30 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

30 Eylül Hangi Burç

30 Eylül doğumluların burcu Terazi Burcudur. 30 Eylül'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

30 Eylül 2022 Terazi Burcu Yorumu

Hiçbir şeyin keyfini kaçırmasına izin verme. Doğru yolda olduğuna dair daima güven duy. Güçlü iraden ve değişken alışkanlıkların, bocalamalar ve tereddütlerle dolu olan böyle bir günde gücünü gösterecektir. Bunu, başkalarının elden kaçırdığı dizginleri ele alarak fırsata çevir. Kendini bugün sahnenin tam ortasında bulabilirsin; merak etme, neler söyleyeceğini bildiğin için sahnede olmanda hiçbir sıkıntı yok.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Eylül 2021 Terazi Burcu Yorumu

Sevgilinize karşı daha kolay anlaşılır davranışlara girmeniz gerekiyor. Onunla paylaşmak istemediğiniz, daha doğrusu paylaşmayı göze alamadığınız sorunun tek taraflı olarak altından kalkmaya çalışmayın. Yapacağınız iş görüşmelerinin amacına ulaşması, moralinizin düzelmesini ve kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacak. İkna yeteneğinizden de faydalanmalısınız. Bugün maddi yatırımlara girişirseniz para kaybetme ihtimaliniz yüksek. Bademciklerinize dikkat!

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Eylül 2020 Terazi Burcu Yorumu

Sevdiğiniz insandan duygusal bir darbe almaya hazır olun. Güveninizin suiistimal edilmesi, ihanete uğramanız, duygusal ve düşünsel anlamda travmatik bir durumun doğmasına neden olacak. Gerçekleri olduğu gibi kabul etmek gereği, belki de acınızın ve kırgınlığınızın büyümesine neden olabilir. Birtakım borçlarınız biraz belinizi büküyor. Birkaç gün içinde sizi kısmen rahatlatacak bir para haberiniz var. Damak zevkinizden biraz fedakarlık yaparak, fazla kilolarınızı verebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Eylül 2019 Terazi Burcu Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bugün yapacağın konuşmalar çevrendeki bazı insanları çok sevindirirken, bazılarını da bir hayli endişelendirebilir. Bir telefon konuşmasından şaşırtıcı haberler alabilirsin. Evli bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişinin işiyle ilgili problemler gündemde olabilir. Değer verdiğin kişinin bazı davranışlarını eleştirmen, tepki almana neden olabilir. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, tanışacağın kişiden hoşlanabilirsin. Kalbinin yeniden aşka hoş geldin demesi, hayatına da yansıyacak. Akşam saatlerinde ailenle beraber olmak isteyeceksin. Başka bir şehirde yaşayan arkadaşınla ilgili çarpıcı bir olaydan haberdar olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Eylül 2017 Terazi Burcu Yorumu

Şu günlerde anlamlı bulduğunuz birçok şey anlamını yitirebilir. Bir sıkıntınız var. Ama geçici ve çok da sudan sebepleri var. Bugünlerde biraz bunalım ihtiyacı hissediyorsunuz nedense. Yakında umut verici haberler alacaksınız. Rahatlayacak ve kendinizi toparlayacaksınız. Aile içindeki mutluluğu olumsuz enerjinizle azaltmamaya çalışmamalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 32' 38" R
Ay
Boğa
03° 13' 13" R
Merkür
Yay
26° 43' 05" R
Venüs
Yay
23° 11' 31"
Mars
İkizler
17° 26' 48"
Jüpiter
Balık
28° 59' 59"
Satürn
Kova
20° 05' 50"
Uranüs
Boğa
15° 54' 26"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 24"
Chiron
Koç
12° 05' 42"
Lilith
Yengeç
26° 05' 52"
True Node
Boğa
13° 14' 31"
Son Güncelleme : 04/12/2022 20:40

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>