27 Ekim Hangi Burç

Ekim Ayının Burçları

27 Ekim Hangi Burç

27 Ekim doğumluların burcu Akrep Burcudur. 27 Ekim'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

27 Ekim 2021 Akrep Burcu Yorumu

Kendinizi karmaşa içerisinde hissedebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerde alınganlık göstermemeye çalışmalısınız. Düşündüklerinizi gerçekleştirmek için uygun zamandasınız. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için ne gerekiyorsa onu yapın. Çabalarınızın karşılığını almak için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ekim 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün hisleriniz ve sezgileriniz güçleniyor. Karmaşık durumları zihninizde hızlıca çözebilirsiniz. Beklemediğiniz bir kriz veya mecburiyet önünüze gelebilir. Yönetemeyeceğiniz durumlarda tevekkül etmeyi ve teslim olmayı bilmeli.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ekim 2019 Akrep Burcu Yorumu

Ay, bugün saat 10:21'den 22:29'a kadar boşlukta hareket ediyor. Bugün önemli konular üzerinde durabilirsin. İlişkisi olan bir Akrep burcuysan, sevgilinle birlikte hayatınızı etkileyecek kararlar alabilirsin. Akşam saatlerine doğru bir arkadaşından sana olan borcu ya da sözü yerine getirmesini isteyebilirsin. Akşamüzeri ailenle zaman geçirebilirsin. Bazı inatlaşmalar söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde dinleyen taraf olursan sorunsuz bir gün geçirebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler Cumartesi günümüz saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlayacak. Hem mesleki hem de parasal anlamda güçlü olmak istiyoruz. Gelişim arzumuz bu iki konuda yüksek olacak. Saat 17:11 Ay-Neptün görünüm etkisinde ilişkideki sorunlar bizi yorar. Gerçekçi düşünmeliyiz. Yeni bir karar vermeyelim.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ekim 2017 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 08:22-15:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yarım kalan işleri bitirmek, çevrenizle iletişimde sakin olmak yararlıdır. Ancak bir sorunu çözebilmek için tartışmaya kalkışmak yanlış olur. Bilgisayarınızı kontrol etmekte fayda var. Randevularınızı tekrar gözden geçirmek gerekir. Ulaşımda çıkabilecek sorunlara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Bir de duyduğunuz haberlere, olan biten her şeye mantıklı yaklaşalım ki, yanılmayalım. Saat 15:58 Ay-Kova burcu seyir etkinliği altında ilişkinizi, aile hayatınızı ve iş konularını gözden geçirebilirsiniz. Zaten bu meseleler ister istemez öne çıkar. Eğer dışarıdan yönelen veyahut kendi içinizde sizi rahatsız eden mevzular varsa, bunları çözüme kavuşturmak istersiniz. Hatta bir hayli sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü mali açıdan hayatınızı garanti altına almak, belki ailenize yardımcı olmak veyahut yeni bir yere taşınmak için güçlenmeniz gerekmektedir. Dışarıda bir ufak sorun oluşsa, hemen oturup düşünürsünüz. Şimdi ben bir tepkide bulunsam, işimi kaybederim, ondan sonra da parasız kalırım. En iyisi idare edeyim dersiniz. Fakat idare etmek de işinize gelmez. Saat 22:21 Ay-Mars görünümü, ailevi ilişkilerde çözüme katkıda bulunmak ve olgun yaklaşımlar içinde davranmakta yarar var. Saat 23:30 Ay-Jüpiter görünümü, baskı ve sıkıntılardan kurtulmak arzumuzu işaret ediyor. Duyarlıyız, haksızlıklara gelemiyoruz. Bu saatlerde ufak bir mesele dahi bizi kolayca sinirlendirebilir. Gün boyu huzur ve mutluluk dileklerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
04° 23' 41" R
Ay
Terazi
20° 03' 35" R
Merkür
Kova
02° 06' 26" R
Venüs
Oğlak
11° 34' 49"
Mars
Yay
29° 55' 23"
Jüpiter
Balık
05° 29' 25"
Satürn
Kova
14° 34' 52"
Uranüs
Boğa
10° 49' 59"
Neptün
Balık
21° 12' 26"
Plüton
Oğlak
26° 42' 12"
Chiron
Koç
09° 00' 37"
Lilith
İkizler
21° 03' 35"
True Node
Boğa
29° 13' 02"
Son Güncelleme : 24/01/2022 13:20

Astroloji Gündemi

24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 24 Ocak 2022, Pazartesi 24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Terazi burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Gün boyunca ilişkiler ve işbirlikleri odak noktamız olabilir. Günü... Devamını Oku >>