6 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

6 Ekim Hangi Burç

6 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 6 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

6 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugün gerçekleşen yeni ay burcunuzda ve Mars eşliğinde gerçekleşiyor. Oldukça heyecan verici ve sürpriz gelişmelere hazır olurken kontrolün ve gücün de sizin yanınızda olduğunu unutmayın. Mars biraz yıpratsa da size güç ve enerji kazandırabilir ama sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ay'ın İkizler burcundaki seyahati inançlarınızla ilgili konuları ön plana çıkarıyor.Din ve felsefe konularına ilgi duyabilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Uzaktaki akrabalarınızdan haber alabilir, uzun süredir görmediğiniz kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Farklı kültürler hakkında araştırmalar yapabilir, akademik hayatınıza yoğunlaşmak için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Kariyer hayatınızdaki zorlayıcı kişi ve koşullar zamanla sizi güçlendirip, tecrübe kazanmanıza yardım edecek.İçinde bulunduğunuz zorlu koşullardan sıyrılmak için acele etmeyin. Her şeyin bir vakti var. Zaman tüm zorlukların üstesinden gelecektir. Ortaklıklar gündeme gelebilir. Son kararı iyice düşünerek vermelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

SEVDİĞİNİZ komşularınızın üzüntüsü sizi de etkiliyebilir. Onlara kötü gün dostu olabileceğinizi gösterip güvenlerini kazanacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bugün alacağınız bazı haberler sizi harekete geçirecek. İsteklerinizi açıkça söyleyebilirsiniz. Rahat ve sakin davranarak olayları denetlemeniz mümkün. Yapacağınız organizasyonlar ve grup çalışmaları başarılı.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 00:22 Venüs-Pluto görünümü, hangi yeteneğimiz, hangi girişim yoluyla para kazanabileceğimizi, ailemiz ve geleceğimizle alakalı bir değişimin nasıl gerçekleşmesi gerektiğini işaret ederek bize yol gösteriyor. Öncelikle kazanç anlamında ilişkilerin önemi büyük. Hem yapıcı ortaklıklara ve ilişkilere ihtiyacımız var hem de bizim kendimizi daha canlı ve verimli hissedeceğimiz işlere yönelmemiz lazım. Böylece güçlenebilir, hayatımızı doğru manada yönlendirebiliriz.Saat 00:45 Mars-Jüpiter görünümü, ev-aile ve geleceğimizle alakalı konularda fazlasıyla ciddiyiz ve uzun vadeli düşünüyoruz. Mevcut sıkıntılara, baskılara, endişelere bir çözüm yolu bulabilmek niyetindeyiz. Bizim arzumuz, huzur ve kaliteli bir yaşam. Saygı, sevgi, güven üzerine kurulmuş bir hayat sürmek. Yolumuzu artık belirlemekten yanayız. İnsanlara nazik davranmaya, uzlaşmaya çalışırken, kendi içimizde tam anlamıyla rahat değiliz. Geri dönüp pişmanlık yaşamamak için, her şeyi garantiye almak isteyeceğiz. Ancak kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyiniz.Saat 11:44 Ay-Satürn kavuşumu çevremizle olan ilişkimizi ciddiyetle ele almamızı sağlayacak. Öyle çok fazla iyimser veya sıkı fıkı bir samimiyet içinde olmayabiliriz. Kendimize göre önem verdiğimiz noktalar vardır. Buna saygı duyulmasını bekleriz.  İşimize, emeğimize değer verilsin isteriz.  Emir verilmesinden ziyade, nazik konuşulursa çok daha rahatlarız, verimli çalışırız.Saat 15:02 Ay-Güneş görünümü, hem iletişim anlamında keyiflendirici hem yakın çevrenizde olan kişilerle bağlantınızı sağlayıcı hem de sosyal anlamda sizi güçlendiricidir. Bu görünüm hislerimizi karşımızdaki kişiye rahatlıkla ifade etmemizi sağlar. Her meseleyi tatlılıkla ele alırsınız. Ne kendinizle ne de bir başkasıyla çatışma yaşamazsınız. Her şeyin hayrımıza gelişmesi dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 54' 03" R
Ay
Boğa
15° 17' 42" R
Merkür
Terazi
11° 11' 08" R
Venüs
Yay
15° 39' 30" R
Mars
Terazi
24° 19' 05"
Jüpiter
Kova
22° 21' 16"
Satürn
Kova
06° 58' 49"
Uranüs
Boğa
13° 20' 60"
Neptün
Balık
20° 50' 20"
Plüton
Oğlak
24° 22' 21"
Chiron
Koç
09° 50' 20"
Lilith
İkizler
10° 36' 11"
True Node
İkizler
01° 55' 18"
Son Güncelleme : 22/10/2021 05:20

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>