5 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

5 Ekim Hangi Burç

5 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 5 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

5 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugün yeni bir arkadaş edinebilirsiniz. Hep özel bir insan oldunuz ve insan biriktirmeye meyillisiniz. Çok çeşitli insanla arkadaşlık kurmak hoşunuza gidiyor. Anlayış ve destek bekleyen birini himayenize alabilirsiniz. Onlara ulaşıp bir şeyleri paylaşmak için cesaretlendirmek kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Bu kişi biraz utangaç ya da kendine güveni düşük biri olabilir. Bu yüzden ona karşı anlayışlı olun.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

İyi ama düşük profilli bir gün. Hayatınızdaki eylemler gün boyu kaybolacak ve etkinlik faaliyeti düşük olacaktır. Aile meseleleri öncelikli olacak ve dikkatinizi arayacak. Bugün tam olarak tahsil edilmediğinden, anlaşmanın kötü gitme şansı oldukça fazla olduğundan büyük nakit akışları içeren herhangi bir önemli anlaşmayı imzalamaktan veya yapmaktan kaçınmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızda hedeflerinizi yerine getirebileceksiniz. Ayrıca yeni irtibatlar edinecek ve arkadaş çevrenizi genişletecek bir konumda olacaksınız. Meslektaşlarınız performansınızı kıskanacak. Performansınızı arttırmanın yeni yollarını arayacak ve bulacaksınız.TERAZİ Aşk ve İlişkiler: Eş yada sevgilinize karşı dengeli bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Sevdiğin, duygularını mutlulukla karşılık verecek.TERAZİ Finans: Para akışı gün için yeterince cesaretlendirici olacaktır. Tasarruflarınızı artırmak için bol miktarda fırsat olacak. İyi değelendirin.TERAZİ Sağlık: İdrar yolları iltihaplarınıza dikkat etmelisiniz bugün.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bugün Ay öğle saatlerinden sonra boşlukta olacak. Yapacaklarını bir sıraya koymanda fayda var. Her şeye tek başına yetişemezsin. Kaldı ki çaba gösterdiğin konularda başlangıçta yalnız değildin. Sorumluluklarını paylaşmalısın. Yurt dışı faaliyetlerin daha planlı ve organize bir şekilde ilerlerken; yerinde durmak yerine, hareket halinde olmayı tercih edeceksin. Kıskançlık duygusunun ön plana çıktığı bir gün? Evliliğinde sorunları olan bir Terazi burcuysan, tüm sorunların kaynağında üçüncü kişilerin olduğunu düşünebilirsin. Bugün aynı zamanda uzak akrabalarınla ilgili enteresan haberler alman da mümkün? Medya, yayıncılık, eğitim, yurt dışı ve inançlarınla ilgili konularda daha araştırmacı olduğun bir süreçtesin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bazı şeylere olduğundan fazla değer vermiş olduğunuzu düşünebilirsiniz. Sizi destekleyenleri küçümsemeyin. Duygularınız karışık. Sorunları büyütmekten kaçının.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki keşfedilmemiş mekanlara doğru uzanabilirsiniz. Kim bilir daha tadına varmadığınız ne çok güzellik var çevrenizde. Kardeşiniz ya da o derece yakın olan birileri de size bu güzel günde eşlik edebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 32' 53" R
Ay
İkizler
16° 49' 33" R
Merkür
Terazi
13° 15' 41" R
Venüs
Yay
18° 24' 27"
Mars
Terazi
26° 05' 27"
Jüpiter
Kova
22° 24' 03"
Satürn
Kova
07° 02' 06"
Uranüs
Boğa
13° 14' 38"
Neptün
Balık
20° 47' 11"
Plüton
Oğlak
24° 23' 39"
Chiron
Koç
09° 43' 43"
Lilith
İkizler
10° 53' 52"
True Node
İkizler
01° 54' 47"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:10

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>