5 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

5 Ekim Hangi Burç

5 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 5 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

5 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Aşk hayatınız karışık ve heyecanlı. Bu konuda dik kafalılık etmeye meyillisiniz. Bir süredir sevgilinizle yaşadığınız ilişkinizde bazı tatsızlıklar var. Çok arzu ettiğiniz kişinin, sizinle aynı duyguları paylaşmadığını anlayıp, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz projede. Öyle ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. Bütün enerjinizi bu işe kanalize etmişsiniz. Başarı sizinle. Parasal çalışmalarınızda önemli gelişmeler meydana gelecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Yol fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Bugün felsefi konuşmalar yaparak, çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün konfor alanınızda kalmak isteyebilirsiniz. Kendinize ve sevdiğinizle beraber yapacağınız planlara odaklanacaksınız. Finansal konuşmalar, bir krizi çözümlemek gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

İkili ilişkilerde hem güzel gelişmeler hem de şaşırtan sürprizler yaşayabilirsiniz. Ummadığınız insanların hayatınıza beklenmedik şekilde dahil olması sizi hayretlere düşürebilir. Jüpiter'in 3. Evinizdeki ziyareti yeni insanlarla tanışma ihtimalinizi güçlendiriyor. Hala zamanınız varken şansınızı kullanmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Grup çalışmalara önem verin. Gün içinde sorumlu olduğunuz konuları ilerletmek için üstlerinizden yardım alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek sizin için iyi olabilir. Akşam saatlerinde yapacağınız programlarda sıkışıklıklar olabilir. Mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bugün eşiniz veya ortaklı konularla ilgilenebilirsiniz. Bazı konularda çok fazla sorumluluk alıyor olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Karşılıklı uyumu yakalamak zor gelebilir. Sözleşmeler konusunda çaba göstermeniz gerekebilir. Finansal gereksinimleriniz sizi zorlayabilir. Gün içinde sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 01' 01" R
Ay
Balık
17° 17' 48" R
Merkür
Yay
21° 26' 38" R
Venüs
Yay
18° 49' 35" R
Mars
İkizler
18° 46' 42"
Jüpiter
Balık
28° 53' 28"
Satürn
Kova
19° 52' 03"
Uranüs
Boğa
16° 02' 02"
Neptün
Balık
22° 38' 50"
Plüton
Oğlak
26° 47' 17"
Chiron
Koç
12° 09' 31"
Lilith
Yengeç
25° 42' 30"
True Node
Boğa
13° 09' 37"
Son Güncelleme : 01/12/2022 09:10

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>