6 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

6 Eylül Hangi Burç

6 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 6 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

6 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Yeni haftaya hızlı bir başlangıç yaparken sorumlulukların da beklediğinin üzerinde olabilir. Çalışan bir Başak burcuysan, çalışma tempon ile iş yerinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaksın. Eğer uzun zamandır devam eden bir ilişkin varsa, evlilik fikri aklında yer etmeye başlayabilir. Sağlığın ile ilgili konuları daha fazla ertelememen gerektiğine şahitlik edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Her ufak mental farkındalık bir şey ifade eder. Bir dahaki sefere bir şelale gördüğünüzde bunu hatırlayın ve yalnızca yürümeyi planlayın. Orada durup yalnızca vakit geçirip ve dilek dileyip bir bozukluk atmak yerine bunu yapın. Bu fiziksel hareket uzun zamandır dinlenilmek için bekleyen hayallerinizi hatırlamanız konusunda size yardımcı olacak. Onlarda bir ses verin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar 6 Eylül-30 Nisan 2019 arasında Oğlak burcunda düz seyirle ilerleyecek Satürn süresince, aşk hayatımız, çocuklar, yeteneklerimiz, eğlence ve keyif konularında ciddiyet ve sorumluluk merkez alınacak. Gelir geçer bir aşk yaşanmaz. Flört etmek yerine, uzun vadeli bir ilişkiyi tercih ederiz. Belki bir nedenle, mutlu olmadığınız bir ilişkiyi yıllardır sürdürüyor olabilirsiniz. Ancak Satürn-Oğlak ilerleyişinde buna devam etmeniz halinde hem zorlanırsınız hem de hayattan zevk almazsınız. Çocuklarınız varsa onları yeteneklerine göre yönlendiriniz. Baskı uygulamayınız. Bir ebeveyn olarak sorumlulukları aksatmayınız. Çocuk sahibi olma konusunda iyi düşününüz. Planlı ve programlı şekilde çalışırsak, başarılı ürünler ve işler ortaya koyabiliriz. 6 Eylül saat:05:38-22 Eylül saat:06:39 arasında tarihinde yöneticiniz Merkür, burcunuzda seyahatine başlıyor. Bu sizlerin düşünme, algılama, planlama yönünde en aktif zamanınız. Konuşurken, bir iş üzerinde incelemede bulunurken, bir adım atarken her bir ayrıntıyı kendinize göre ele alma vaktiniz. Sizler bu geçişin en etkin kişileri olarak, etrafınızdaki kişilere örnek olabilecek kişisiniz. İnsanlar size danışabilir, yaptığınız işi beğenerek bunu nasıl düşündüğünüzü sorabilirler. Maddi konularda, hayatın genelinde bir geri çekilip duygularınızı tartıyorsunuz. İşte Merkür burcunuzda ilerlediği bu tarihte, o geri çekilişin sizi yoran noktaları, detaylı şekilde ele alarak güce dönüştürebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün karşıt burcunda dolunay gerçekleşiyor. Duygularında yaşadığın değişim aile hayatını da etkileyecek.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 56' 31" R
Ay
Terazi
14° 24' 06" R
Merkür
Yengeç
03° 32' 43" R
Venüs
İkizler
16° 45' 17" R
Mars
Boğa
01° 15' 21"
Jüpiter
Koç
07° 57' 02"
Satürn
Kova
24° 26' 39"
Uranüs
Boğa
17° 58' 47"
Neptün
Balık
25° 25' 19"
Plüton
Oğlak
27° 39' 50"
Chiron
Koç
16° 21' 53"
Lilith
Yengeç
09° 15' 22"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 04:10

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>