11 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

11 Eylül Hangi Burç

11 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 11 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

11 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Korkak ve kendinize güvenmeyen tavrınız insanların size bakışını olumsuz yönde etkiliyor. Halbuki oldukça başarılı ve iyi niyetli bir insansınız. Bunun artık farkına varın!

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Ay'ın Kova burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Düne göre hem enerjiniz hem moraliniz daha iyi olacaktır. Ofiste yaptığınız işlerle göz doldurabilirsiniz. Özellikle herkesin göremediği yerden olaylara bakmanız ve orijinal fikirleriniz sizi bir adım öne çıkartabilir. Duygusal hayatınızda ise kafa karışıkları yaşayabilirsiniz. Ay, saat 08:22'de uzun süreliğine boşluğa giriyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar 11 Eylül saat:03:56-16 Kasım saat:01:21 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Bu süreçte, özgür olmak isteriz. Dokuz altı işlerle günün sınırlanmasından hoşlanmayız. Ekip halinde bir proje çalışmasına girebiliriz. Gönüllü çalışmalar da bu süreçte ön plandadır. Kronik sağlık şikayetlerimizi tekrar bir kontrol ettirmekte yarar vardır. Vücudu gevşetici egzersizler yararlı olur. Böylece enerjimizi doğru yönde kullanabiliriz. İşimizde tatmin olmak duygusu bu geçişte son derece önemli olacaktır. Farklı olan yeteneklerini, projelerini, tasarımlarını öne sürmek isteyen kişiler için bu tarih olumludur. Saat 15:10 Güneş-Jüpiter görünümü, yakın çevrenizden göreceğiniz maddi-manevi desteğin göstergesidir. İşler yolunda gider. Karşınıza güzel fırsatlar çıkar. Bir iş görüşmesi başarılı sonuçlanır. Kardeşlerinizle ilişkiniz güçlenir. Sorunlar çözüme kavuşturulur. Bir girişim istediğiniz yönde gelişir. Eğitimden iş hayatına kadar her alanda şansınız yüksek olur. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber gelir. Saat 18:31 Güneş-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda karşınızdaki kişi üzerinde etkili görünmenizi, baskın olmanızı, gücünüzü kanıtlamanızı sağlar. Hayattan ne beklediğinizi bu görünüm sayesinde kafanızın içinde oturtabilirsiniz. Aşkta önceliklerinizi belirleyerek seçimlerde bulunabilirsiniz. Amacınıza ulaşmanızı sağlayan analiz gücünüz bugün gayet yoğundur. Keyifli paylaşımlarda ve sevgilerde buluşmak dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve kendinizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını yapabilirsiniz. Birlikte yeni keşifler yapmak istiyorsanız, uygun bir gün içindesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden finansal konular, ilişkilerdeki kendinize özgü tavırlarınız ve aktarmak istedikleriniz konularında belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. Bugün herhangi bir yeni karar vermeden, zamanın akışına güvenmeniz faydalı olacaktır.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 55' 49" R
Ay
Boğa
22° 55' 34"
Merkür
Koç
20° 06' 09"
Venüs
Koç
29° 53' 12"
Mars
İkizler
24° 39' 49"
Jüpiter
Kova
25° 45' 49"
Satürn
Kova
12° 19' 12"
Uranüs
Boğa
09° 45' 27"
Neptün
Balık
21° 53' 30"
Plüton
Oğlak
26° 45' 59"
Chiron
Koç
09° 48' 26"
Lilith
Boğa
19° 30' 15"
True Node
İkizler
11° 28' 20"
Son Güncelleme : 14/04/2021 19:10

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>