3 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

3 Eylül Hangi Burç

3 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 3 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

3 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Dün gerçekleşen Dolunay'ın ardından, Ay Balık burcundaki seyahatine devam ediyor.Ciddi ilişkileriniz ve iş ortaklıklarınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Mars ile Venüs arasındaki kare açı arkadaşlık ilişkilerinizde yaşanabilecek gerginliklere işaret ediyor. Bugünlerde finansal konularda temkinli hareket etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz var. Sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Özgürlük içeren fikirlerinizi hemen gündeminize koymak isteyebilirsiniz. Günün enerjisi içinde kendinizi akışa bırakacağınız zamanlar var. Zekanızı kullanmanız gereken işlere girişebilirsiniz. Kulağınıza gelecek yeni haberler sizi keyiflendirecektir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve iletişim konularında problemlerle karşılaşabileceğiniz, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebileceğiniz zamanda iken, 17.00 sonrasında enerjinizin yükseldiği, ilişkilerde ve iş hayatınızda beklentilerinizi net olarak ifade edebileceğiniz güçlü bir zaman diliminde olacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Bugün maddi konularda ve destek aradığınız durumlar içinde güzel imkanlar bulabilirsiniz. Sanatsal yeteneklerinizi kullanmaya bakın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları