19 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

19 Ekim Hangi Burç

19 Ekim doğumluların burcu Terazi Burcudur. 19 Ekim'da doğan Teraziler oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Diğerlerinin duygusal ihtiyaçlarını iletişim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kişilerdir. Kişiler arası problemlerde, probleme iki tarafın da duygu ve düşüncelerini dahil ederek değerlendirme yaparlar.

19 Ekim 2020 Terazi Burcu Yorumu

Bugün yeni ve heyecan verici ilişkiler kuracaksınız. İş yerinizdeki pozisyonunuzu sağlama almalısınız ve çok çalışmaya devam etmelisiniz. Sağlığınız iyi bir durumda, fakat stres ve sıkıntıdan olabildiğince uzak durmaya çalışın.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Keyifli bir kaç saat geçirmek sana iyi gelebilir! Ay, bugün 13:42'yekadar boşlukta hareket ediyor. Olaylara sadece kendi açından bakmanın olumsuz etkileriyle karşılaşabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişinin ailesi ile ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Akşam saatlerinde kendini aniden bir organizasyonun içinde bulabilirsin, keyifli birkaç saat geçirmek sana iyi gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Boş zamanınızda hobilerinizle ilgilenmek ve kendinizi sanatsal faaliyetlere vermek üstünüzdeki gerginliği azaltacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ekim 2017 Terazi Burcu Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yön verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizin üzerine düşeceğiniz zamanlar var. Gün içinde imaj değişikliği yapabilirsiniz. İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Kendinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ekim 2016 Terazi Burcu Yorumu

 Karar vermeden önce öylesine ince eleyip sık dokuyorsunuz ki, çevrenizdeki kişileri canından bezdirebilirsiniz. Mükemmeliyetçi olduğunuzu artık herkes öylesine kanıksamış ki, onlarda hata yapmaktan adeta korkuyorlar. Siz duygu insanısınız. Geçmişi unutmaya çalıştıkça, anılara daha çok çekildiğinizi hissediyorsunuz. Eski öfkeleriniz yakanızı bırakmıyor. 

Terazi Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları