7 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

7 Eylül Hangi Burç

7 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 7 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

7 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Stres sağlığınız açısından bir tehlike oluşturuyor bu yüzden bugün stresten kaçınmalısınız. Bugün pek fazla bir iş yapamayabilirsiniz bu yüzden bu durumda fazla kaygılanmamanız gerekmektedir. Partneriniz ve arkadaşlarınız ile beraber bazı planlamalar yapabilirsiniz. Etkinliklerde ve planlamalarda ara sıra kendinizi dinlenmeye alın ve mantıklı düşünmeye çalışın. Bugün boş vakitlerinizde hobilerinizi yapabilir ve minik seyahatlere çıkabilirsiniz. Fırsatlarla dolu bir gün olsa da enerjinizi kaybetmemeniz önemli olacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Şu anda yan rol oynamanız gerekebilir. Eyvah, sahne başkasına kalacak galiba! Belki önemli bir projede birilerine yardım eli uzatıyorsunuzdur. Çabalarınız için tüm takdiri tek başınıza toplamasanız bile daha mütevazı bir rol oynamak sizi tatmin edecek. Bu işe verdiğiniz zamanın karşılığını alacaksınız. Yaptığınız katkıdan gurur duyabilirsiniz!

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Hislerini sevdiklerinle paylaşıyorsun!Çalışmalarının karşılığını alacaksın. Emek verdiğin projenin maddi getirisi seni bir hayli sevindirecek. Güne sakinlik hâkim olurken öğle saatlerinde geçmişe dönük bir iletişim söz konusu olabilir. Eski bir dostundan ya da eski sevgilinden haber alabilir, seninle yeniden diyalog kurmak istediklerine şahit olabilirsin. Ne istediğine çok iyi karar vermelisin. Hem kolektif çalışmaları yönetecek hem de kişisel işlerini yapacaksın. İlişkisin varsa ya da evliysen, karışık duygular içinde olduğunu hissedebilirsin. Belki de biraz kendini dinlemeli ve hissettiklerini sevdiğin kişiyle paylaşmalısın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar saat 10:41 Merkür-Uranüs görünümü, karşınıza çıkacak olumlu fırsatları, olanakları işaret ediyor. Bugünlerde adım attığınız işlerde başarı sizden yana. Gelişmeler düşündüğünüz şekilde ilerler. Gelen haberler sizi memnun eder. Önemli bir karar vereceksiniz. Bu sizin için hayırlı olacaktır. Saat 15:20 Merkür-Satürn görünümü, ilişkide ciddiyeti vurguluyor. Hiçbir şey hafife alınmaz. Çiftler birbirine karşı saygılıdır. Dürüstlük ön plandadır. Bekar Başakların karşısına ciddi niyetli biri çıkabilir. Saat 21:27 Güneş-Neptün karşıtlığında, ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde gerçekçi düşünmeniz, hayal kırıklığı yaratan unsurları bilinçli bir şekilde ele almanız gerektiğini gösteriyor. Sizin yaşamsal hedeflerinizle, partnerinizin bu ilişkiye bakış açısı arasındaki farkın tespit edilmesi ve incelenmesinde yarar var. Partnerinizin çelişkili tavırları, bazen aşırı iyimserliği veya ilişkinin sorumluluklarını yerine getirip getirmediğini bir düşününüz. Fazla mı mükemmeliyetçisiniz? Onu çok mu eleştiriyorsunuz? Beraberlik denince beklentileriniz nedir? Sevginizi nasıl ifade ediyorsunuz? Eksikleriniz var mı? Siz de kendinizi şöyle bir gözden geçiriniz. Saat 22:21 Ay-Jüpiter görünümü, iç dünyanızda bir çatışma yaratabilir. Sosyal ilişkiler bu saatlerde pek istediğiniz gibi değildir. Arkadaşlarınızla aranızda ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Etrafınızdaki insanlara güvenmezsiniz. Sanki her şey size karşı gibidir. Bunlar birkaç saat içinde düzelecektir. Güzel gönlünüz her dem huzur bulsun. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Sempatik birisiniz, ama yer yer bunu istismara yelteniyor, şımarma yolunu seçiyorsunuz. Yaratıcı ve hassas bir insan olmasanız ilişkileriniz önemli ölçüde daralacak. Herkesten kuşkulanmak, kimseye güven duymamak gibi olumsuz özellikleriniz de var. Bu özellikleri faydaya dönüştürecek bir beceriniz de yok. Sizin adınıza başkaları karar veriyor ve siz peşinden gidiyorsunuz. Ama biri sizin adınıza verdiği kararla sizin başınızı ağrıtabilir, unutmayın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 55' 31" R
Ay
Terazi
14° 10' 27" R
Merkür
Yengeç
03° 30' 36" R
Venüs
İkizler
16° 44' 02" R
Mars
Boğa
01° 14' 38"
Jüpiter
Koç
07° 56' 58"
Satürn
Kova
24° 26' 42"
Uranüs
Boğa
17° 58' 45"
Neptün
Balık
25° 25' 19"
Plüton
Oğlak
27° 39' 52"
Chiron
Koç
16° 21' 53"
Lilith
Yengeç
09° 15' 15"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 03:45

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>