7 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

7 Eylül Hangi Burç

7 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 7 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

7 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Kendinizi ifade etmek için her türlü fırsatın size sunulduğunu görüyorsunuz. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz. Yeni oluşumlar için her şey mükemmel gelişiyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Eğer hayatınızda hiç kimse yoksa veya yanlış bir seçim yaptıysanız, yıldızlar bugün sizden yana. Önünüze çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeye bakın. Seçiminizin yanlış olduğunu düşünüyorsanız, bunu düzeltmek kendi elinizde. Başkalarından yardım beklemeniz umutsuzluğa düşmenize yol açabilir. Borç almayı düşünüyorsanız, ekonomik geleceğinizi bir daha düşünmenizde fayda var. Bahar yorgunluğu salgını sizi de etkisi altına alabilir. Spor yaparak ve yürüyerek bundan kurtulabilirsiniz

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Partnerinizin üzerinde tahmin ettiğinizden de fazla bir etkiniz olmasıyla beraber kendisi bu durumdan bir hayli rahatsız. Planların sizin isteklerinize göre yapılması, her şeyde sizin söz sahibi olmanız ve ona fikir danışmamanız sizden uzaklaşmasına sebep oluyor. Dikkatli olun.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Şu anda yan rol oynamanız gerekebilir. Eyvah, sahne başkasına kalacak galiba! Belki önemli bir projede birilerine yardım eli uzatıyorsunuzdur. Çabalarınız için tüm takdiri tek başınıza toplamasanız bile daha mütevazı bir rol oynamak sizi tatmin edecek. Bu işe verdiğiniz zamanın karşılığını alacaksınız. Yaptığınız katkıdan gurur duyabilirsiniz!

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

İletişimi ve zekâyı yöneten Merkür, bugün itibari ile burcunda hareket etmeye başlıyor. Bugün kendi şartlarını oluşturman gerektiğini fark edeceksin. Özellikle evli ve çocuklu Başak burcuysan ailen ile ilgili radikal kararlar alabilirsin. Kendi işini yapan bir Başak burcuysan, bazı teknik nedenlerden dolayı işlerinde aksamalar olabilir. Maddi anlamda yaşadığın sorunların bugün hallolmaya başladığını fark edebilirsin. Bir süre önce finansal anlamda destek olduğun bir arkadaşın geri ödemesini gerçekleştirebilir. Akşam saatlerinde değişen duygu durumunla, sevdiğin kişinin seni yeterince anlamadığı duygusuna kapılabilir ve isyan edebilirsin. Saman alevi gibi parlamadan önce bunun sadece senin hüsnü kuruntun olabileceğini de unutmaman gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz. Bugün enerjinizi doğru alanlarda kullanmalı ve tepki almamalısınız..

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 48' 01" R
Ay
İkizler
25° 14' 07" R
Merkür
Oğlak
02° 59' 00" R
Venüs
Yay
28° 27' 16" R
Mars
İkizler
15° 49' 50"
Jüpiter
Balık
29° 11' 06"
Satürn
Kova
20° 23' 45"
Uranüs
Boğa
15° 45' 42"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 54"
Chiron
Koç
12° 01' 55"
Lilith
Yengeç
26° 34' 03"
True Node
Boğa
13° 05' 29"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:20

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>