6 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

6 Eylül Hangi Burç

6 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 6 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

6 Eylül 2022 Başak Burcu Yorumu

İçindeki kötü hissin gerçekleşme ihtimalinin seni rahatsız etmesine izin vermemelisin. İhtimallerin yaratacağı kaygının gününü kontrol etmesine müsaade etmeyeceksin. Soğukkanlı kalmaya çalışmak senin için daha yararlı olacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2021 Başak Burcu Yorumu

Haftaya Ay burcunuzda başlarken olumlu astrolojik görünümler havanızı değiştirebilir. İki şans yıldızı Venüs ve Jüpiter’in destekleyici açısı özellikle maddi konularda hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Venüs'ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerin ruhsal boyutundan daha fazla keyif alabilirsiniz. İlişkinizi kendinize saklamak gibi bir yaklaşımınız olabilir. Platonik aşklar gündeme gelebilir. Bu dönem ruh eşinize rastlayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Cesur kararlar alıyorsun!Risk almaktan korkmayacağın bir gün seni bekliyor. Kendine olan güvenin, cesur kararlar almanı sağlayacak. Özellikle işinden memnun değilsen, her an rest çekebilirsin. Keskin kararlar almadan önce, kendini garantiye almanda fayda var. Bir süredir telaşlı olduğun bir meselen sonunda çözülüyor. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Başak burcuysan, ilişkini evlilikle taçlandırmak isteyeceksin. Eğer ailede baba ya da önem verdiğin bir kişin sağlık sonuçlarını bekliyorsan güzel haberler alman söz konusu. Hedeflerin, planların bugün senin için biraz daha ön planda olacak. Yapmak istediklerine odaklanacaksın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

İyi bir gözlemci, dikkatli bir izleyicisiniz. Ama gözlem ve izlenimlerinizi çabuk unutuyorsunuz. Her gözlem bir derstir, unutmayın. Günlük tutmayı deneyin. Okumayı iyice boşladığınızın farkında bile değilsiniz. Kendinizi rutin günlük hayata teslim etmeyin. Yarın ile bağlantısı olan düşüncelere yoğunlaşın. Sistematik olmaya dikkat edin

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün karşıt burcunda dolunay gerçekleşiyor. Duygularında yaşadığın değişim aile hayatını da etkileyecek.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 54' 23" R
Ay
Kova
18° 07' 30" R
Merkür
Yay
18° 15' 51" R
Venüs
Yay
16° 12' 42" R
Mars
İkizler
19° 33' 22" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 45"
Satürn
Kova
19° 44' 18"
Uranüs
Boğa
16° 06' 43"
Neptün
Balık
22° 39' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 21"
Chiron
Koç
12° 12' 06"
Lilith
Yengeç
25° 28' 30"
True Node
Boğa
13° 10' 34"
Son Güncelleme : 29/11/2022 07:10

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>