6 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

6 Ekim Hangi Burç

6 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 6 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

6 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Görevli olduğunuz derneklerden proje üretmeniz için baskı gelebilir. Yoğun günlük yaşantınızda onlara zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Hayır kelimesini kullanmayı öğrenmezseniz sizden birçok şey gitmeye devam edecektir. Uygun dille insanlara yapmak istemediğinizi belirttin. Fiziksel değişiminiz ve sağlığınız için size uygun olan sporlarla ilgilenin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi; bugün evin ve ailenle ilgilenebilir, bütün sorumluluğu üstünde hissedebilirsin. Gayrimenkulle ilgili kararlarda ve finansal düzenlemelerde söz sahibi konumda olabilirsin. Sorumlulukların altında ezilmemek adına akılcı ve planlı adımlar atmalı ve kendini güvence altına almaya çalışmalısın. Riskli planlamalardan uzak kalmanda fayda var.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Bugün bazı gizli durumlar ya da kontrol edilmesi zor şeyler gündeme gelebilir. Daha fazla fedakarlık gerektiren koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 04:46 Ay-Pluto görünümü, tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir. Saat 12:36 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkide bencil davranmayan, ortaklaşa hareket edebilen, uyumlu ve dürüst birisiyle yaşama arzumuzu işaret ediyor. Ancak böyle biriyle yarınlarda mutlu olabiliriz. Buna göre ilişkimizi veya ilişki seçeneklerimizi gözden geçireceğiz. Saat 14:27 Ay-Satürn görünümü, fikirlerinizi birbirinize karşı ifade ederek, ortak bir zeminde buluşmanızı sağlayabilir. Sizler en başından beri anlaşamayan bir çiftseniz, eğer bu beraberliği sürdürmek istiyorsanız birbirinizin görüşlerine saygı duyarak, kontrol kurmaya çalışmadan fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Bu çözüm yolu bulmanızda faydalı bir yaklaşımdır. Saat 21:59 Ay-Uranüs görünümü, partnerin beklenmedik tepkilerde bulunabileceğini, ilişkinin niteliğine göre sürpriz bir karar verebileceğini işaret ediyor. Oysaki çözüm yolları açık. Bir daha duruma bakınız. Günün tüm olumlu ve güzel gelişmeleri sizlerden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Kartınız Affetme... Kırılgan olduğunuz şu günlerde çevrenize bazı olumsuz davranışlar sergiliyorsunuz. Daha fazla dertleşmeyi tercih edin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları