23 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

23 Kasım Hangi Burç

23 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 23 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

23 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün çok bilmiş davranışlar içine girmekten uzak durmalısınız ikili ilişkileriniz bozulsun istemiyorsanız şayet. Özel yaşamınızda ise iki aşık arasında kalabilir karar verememenin zorluğu ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay; bugün gelecek beklentilerinle ilgili endişelerin gün yüzüne çıkabilir. Beklediğin paraların gelmemesi yaptığın planların aksatabilir ve engellerle karşılaşmana neden olabilir. Akşam saatlerinde sosyalleşmek ilgini çekebilir motivasyonunu artırmak için ailen veya arkadaşlarınla zaman geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Ay, bugün karşıt burcunda hareket ederken, sabah saatlerinde yine karşıt burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kendini yorgun, halsiz hissetmen enerjinin düşmesine neden olurken sorumluluklarının farkında olarak yaptığınız işleri bitirme çabasında olacaksın. İş arayışında olan bir Yay burcuysan, bugün şans senden yana olabilir. Başvuru yapmayı ihmal etme. İlişkisi olan ya da evli bir Yay burcuysan, değer verdiğin kişiyle bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Özellikle toplumsal konularda çok uç noktalarda düşündüğünüzü fark edebilirsin. Bugün aynı zamanda yeni insanlarla tanışabilirsin. Fakat bu insanların sana pek de uygun olmadığını ilk etapta fark edemeyebilirsin. Bu yüzden tanıştığın insanlara özellikle bugün hemen güvenmemeni tavsiye ederim.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki zorlu etkileşim, içinde bulunduğunuz gizli bir ilişkiyi yönetmekte sizi zorlayacak. Zira gerçekçi olmayı seven bir kişiliğiniz olduğu için bu içe dönük süreç pek sizin karakterinize uygun olmaz. Boş maceralar peşinde koşmak uzun vadede pişmanlık getirebilir. Bugün diyalog kurduğunuz insanlara fazla güvenmeyin. Sırlarınızı anlatmayın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Kazançlar konusunda tüm olanaklar sizi destekleyecek. İş hayatında terfi veya maaş yükselmesi gibi sizi motive edecek olaylar yaşayabilirsiniz.. Doğru mantıklarla, olumlu adımlar atacaksınız. Enerjinizi azaltan ve sizi demoralize eden çevre ve hareketlerden kaçının. Mesane, mide ve göğüslerinize özen gösterin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
04° 09' 35" R
Ay
Balık
10° 58' 50" R
Merkür
Yengeç
27° 42' 15" R
Venüs
Başak
05° 54' 60" R
Mars
Aslan
28° 11' 00" R
Jüpiter
Balık
00° 09' 60" R
Satürn
Kova
10° 39' 06"
Uranüs
Boğa
14° 33' 15"
Neptün
Balık
22° 56' 46"
Plüton
Oğlak
25° 20' 41"
Chiron
Koç
12° 52' 33"
Lilith
İkizler
00° 57' 12"
True Node
İkizler
09° 12' 01"
Son Güncelleme : 27/07/2021 02:00

Astroloji Gündemi

26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Temmuz 2021, Pazartesi 26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Temmuz 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>