23 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

23 Kasım Hangi Burç

23 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 23 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

23 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Ay'ın Balık burcundaki seyahati ev ve aile hayatınızı ön plana taşıyor.Bugün kendinizi içe kapanık hissedebilirsiniz, canınız evden çıkmak istemeyebilir. Akşam saatlerinde etkili olacak Ay - Neptün kavuşumu aile üyelerinizle duygularınızı paylaşmanın önemini hatırlatıyor. Evinizin dekorasyon işleriyle ilgilenmek için bugünü değerlendirebilirsiniz. Su tesisatıyla ilgili problemlere dikkat.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Tuttuğunu koparan karakterin sayesinde başarı elde edebilirsin. İlişkisinde sorunları olan biriysen gün içerisinde cesur kararlar alabilirsin. Bugünü hobilerine harcamak isteyeceksin. Muhakkak en iyi araştırmadan sonra bu özel arzularını plana sokmalısın. Gün içerisinde gecikmiş bir ziyareti gerçekleştirebilirsin. Şimdiden sitemlere hazır ol! Ruhsal dinginliğine dikkat etmelisin. Daha çok kalabalık ortamlarda değil sakin yerleri tercih etmelisin. Aşk hayatında gereken önemi ve özeni göstermelisin. İlişkinde orta yolu bulmak için sen de biraz dinleyici olmalısın. Aile içinde toparlayıcı etkilere sahip olacaksın. Yaşça küçük bireylerin kafa karışıklıklarına önemli çözümler üreteceksin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Ay, bugün karşıt burcunda hareket ederken, sabah saatlerinde yine karşıt burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kendini yorgun, halsiz hissetmen enerjinin düşmesine neden olurken sorumluluklarının farkında olarak yaptığınız işleri bitirme çabasında olacaksın. İş arayışında olan bir Yay burcuysan, bugün şans senden yana olabilir. Başvuru yapmayı ihmal etme. İlişkisi olan ya da evli bir Yay burcuysan, değer verdiğin kişiyle bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Özellikle toplumsal konularda çok uç noktalarda düşündüğünüzü fark edebilirsin. Bugün aynı zamanda yeni insanlarla tanışabilirsin. Fakat bu insanların sana pek de uygun olmadığını ilk etapta fark edemeyebilirsin. Bu yüzden tanıştığın insanlara özellikle bugün hemen güvenmemeni tavsiye ederim.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Daha çok sosyalleşerek motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Sağlıklı beslenmeye yönelebilir ya da egzersizlere başlayabilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerin uzmanlığına danışabilirsiniz. Bu aralar yapacağınız kısa yolculuklar size farklı bakış açıları kazandırabilir. Günün Atmosferi:Seyahat etme, yeni şeyler keşfetme olanakları artıyor

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları