6 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

6 Ekim Hangi Burç

6 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 6 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

6 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Sessiz kalmayı tercih edeceğin diyalogların içerisinde bulabilirsin kendini. Seninle ilgili olmayan ama sana da yansıyan çekişmeli iletişimlerin keyfini kaçırmasına izin vermeyeceksin. Ailenle zaman geçirmek ve aranızdaki bağları güçlendirmek isteyeceksin. Farklı etkinlikler veya aile oyunlarını değerlendirmeyi düşünebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Başkalarına bariz gelen bazı şeyleri görmekte zorlanabilirsiniz. İnsanların niyetleri yüzlerinden okunmasa da tekrar eden davranış kalıplarından bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. İş hayatınızdaki son gelişmeler sizi kendi alanınızda ufak çaplı bir şöhrete taşıyabilir. Gelen takdirlerle, kendinizi daha motive hissedeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Ruhsal enerjiniz ve sezgileriniz yükselebilir. Bu durum da beraberinde size yeni kapılar açarak fırsatlar getirebilir. Niyetlerinizin enerjisini üzerinizde...

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Yeni iş arayışına girebilirsin! Ay, öncü burçta hareket ediyor. İletişim odaklı her konuda başarılısın ve yanlış anlaşılmalar yaşamayacaksın. İşinden memnun olmayan bir Terazi burcuysan, yeni iş arayışına girebilirsin. İnternet üzerinden yapacağın başvurular olumlu bakış açısı geliştirmeni sağlayacak. İlişkin varsa, günün kurtarıcısı sen olabilirsin. Karşındaki insan sana alıngan davranışlar sergilese bile, mantıklı açıklamalar yaparak onu rahatlatmaya çalışabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde arkadaş çevreniz, kariyer gelirleriniz, plan ve projelerinizin tanıtımı, toplantılar ve sosyal ortamlarla ilgili geçici problemler, endişelere hissedebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim gücünüzün ve motivasyonunuzun yükseleceği görüşmelerden fayda elde edebileceğiniz, sosyal ortamlarda daha fazla ön plana çıkacağınız bir zaman sözkonusu olacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 52' 17" R
Ay
Kova
17° 37' 40" R
Merkür
Yay
18° 12' 40" R
Venüs
Yay
16° 10' 06" R
Mars
İkizler
19° 34' 08" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 43"
Satürn
Kova
19° 44' 10"
Uranüs
Boğa
16° 06' 48"
Neptün
Balık
22° 39' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 18"
Chiron
Koç
12° 12' 09"
Lilith
Yengeç
25° 28' 16"
True Node
Boğa
13° 10' 37"
Son Güncelleme : 29/11/2022 06:20

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>