6 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

6 Eylül Hangi Burç

6 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 6 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

6 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

Bugün tembellik etmek için bir bahaneniz yok o yüzden güneş doğmadan yataktan çıkın. Daha çok adım attıkça daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz. Mağaranızdan çıkıp çevrenizdeki insanlara fikirlerinizi anlatın. Açık havaya çıkıp rüzgarın şarkısını dinleyin. Aktif ve esnek olun. İnsanların duyguları bugün yüzeye daha yakın, o yüzden her şeyi hafif ve aktif düzeyde tutun.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

İlk bakışta başaramamışsın gibi durabilir ama tekrar ve tekrar dene. Elbette ilk denemede her şeyi doğru yapmak istemiş olabilirsin fakat bu her zaman böyle olmaz. Sakın işler istediğin gibi yürümezse cesaretini yitirme. Kaldığın yerden devam edersen başarıya adım adım yaklaştığını sen de göreceksin. Roma'yı bir günde fethetmeyi bekleyemezsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Güzellik ve bakım ürünleri alabileceğiniz, kariyerinizle ilgili güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz bugün, finansal anlamda artıya geçebilir, yeteneklerinizi, çalışma ve işlerinizi en iyi şekilde tanıtabilir, aile büyükleri, kurumlar ve patronlardan destek görebilir, ilişkilerinizde kendinize olan yüksek güveninizle etkili iletişim kurabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Çocuğunuz ve sevdiklerinizle ortak zevklerinizi saptayıp birlikte keyifli vakit geçirin.Ayrıca aniden çıkacak bir seyahat planının içinde hem iş hem de gezme fırsatınız doğacaktır. Komisyon gelirinizi artırmak için önünüze fırsat çıksa da sizi pek mutlu etmeyebilir. Attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmez.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar 6 Eylül-30 Nisan 2019 arasında Oğlak burcunda düz seyirle ilerleyecek Satürn süresince, aşk hayatımız, çocuklar, yeteneklerimiz, eğlence ve keyif konularında ciddiyet ve sorumluluk merkez alınacak. Gelir geçer bir aşk yaşanmaz. Flört etmek yerine, uzun vadeli bir ilişkiyi tercih ederiz. Belki bir nedenle, mutlu olmadığınız bir ilişkiyi yıllardır sürdürüyor olabilirsiniz. Ancak Satürn-Oğlak ilerleyişinde buna devam etmeniz halinde hem zorlanırsınız hem de hayattan zevk almazsınız. Çocuklarınız varsa onları yeteneklerine göre yönlendiriniz. Baskı uygulamayınız. Bir ebeveyn olarak sorumlulukları aksatmayınız. Çocuk sahibi olma konusunda iyi düşününüz. Planlı ve programlı şekilde çalışırsak, başarılı ürünler ve işler ortaya koyabiliriz. 6 Eylül saat:05:38-22 Eylül saat:06:39 arasında tarihinde yöneticiniz Merkür, burcunuzda seyahatine başlıyor. Bu sizlerin düşünme, algılama, planlama yönünde en aktif zamanınız. Konuşurken, bir iş üzerinde incelemede bulunurken, bir adım atarken her bir ayrıntıyı kendinize göre ele alma vaktiniz. Sizler bu geçişin en etkin kişileri olarak, etrafınızdaki kişilere örnek olabilecek kişisiniz. İnsanlar size danışabilir, yaptığınız işi beğenerek bunu nasıl düşündüğünüzü sorabilirler. Maddi konularda, hayatın genelinde bir geri çekilip duygularınızı tartıyorsunuz. İşte Merkür burcunuzda ilerlediği bu tarihte, o geri çekilişin sizi yoran noktaları, detaylı şekilde ele alarak güce dönüştürebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 22' 31" R
Ay
Akrep
29° 40' 44" R
Merkür
Boğa
18° 21' 20"
Venüs
Yengeç
27° 42' 37"
Mars
Aslan
07° 48' 03"
Jüpiter
Boğa
03° 51' 51"
Satürn
Balık
07° 02' 11"
Uranüs
Boğa
20° 19' 16"
Neptün
Balık
27° 28' 48"
Plüton
Kova
00° 07' 38"
Chiron
Koç
18° 54' 43"
Lilith
Aslan
16° 18' 57"
True Node
Boğa
03° 34' 28"
Son Güncelleme : 03/06/2023 07:30

Astroloji Gündemi

2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 2 Haziran 2023, Cuma 2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bir gün öncesi kadar olmasa da sert enerji halen devrede...Ay’ın Merkür ile k... Devamını Oku >>