13 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

13 Ekim Hangi Burç

13 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 13 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

13 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Bugün eğitiminizi devam ettirmek istediğinizi fark edebilirsiniz. Bu yüzden yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir kursa yazılmayı düşünebilirsiniz. Yeni yetenekler edinmek ya da var olanları uzmanlık seviyesine ualştırmak hoşunuza gidebilir. Tüm seçenekleri dikkatlice değerlendirin ve harekete geçin. Bu dönem, bilginizi artırmak için umut vaat eden bir dönem.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda karşılaşabileceğiniz entrikalara karşı uyarıyor sizleri iyi niyetiniz suistimal edilebilir sizin başarınızı kendilerine mal etmeye çalışanlar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda da iş hayatınızda ki gerginlikten dolayı yanlış anlaşılmalar olabilir bugün dikkatli davranın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcunda gerçekleşecek dolunay hayata ve ilişkilere bakış açını gözden geçirmen gerektiğini gösterebilir. Karşındakilerin bireysel ve güdüsel tavırlarının da bu süreçte etkisi olabilir. Eski konuların ya da kişilerin hâlâ aklında olması ve uzlaşmaz tutumlardan dolayı bir sayfayı kapatabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Hayatındaki başlangıçların sonunun nereye varacağını bilemiyor olabilirsin. Biraz daha sabretmelisin; ipler senin elinde olacak. Duygusal iniş çıkışların özel hayatında problemlere sebep oluyor. Tepkilerini kontrol altına alman gerektiğini söylüyor gökyüzü. Dış görünüşünle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Kendi kendi onarma, kendinle yüzleşme ve pişmanlıklarınla yüzleşip bir nevi kendini affetme sürecine gireceksin. İyileşiyorsun! Bugün söylediklerin ve eylemlerin içinde bulunduğun ortamlarda büyük etki yaratabilir. Özellikle kariyer yaşamına ve aşk hayatına dair eleştirel düşüncelerini bugün kendine saklamanı tavsiye ederim.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bugün ani öfkelerden kaçınmalısınız. Sakin yapınıza yakışmayan davranışlar, sizi bile şaşırtıyor. Olayları yerinde değerlendirmesini öğrenmeniz gerekir. Mantıksal olaylara duygu karıştırdığınız zaman çok zorlanıyorsunuz..

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanabilir. Gün içinde bilemediğiniz nedenlerden dolayı tepkisel davranabilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi oluşturabilir. İkili ilişkilerinizde stresler meydana gelebilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermeniz gereken durumlar olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 49' 48" R
Ay
Terazi
06° 32' 32" R
Merkür
Yay
08° 11' 43" R
Venüs
Oğlak
19° 47' 09"
Mars
Akrep
20° 34' 51"
Jüpiter
Kova
25° 13' 55"
Satürn
Kova
08° 52' 45"
Uranüs
Boğa
11° 48' 11"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 29"
Chiron
Koç
08° 36' 57"
Lilith
İkizler
14° 53' 47"
True Node
İkizler
01° 42' 29"
Son Güncelleme : 29/11/2021 23:20

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>