15 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

15 Eylül Hangi Burç

15 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 15 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

15 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

İlişkinize dair su yüzüne çıkması gerekenleri çıkartabilirsiniz. Kendinizi daha rasyonel hissedeceğiniz bugünlerde kararlarınızın arkasında zorlanmadan...

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Hayatınızda köklü değişiklikler yapmak için şansınız olacak. İnsanların hayatını etkilemek cazip bir fikir, ama sadece kendinizi değiştirebilirsiniz. Eğer yetkililer ile uzlaşa bilirseniz uzun vadeli faydalar elde edeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün güne uykusuz uyanabilirsin. Bu durum seni dalgın ve gergin yapabilir. Özel sektörde çalışıyorsan, çalışma ortamındaki rekabet seni de harekete geçirebilir. Amacın kimseyi kırmak değil ise bugün duruşuna ve üslubuna bir parça daha dikkat etmen gerekebilir. Bir arkadaşının senden rica ettiği işi bitirmen için koşullar sunabilirsin. İnsanların çıkar ilişkilerine bu günlerde kafa yordukça sen de sanki çevrendeki insanlar yüzünden sınanıyorsun. Arkadaş edinme konusunda daha seçici olman gerektiğini anlayacağın bir olayla karşılaşabilirsin. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, kendini yalnız ve daha duygusal hissedebilirsin. Anne ailesinde çözümlenememiş miras ya da para konusu tekrar gündeme gelebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Güven sorunu yaşadığınız ilişkilerinizi derleyip toplama ihtiyacı hissedebileceksiniz. Ruhunuzda sizi yoran bazı konuları onarma ve yola devam etme gücünü elde etme sürecidir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve istediğiniz gibi olacak. Böylece çalışmalarınızı daha bir hevesle yapacak ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Hanım arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları