6 Eylül Hangi Burç

Eylül Ayının Burçları

6 Eylül Hangi Burç

6 Eylül doğumluların burcu Başak Burcudur. 6 Eylül'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

6 Eylül 2020 Başak Burcu Yorumu

Öğlen saatleri itibariyle Boğa burcunda seyahat etmeye başlayacak olan Ay, hayatın derin yönlerine ilgi duymanıza sebep oluyor.Din ve felsefe konularında araştırmalar yapabilir, akademik çalışmalarınızla ilgilenebilirsiniz. Venüs'ün Aslan burcuna girişi ile kendinizi tanıma isteğiniz artıyor. Çevrenizdeki kadınların gizli düşmanlıklarını fark etmek tadınızı kaçırabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2019 Başak Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçici psikolojik rahatsızlıklar yaşayabilir, ne olduğunu anlamadığınız sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ancak bunların kaynağı fiziksel bir rahatsızlık olmaktan daha çok, üzerini örttüğünüz üzüntülerden kaynaklanmakta. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, bu atmosfer yerini ilişkilerde olumlu haberleşmelere, iletişim gücünüzün yükselmesine, özel hayatınızda daha rahat iletişim kurmanıza ve iş görüşmeleri konusunda pozitif bir enerjiye bırakıyor.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumu

Uğraştığınız işlerinizde sorumlu olduğunuz konularda destek alabileceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenizi kullanarak işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Beklediğiniz haber hızlı bir şekilde gelebilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İkili ilişkilerinizde kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp keyifli alanlara yönelebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2017 Başak Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili konularda daha güçlü davranmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde dengede kalmaya çalışın. Duygusal konularda kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamanız gerekebilir. İleriye götürmek istediğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Çatışmalar olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Eylül 2016 Başak Burcu Yorumu

Evde huzuru sağlamalı ve duygusal belirsizliklerin sizi aşağı çekmesine izin vermemelisiniz. Görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmemeli, fikriniz sorulduğunda gerçeklere bağlı cevaplar vermeye özen göstermelisiniz. Çok fazla bilgi vermeniz ya da haber paylaşmanız bazı kişilerin işlerine karışıyormuşsunuz izlenimi verebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sezgilerimiz kuvvetli. Hayatlarımızda olumlu ve önemli değişiklikler yapabileceğimiz kendimizi kuvvetli ve olaylar üzerinde etkili hissedebileceğimiz birkaç günün içindeyiz. İş hayatımızda ya da özel yaşamımızda sorunları çözmek daha kolay olabilir veya bu alanlarda olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Önümüzdeki veya çevremizdeki engelleri ortadan kaldırabilir veya pürüzleri giderebiliriz. Mental ve ruhsal anlamda odaklanmakta zorlanmamamız önemsediğimiz konularda istediklerimizi yapabilmemizi kolaylaştırabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 01' 32" R
Ay
Aslan
14° 06' 10" R
Merkür
İkizler
18° 18' 04" R
Venüs
Yengeç
15° 03' 04" R
Mars
Aslan
02° 02' 56"
Jüpiter
Balık
02° 07' 54"
Satürn
Kova
13° 06' 56"
Uranüs
Boğa
13° 06' 48"
Neptün
Balık
23° 10' 04"
Plüton
Oğlak
26° 18' 09"
Chiron
Koç
12° 31' 29"
Lilith
Boğa
26° 17' 32"
True Node
İkizler
10° 41' 17"
Son Güncelleme : 15/06/2021 00:20

Astroloji Gündemi

14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Haziran 2021, Pazartesi 14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Haziran 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konular... Devamını Oku >>