27 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

27 Ekim Hangi Burç

27 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 27 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

27 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Eşiniz ile birlikte çok eğlenceli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki çalışmalarınıza daha fazla odaklanmaya özen gösterin. Bir süreliğine her şeyden uzaklaşmak ve yalnız vakit geçirmek istiyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Aşk konusunda partnerinizle anlaşmazlık yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Gökyüzündeki zorlu görünüm sizleri de duygusal konularda etkileyebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklar çıkabilir ve karşınızdaki kişi ne yaparsanız yapın sizi affetmeyebilir. Ancak gönülden kalbe giden yolda daha yapıcı ve onarıcı davranırsanız her şey düzelebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ekim 2017 Akrep Burcu Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ekim 2016 Akrep Burcu Yorumu

Ruhunuza huzur veren ya da inancınız doğrultusunda dinginlik yaratacak herhangi bir şey, belki de sadece yalnız kalıp içsesinizi dinlemek ile daha verimli bir gün geçireceksiniz. Fırsat yoksa da en azından rutinden uzaklaşın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları