6 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

6 Eylül Hangi Burç

6 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 6 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

6 Eylül 2023 Başak Burcu Yorumu

Kendinizi yaşamsal konularda fazlasıyla baskı altında hissedebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir zorluk da yaşanmayacaktır. Doğru olduğuna inandığınız adımlar atmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Bugün şans gezegeni Venüs burcunuza geçiyor. Güzelliğinizle, cazibenizle çok daha dikkat çekici olabilirsiniz. Görünümünüzde hoş değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkilerinizde, sosyal yaşamınızda, maddi konularda şans sizden yana görünüyor, bu şansı değerlendirmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Ev ve aile hayatınızı ilgilendiren konularda yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Uygulayacak olduğunuz yöntemler konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamaya çalışın. Beklentilerinizin karşılık bulabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

İş ortağı olan bir Başak burcuysan, taraflar arası çıkacak şirket borçları gerginlik çıkmasına yol açabilir. Maddi kayıp veriyorsun. Alışverişe farkında olmadan çok zaman ayırıp bütçenin dışına çıktıysan, harcamalarına dikkat etmen gerek. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, aylar önce tanıştığın kişinin yakın ilgisinden etkilenebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Her ufak mental farkındalık bir şey ifade eder. Bir dahaki sefere bir şelale gördüğünüzde bunu hatırlayın ve yalnızca yürümeyi planlayın. Orada durup yalnızca vakit geçirip ve dilek dileyip bir bozukluk atmak yerine bunu yapın. Bu fiziksel hareket uzun zamandır dinlenilmek için bekleyen hayallerinizi hatırlamanız konusunda size yardımcı olacak. Onlarda bir ses verin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
01° 04' 41" R
Ay
Başak
24° 45' 46"
Merkür
Koç
16° 57' 23"
Venüs
Koç
19° 09' 43"
Mars
Balık
22° 18' 15"
Jüpiter
Boğa
21° 44' 07"
Satürn
Balık
15° 40' 55"
Uranüs
Boğa
21° 48' 27"
Neptün
Balık
28° 36' 11"
Plüton
Kova
02° 04' 10"
Chiron
Koç
20° 06' 26"
Lilith
Başak
22° 16' 21"
True Node
Koç
15° 38' 16"
Son Güncelleme : 20/04/2024 19:30

Astroloji Gündemi

19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri 18 Nisan 2024, Perşembe 19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 19 Nisan'da Güneş burcunuzdan ayrılıp Boğa burcuna geçtiğinde durulmanın ve çalışm... Devamını Oku >>