13 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

13 Ekim Hangi Burç

13 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 13 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

13 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Hafta ortasında başlayacak Merkür retrosunun hemen öncesindeki bugünü maddi konulara odaklanarak, özellikle işle ilgili gereken arama ve görüşmeleri yaparak, mesajları atarak geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Bugün birtakım heyecan verici ve ilginç insanlarla iç içe olabilirsiniz. Size ilham veren insanlarla birlikte olmak için can atacaksınız. Modunuzu düşüren arkadaşlarla ya da aile üyeleriyle takılmak istemeyeceksiniz. Yaratıcı insanların bir araya geldiği ortamlarda yer almaya çalışın. Şık bir kafeye gidin mesela ve gelip giden müşterileri gözlemleyin. Ya da bir tiyatro etkinliğine katılmak ve gösteriden sonra sanatçılarla takılmak da fena fikir olmayacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, sizin için günü canlandırıcı ve moralinizi yükseltici bir enerjidir. Finansal işlerde desteklenirsiniz. Girişimleriniz iyi şekilde sonuçlanır. Moraliniz yükselir. Dostlarınız ve yakınlarınızla haberleşirsiniz, bir araya gelirsiniz. Yüzünüzün güldüğü, zihninizin aydınlık olduğu bir gün. Kendinizi mutlu edecek alışverişlerde bulunursunuz. Bir yere davet edilirsiniz. Güzellik ve bakımınıza önem verirsiniz. Saat 09:41 itibariyle Ay-Aslan burcunda geçişini sürdürecek. Yeni ve heyecan verici olan her şey sizde ilgi uyandır. Güzelliğinizle veya yakışıklılığınızla göz doldurursunuz. Her konuda kendinize güven duyarsınız ve çözülmesi gereken meseleleri bilinçli bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Sevdiğinizle olmak, keyiflenmek, canlanmak arzunuz yoğundur. Sosyal hayatla bağlantınız gayet olumludur. Yanınızdan geçen biri, gözlerinizi sizden alamaz. Ayın ışığı size ayrı bir hava sunar. Saat 10:43 Ay-Jüpiter görünümü, bazı minik sorunları tetikler. Sözgelimi dostluklar, geçmişte yaşananlar veya şu andaki durum içsel bir çatışma yaratır. Hep sizden bir şeyler bekleniyor olması sizi yorar. Siz de destek görmek istersiniz. Parasal konular biraz yorar. Bütçeye göre ayarlama yapmak zorunluluğu doğar. Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Güneş, çalışmalarınızda size hız kazandırırken, alışkanlıklarınızı aşma konusunda size yardım ediyor. Jüpiter'in kazandırdığı hareketi sayesinde, yaratıcılığınızı ve iş kabiliyetinizi para kazanma konusunda rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Maddi sorunlarınızı dengeleyerek, evinizle ilgili istediğiniz değişimi yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 18' 16" R
Ay
Boğa
27° 25' 33"
Merkür
Koç
20° 52' 51"
Venüs
Boğa
00° 21' 34"
Mars
İkizler
24° 53' 39"
Jüpiter
Kova
25° 49' 48"
Satürn
Kova
12° 20' 35"
Uranüs
Boğa
09° 46' 44"
Neptün
Balık
21° 54' 15"
Plüton
Oğlak
26° 46' 07"
Chiron
Koç
09° 49' 45"
Lilith
Boğa
19° 32' 47"
True Node
İkizler
11° 27' 21"
Son Güncelleme : 15/04/2021 04:20

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>