15 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

15 Eylül Hangi Burç

15 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 15 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

15 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Ailevi konularda kendinizi ifade etmek için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı evinize ait konularda gösterebilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. İkili ilişkilerinizde korunmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Hayatınıza son zamanlarda giren birinden inanılmaz güzel bir hediye alacaksınız. Bu sizi çok duygulandıracak. Hatta bu kişiyle tahmin ettiğinizden de yakın bir arkadaşlık kuracaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Hayatınızda köklü değişiklikler yapmak için şansınız olacak. İnsanların hayatını etkilemek cazip bir fikir, ama sadece kendinizi değiştirebilirsiniz. Eğer yetkililer ile uzlaşa bilirseniz uzun vadeli faydalar elde edeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken evdeki ilişkilerde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Eşinizin kaprisli tavırları ya da yaşlı bir ebeveynin özel bakımı bugün sizi zorlayacaktır. Ev yatırımı yapmak için uygun bir gün olabilir. Yatırımlarınızı değerlendirmek, aileden kalan ortak bir gayrimenkulü değerlendirmek gündeminizi doldurabilir. Evi yeniden dekore etmeye karar verebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, saat 05:51 Ay-Pluto karşıtlığı, gücünüzü tecrübeli olduğunuz alanlarda göstermenizi sağlıyor. Kendinizi net olarak ortaya koyabilir, kararlı olduğunuzda geri adım atmazsınız. Saat 16:00 Ay-Güneş görünümü, kendinizle ve çevrenizle barışık olmanızı sağlayıcıdır. İlişkinizle alakalı mevzularda da, şefkatli ve düşünceli yaklaşımlar size pozitif bir yansıma şeklinde geri dönebilir. Saat 19:19 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarımıza, sevdiklerimize düşkünlüğün göstergesidir. Ancak paramıza sahip çıkalım. Birilerini memnun edelim diye gücümüzü zorlamayalım. Hani değen insanlara, hakikaten bizim yanımızda olan kişilere gerektiğinde oluruz. Fakat bunun ayarını bilmekte yarar var. Saat 22:44 Venüs-Jüpiter görünümü, sizi moral anlamında güçlendiricidir. Daha esnek şekilde hayata bakarak, en azından elinizdeki güzellikleri fark ederek güzel bir şeyler olacağına dair inancınızı yükselticidir. Hayat evet zor, hatta bazen çileden çıkartıyor insanı. Ancak böyle görünümler gökyüzünde oluştuğunda canlanıyoruz, umudumuz artıyor. Bu saat başladığında, ılımlı bir ruh hali üzerinizde oluşacaktır. Bir şeylerin artık yolunda gideceğine dair sezgileriniz artacaktır. Karanlıktan aydınlığa ulaşmak gibi bir duygu üzerinizde hakim olacaktır. Her şey emrinize amade olsun. Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Derin duygularla bağlanabileceğiniz bir ilişkinin tohumları atılabilir. Duyguları yöneten Ay ilişkiler evinizde ilerliyor ve bu konuda şanslı gözüküyorsunuz.Romantizm, merhamet, insancıl davranışlar ve şefkat duyguları ile ilişkinize sarılabilirsiniz. Hayalinizdeki geleceği partnerinizle paylaşabilirsiniz. Duygularınızı aktarmak konusunda sınırsız olabileceğiniz bir gündesiniz. Hafta sonunun vermiş olduğu olumlu enerjilerle partneriniz veya sevgilinizle deniz kıyılarına kısa hafta sonu kaçamakları yapabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 51' 29" R
Ay
Terazi
06° 55' 38" R
Merkür
Yay
08° 14' 21" R
Venüs
Oğlak
19° 48' 11"
Mars
Akrep
20° 36' 00"
Jüpiter
Kova
25° 14' 08"
Satürn
Kova
08° 52' 53"
Uranüs
Boğa
11° 48' 07"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 32"
Chiron
Koç
08° 36' 55"
Lilith
İkizler
14° 53' 58"
True Node
İkizler
01° 42' 30"
Son Güncelleme : 30/11/2021 00:00

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>