3 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

3 Eylül Hangi Burç

3 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 3 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

3 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak; bugün evinizde vakit geçirebilir. Ailenizle, sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Ev, toprak, taşınmaz ya da kolayca satamayacağınız şeyler için yatırım yapabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Gelecekle ilgili beklentileriniz doğrultusunda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde yapacağınız organizasyonlara sevdiklerinizi de davet edebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebileceksiniz. Öğleden saatlerinde uğraştığınız işlere daha sezgisel yaklaşabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün karşınızdakiler daha hassas ve alıngan olabilir, gerçek duygu ve düşüncelerini yansıtmakta zorlanabilir. Partnerden daha hassas ve duygusal tavırlar görebilirsiniz. Yalnızlar için ilişki isteği, ihtiyacı artabilir. Aradığınız duygusal desteği diğer ilişkilerinizde var etmeye çalışın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Siz ne derseniz deyin aksi yönde görüş belirten birisi olacak. Gün boyunca ne tarafa dönseniz karşınıza bir engel çıkabilir, ancak bunu şahsınıza hakaret olarak almamaya çalışın. Bugün normalde kurcalamaktan çekindiğiniz konularla ilgili yeni bir bakış açısı edinmek için ideal bir gün. İnsanlara gelişmeye ve her ne kadar katılmasanız da dediklerini can kulağıyla dinleyerek bir şeyler öğrenmeye açık olduğunuzu gösterin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Hafta başında İkizler burcunda seyahat eden Ay, kariyer alanınızda sizi hareketli bir haftayla buluşturdu. İkili konular ve olaylar zihninizi oldukça meşgul edecek. Hangi projeye ağırlık vermeniz gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Karşınızdakilerle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Ortaklaşa bir konu üzerinde düşünmek ve hatalarınızı görmek yararlı olabilir. Aşırı mantıklı davranmak kimi zaman çözüm getirmeyebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 26' 58" R
Ay
Kova
11° 38' 11" R
Merkür
Yay
17° 34' 24" R
Venüs
Yay
15° 38' 43" R
Mars
İkizler
19° 43' 18" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 17"
Satürn
Kova
19° 42' 40"
Uranüs
Boğa
16° 07' 45"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 43"
Chiron
Koç
12° 12' 41"
Lilith
Yengeç
25° 25' 28"
True Node
Boğa
13° 11' 24"
Son Güncelleme : 28/11/2022 20:20

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>