7 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

7 Eylül Hangi Burç

7 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 7 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

7 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Eğer hayatınızda hiç kimse yoksa veya yanlış bir seçim yaptıysanız, yıldızlar bugün sizden yana. Önünüze çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeye bakın. Seçiminizin yanlış olduğunu düşünüyorsanız, bunu düzeltmek kendi elinizde. Başkalarından yardım beklemeniz umutsuzluğa düşmenize yol açabilir. Borç almayı düşünüyorsanız, ekonomik geleceğinizi bir daha düşünmenizde fayda var. Bahar yorgunluğu salgını sizi de etkisi altına alabilir. Spor yaparak ve yürüyerek bundan kurtulabilirsiniz

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Son günlerde yaşadığın talihsizlikleri geride bırakacak ve yoluna devam edeceksin. Günün ilk saatlerinde burcunda Yeniay meydana gelecek. Çevrenden gelen eleştirilerin fazla olduğunu düşünüp, kabuğuna çekilmek isteyebilirsin. İkili ilişkilerinde yapıcı taraf olmanın gerektiği konularla yüzleşebilirsin. Akşam saatlerinde yalnız kalmak ve kabuğuna çekilmek isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Çocukluğunuzda yaşadığınız psikolojik travmalar, yeni bir partner bulmanızı engelliyor olabilir. Sahip olduğunuz parayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Hayatta yaptığınız her hatadan ders çıkarmaya çalışın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

İletişimi ve zekâyı yöneten Merkür, bugün itibari ile burcunda hareket etmeye başlıyor. Bugün kendi şartlarını oluşturman gerektiğini fark edeceksin. Özellikle evli ve çocuklu Başak burcuysan ailen ile ilgili radikal kararlar alabilirsin. Kendi işini yapan bir Başak burcuysan, bazı teknik nedenlerden dolayı işlerinde aksamalar olabilir. Maddi anlamda yaşadığın sorunların bugün hallolmaya başladığını fark edebilirsin. Bir süre önce finansal anlamda destek olduğun bir arkadaşın geri ödemesini gerçekleştirebilir. Akşam saatlerinde değişen duygu durumunla, sevdiğin kişinin seni yeterince anlamadığı duygusuna kapılabilir ve isyan edebilirsin. Saman alevi gibi parlamadan önce bunun sadece senin hüsnü kuruntun olabileceğini de unutmaman gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 04' 38" R
Ay
Yay
24° 57' 26" R
Merkür
Boğa
20° 35' 29"
Venüs
Yengeç
29° 25' 13"
Mars
Aslan
08° 50' 09"
Jüpiter
Boğa
04° 14' 27"
Satürn
Balık
07° 04' 35"
Uranüs
Boğa
20° 25' 05"
Neptün
Balık
27° 30' 20"
Plüton
Kova
00° 06' 06"
Chiron
Koç
18° 58' 53"
Lilith
Aslan
16° 30' 54"
True Node
Boğa
03° 26' 16"
Son Güncelleme : 05/06/2023 02:10

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>