19 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

19 Ekim Hangi Burç

19 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 19 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

19 Ekim 2023 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi, ideal olarak alternatif rotaları keşfetmeye ve faydalı ayarlamalar yapmaya yetecek kadar uzun bir süre boyunca sizi yavaşlatan geçici bir durgunluk yaşayabilirsiniz. Geciktiğinizi hissediyorsanız, bu, enerjinizi geçici olarak yeniden yönlendirmenin bir işareti olabilir. Bugün mevcut projeleriniz veya çalışmalarınızdan biraz memnun olmayabilirsiniz. Gündeminizi çok fazla zorlarsanız egonuza da bir miktar darbe gelebilir. Bir ilişkide daha fazla saygı ihtiyacı ortaya çıkabilir. Havanın kötü olduğunu hissetmek, hayal gücüne yönelik ihtiyaçlarınızı dinlemediğinizin sinyali olabilir. Biraz dinlenmenin ve düşünmenin zamanı gelmiş olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ekim 2022 Terazi Burcu Yorumu

Sevgilinize karşı biraz daha anlayışlı olmanız gereken bir gün. Gerçekten sizin sevginize, desteğinize ve anlayışınıza şiddetle ihtiyacı var. İşinizde sabırsız bir tutum içine girmeniz gerekmiyor. Sabırlı olmalısınız. Destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler var. Sizden borç isteyecek insanlardan uzak durmaya çalışın. Yemek yerken acele etmeniz, sindirim sisteminizi etkiliyor. Yemekleri çok çiğnemeden yutmayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ekim 2021 Terazi Burcu Yorumu

Romantik ilişkilerinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizden de partnerinizden de kaynaklanabilir fakat havada bir gerginlik var ve göz ardı edilemeyecek bir seviyeye ulaşmış. Bu gerginliğin, doğru olmayan bir şeyden kaynaklanabileceğini de aklınızdan çıkarmayın. Yanlış sözler sarf edilmiş ya da bir yanlış anlaşılma meydana gelmiş olabilir. Bu akıl almaz kafa karışıklığının sebebi bunlar olabilir. Yanlış olan her şeyi düzeltmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün yeni ve heyecan verici ilişkiler kuracaksınız. İş yerinizdeki pozisyonunuzu sağlama almalısınız ve çok çalışmaya devam etmelisiniz. Sağlığınız iyi bir durumda, fakat stres ve sıkıntıdan olabildiğince uzak durmaya çalışın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

İşleriniz yolunda gidiyor ve ilerletmeye karar verdiğiniz her projede başarıyı yakalayacaksınız. Bir kez yola çıktınız mı daha sonra bu dümenin kendini idare ettiğini ve kolayca yol aldığınızı göreceksiniz. Tek yapmanız gereken ilk adımı atmak. Sizin için bugün gibi bir günde, hiçbir proje altndan kalkamayacağınız kadar büyük değil. İçinizdeki gücü keşfedin ve projelerinizi hayata geçirin.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
01° 08' 09" R
Ay
Akrep
09° 34' 54" R
Merkür
Boğa
08° 12' 42"
Venüs
Boğa
27° 22' 44"
Mars
Koç
16° 07' 29"
Jüpiter
Boğa
29° 00' 00"
Satürn
Balık
18° 11' 26"
Uranüs
Boğa
23° 35' 13"
Neptün
Balık
29° 28' 06"
Plüton
Kova
02° 01' 15"
Chiron
Koç
21° 47' 29"
Lilith
Başak
25° 42' 51"
True Node
Koç
14° 53' 07"
Son Güncelleme : 21/05/2024 20:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>