8 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

8 Ekim Hangi Burç

8 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 8 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

8 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Gün içinde aile yaşamınıza ve ailevi konulara odaklanabilir, onların problemleri ile meşgul olabilirsiniz. Hayatınızla ilgili yeni kararlar alabileceğiniz bugün, ilişkilerinizde daha sıcak ve sevgi dolu tavırlarla yaklaşmayı tercih etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Olumsuzluklar karşısında canın sıkılabilir! Ay, akşam saat 19:05'e kadar boşlukta hareket ediyor. Günlük işlere odaklanmaya çalışmalısın. Kendini gereğinden fazla eleştirmen haksızlığa uğradığın hissine kapılmana neden olabilir. Özellikle iş arayışı içindeysen, olumsuzlukların karşısında canın sıkılabilir. Hak etmediğini düşündüğün kişilerin iyi yerlerde olmasına söylenebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

Gökyüzü kısa bir süre sonra sana iyi haberlerle gelebileceğinin sinyallerini veriyor. Sabırlı davrandığın sürece istediğin her şeyi elde edebilirsin. Daha önce yaşadığın hayal kırıklıklarını atlattın. Artık, daha doğru kararlar verebiliyorsun. Bu durumdan gayet memnunsun. Kendini biraz durgun hissediyor olabilirsin. Fakat sağlıklı kafayla alacağın kararlar sana olumlu yönde dönecek. Evliliğinde sorunları olan bir Terazi burcuysan, sürekli yorum yapanlara karşı tavrın sert olabilir. Akşamüzeri aileni ziyaret edebilir, gerçekleştirmeyi düşündüğün projelerin için beklediğin desteği alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Çok canlı, hareketli bir kişiliğiniz var. Bu özelliklerinizle dostlar arasında aranılan birisiniz. Yapmayı planladığınız bir şey de mutlaka sonuca ulaşıyor, bu da aynı zamanda kararlı biri olduğunuzu gösteriyor. Ama yakın bir zamanda almış olduğunuz bir karar, pek düşünülerek alınmış bir karara benzemiyor. Uygulamaya geçmeden önce yeniden düşünseniz iyi olacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

Aile ortamında daha çok sevilmek, daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan evinizle ilgili yeni bir hedefe yönelebilir, bu konuda uzman desteği alabilirsiniz.Aile bireyleri arasında duygusal baskılar ve aşırı mantıklı yaklaşımdan dolayı kişilerin birbirini anlamakta ve uygulamakta zorluk çekmesi mümkündür. Aileniz veya ebeveyniniz tarafından size dikte edilen bazı konular olabilir. Bu durumda duygusal baskı hissetmeniz mümkün olabilir. Daha esnek ve çatışmaya sebebiyet vermeyecek çözümlere yönelmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları