8 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

8 Ekim Hangi Burç

8 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 8 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

8 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Açık sözlülüğün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Doğruları konuşmanın yeri ve zamanı olduğundan eminseniz bu konuda hamle yapmalısınız. Aksi halde istemediğiniz sonuçlar doğabilir. Abartılı tepkilerden kaçınmanızda fayda var.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Muhtemelen çok yoğun bir hafta geçirdiniz; zira bugün bir parça keyifsiz hissetmeniz olası. Belki dün gece yemeği fazla kaçırdınız ya da gecelediniz veya her ikisi birden de olabilir. Evde kalıp dinlenmek tabiatınıza aykırı da olsa elinize güzel bir kitap alıp bir köşeye kurulmak için harika bir gün. Biraz egzersiz yapmak isteyeceksiniz ancak bunu da abartmamanızda fayda var. Sizin de iyi bildiğiniz gibi sevdiğiniz şeyleri çok tüketirseniz bir süre sonra eskisi kadar zevk vermeyebilirler!

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Planlarınızda yer alan ticaret anlaşmalarına başlamak için harika bir gün olabilir. Sektör seçimi ve fizibilite çalışmalarını titizlikle yürütmelisiniz. Yeni bir eğitim serüveninin kapıları sizler için aralanıyor olabilir. Hayallerinizin peşinden gitmek sizlere mutluluğun anahtarını gösterecektir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Yeni gelen günleriniz güzelliklerle beraber gelse de geriden gelen travmalar zihninizi meşgul edebilir. Yazmak ve konuşmak size iyi gelecektir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 04:10 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde, çevrenizde bulunan kişiler ve yakınlarınızla, nezaket, uyumluluk ve huzur içinde günü geçirme arzunuz yükselir. Çekiliciliğinizi, cömert yüreğinizle harmanlayarak dışarıya güçlü bir şekilde sunabilir, her insanla ortak bir noktada buluşmayı arzularsınız. Yaşanan bazı zorlu durumları veya kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Şu aralar en çok ihtiyacınız olan şey, birilerine uymak zorunda kalmadan hayatınızı kurgulamak. Çünkü biliyorsunuz ki, kendiniz gibi olmadıkça bu devranda huzur bulmak pek kolay değil. Onu idare et, buna anlayış göster, şuna uyumlu davran derken ömür gelip geçiyor. Artık sizin de kendinizi düşünme zamanınız. Siz olmadan da birileri başının çaresine bakmayı bilmelidir. Saat 07:37 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, ileriye yönelik şekilde düşünüyoruz. Toplumsal hayatın içinde başarılı olmak, sağlıklı yaşamak ve geleceğimizi görmekten yanayız. Dostluklar bizim için önemli. Bizi gerçekten mutlu edebilen insanlarla olmaktan yanayız. Kendimize güvenimiz bu görünümle yükseliyor. Saat 09:48 Ay-Satürn görünümü, ailevi veya bir takım nedenlerle duygularımızı ifade etmenin, huzur bulmanın önüne geçiyor. Saat 19:35 Ay-Mars görünümü, hedefinize uygun ilerlemenin göstergesi. Heyecan verici gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatınız canlanıyor. Yeni haftanın arzu ettiğimiz güzelliklerle geçmesi dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 59' 29" R
Ay
Oğlak
24° 10' 46" R
Merkür
Boğa
23° 17' 23"
Venüs
Aslan
01° 18' 54"
Mars
Aslan
10° 00' 11"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 37"
Satürn
Balık
07° 06' 55"
Uranüs
Boğa
20° 31' 33"
Neptün
Balık
27° 31' 57"
Plüton
Kova
00° 04' 18"
Chiron
Koç
19° 03' 26"
Lilith
Aslan
16° 44' 21"
True Node
Boğa
03° 13' 56"
Son Güncelleme : 07/06/2023 02:10

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>