Saat 17:18 Ay-Satürn görünümü, başkalarının bizi değerli bulmasını, önemsemesini istediğimizin işaretçisi. Bu nedenle hırslıyız ve duygularımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz. Özellikle istemediğimiz bir şeye zorlandığımızı, kısıtlandığımızı, reddedildiğimizi, önemsenmediğimizi düşünürüz. Oysaki bu bizim hissettiğimiz bir şey olabilir. Saat 18:48 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, zorlukların bizi yıldırmasına izin vermeden, güven duygumuzu ayakta tutmanın önemini vurguluyor. Saat 23:37 Ay-Jüpiter etkisinde, arzu ve isteklerimizin kabulünü bekleriz. Maddi-manevi yönden güçlü olmaktan yanayız. Doğal olarak her meseleyi yanılmamak için gözden geçiririz. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
05° 28' 05" R
Ay
Akrep
04° 24' 04" R
Merkür
Kova
00° 46' 42" R
Venüs
Oğlak
11° 23' 14"
Mars
Oğlak
00° 41' 21"
Jüpiter
Balık
05° 43' 38"
Satürn
Kova
14° 42' 23"
Uranüs
Boğa
10° 50' 20"
Neptün
Balık
21° 14' 14"
Plüton
Oğlak
26° 44' 17"
Chiron
Koç
09° 02' 37"
Lilith
İkizler
21° 10' 36"
True Node
Boğa
29° 12' 03"
Son Güncelleme : 25/01/2022 14:40

Astroloji Gündemi

25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 25 Ocak 2022, Salı 25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Sabah erken saatlerde Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir güne başlayabiliriz. Bugün... Devamını Oku >>