7 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

7 Eylül Hangi Burç

7 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 7 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

7 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün şartlar ve koşullar daha hızlı değişebilir. Hedef ve planlarınıza göre hareket etmek isterken bekleyiş, gecikme ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Size stres veren konulara takılı kalmaya açıksınız. Odaklandığınız enerji güçleneceği için negatif hisleri beslememelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bu etki insanların diğerlerine olan ilgi ve alakalarını canlandırıyor. Toplum genel olarak daha az şanslı insanlara karşı daha sempatik bir tutum gerektiriyor. Bireysel olarak, bu etki size ihtiyacı olanlara yardım etmek için ilham kaynağı olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sempatik birisiniz, ama yer yer bunu istismara yelteniyor, şımarma yolunu seçiyorsunuz. Yaratıcı ve hassas bir insan olmasanız ilişkileriniz önemli ölçüde daralacak. Herkesten kuşkulanmak, kimseye güven duymamak gibi olumsuz özellikleriniz de var. Bu özellikleri faydaya dönüştürecek bir beceriniz de yok. Sizin adınıza başkaları karar veriyor ve siz peşinden gidiyorsunuz. Ama biri sizin adınıza verdiği kararla sizin başınızı ağrıtabilir, unutmayın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar günün iki önemli belirleyici görünümü var. İlki saat 08:19  Güneş-Pluto olumlu görünümü olup, aşk hayatınızla ilgili konularda karşınızdaki kişi üzerinde etkili görünmenizi, baskın olmanızı, gücünüzü kanıtlamanızı sağlar. Hayattan ne beklediğinizi bu görünüm sayesinde kafanızın içinde oturtabilirsiniz. Aşkta önceliklerinizi belirleyerek seçimlerde bulunabilirsiniz. Amacınıza ulaşmanızı sağlayan analiz gücünüz bugün gayet yoğundur. İkincisi saat 14:34 Venüs-Satürn görünümüdür. İhtiyacımız olan gereksinimlerin karşılanması amaçlı alışverişleri, yuvamızla ilgili yapılacak işlerin, düzenlemelerin göstergesidir. Hoşumuza giden, bizi mutlu edecek, hakikaten keyif verecek aktivitelere yöneliriz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Evet bazı şeyler bizi yoruyor, zaman alıyor, ancak huzurumuz için, üstümüze düşeni yapacağız. Evimizde huzuru, sevgiyi, paylaşımı önemseyeceğiz. Paramızı ağız tadı ve sağlıkla kazanmaktan yana olacağız. Gün boyu bir yıldız gibi parlamanız, huzur içinde paylaşımlarda bulunmanız dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 03' 49" R
Ay
Koç
18° 08' 44"
Merkür
Koç
14° 15' 09"
Venüs
Koç
26° 16' 00"
Mars
İkizler
22° 53' 59"
Jüpiter
Kova
25° 14' 49"
Satürn
Kova
12° 08' 18"
Uranüs
Boğa
09° 35' 39"
Neptün
Balık
21° 47' 38"
Plüton
Oğlak
26° 44' 44"
Chiron
Koç
09° 38' 23"
Lilith
Boğa
19° 10' 47"
True Node
İkizler
11° 46' 20"
Son Güncelleme : 11/04/2021 21:00

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>