7 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

7 Eylül Hangi Burç

7 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 7 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

7 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Şu anda yan rol oynamanız gerekebilir. Eyvah, sahne başkasına kalacak galiba! Belki önemli bir projede birilerine yardım eli uzatıyorsunuzdur. Çabalarınız için tüm takdiri tek başınıza toplamasanız bile daha mütevazı bir rol oynamak sizi tatmin edecek. Bu işe verdiğiniz zamanın karşılığını alacaksınız. Yaptığınız katkıdan gurur duyabilirsiniz!

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak; ev ve gayrimenkul ile alakalı işlerini planlayarak güne başlayabilir, gün ortasına kadar organize olmakta zorlanabilir çabuk dağılabilirsin.  Gün ortasından itibaren yaptığın iş ve organizasyondan, bulunduğun ortamdan keyif almaya başlayabilirsin. Ürettiğin maddi ve manevi değerlerin hareketlenerek somutlaşması hoşuna gidecek.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Özellikle ikili ilişkilerde kandırılmaya çok açıksınız. Aldanma konusunda uyanık olun. Herkes size karşı gerçek yüzünü göstermek istemeyebilir. Aşk konusunda bir Romeo Juliet sendromuyla karşı karşıya olsanız da yaşamın gerçeklik maskesini aklınızdan çıkarmayın. Bazı temalar hayallerinizi süslemekle sınırlı kalmalıdır. Az ve öz ile yetinmek sizi tatmin etmeli.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Kendin için yapmak istediklerin var. Eşinle karşılıklı konuşarak, çocuklarla ilgili önemli kararlar alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Serinkanlı olmalısınız. Aile içi meselelere çok fazla yorum getirmeyin. Sizin kadar her insanın hassas olmasını beklemeniz çok yanlış bir davranış biçimi.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları