23 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

23 Kasım Hangi Burç

23 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 23 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

23 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

Keskin yönlerin bugün belirginleşebilir. Beklenmedik tepkiler göstermen, eleştirileri de beraberinde getirebilir. Otokontrolünü sağlamalısın. Kariyer yaşantın bugün öne çıkıyor. Uzun süredir aynı işte çalışan bir Yay burcuysan, yeni bir iş teklifi kapını çalabilir. Evliliğinde sorunlar varsa, eşinle tüm sorunları konuşmak ve çözüm yolları aramak için önemli adımlar atabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Sezgileriniz ve algılarınız bugün özellikle çok keskin ve kendinizi başkalarının düşünceleri ve hisleri söz konusu olduğunda her zamankinden daha uyumlu hissediyorsunuz. Psikoloji, felsefe ya da metafizik alanlarındaki çalışmalar yalnızca kendi yaşamınıza değil çevrenizdeki dünyaya da yeni bir ışık tutarak bilinçaltınızla ilgili görüler elde etmenize olanak tanıyabilir.Meditasyon yapmak ya da kendi düşüncelerinizle baş başa kalacağınız bir yürüyüşe çıkmak için muhteşem bir gün.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Haftanın ilk gününde eviniz ve ailenizle ilgili konular gündeminizdeki yerini koyuyor. Ailenizle bir araya gelebilir, onların sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Tuttuğunu koparan karakterin sayesinde başarı elde edebilirsin. İlişkisinde sorunları olan biriysen gün içerisinde cesur kararlar alabilirsin. Bugünü hobilerine harcamak isteyeceksin. Muhakkak en iyi araştırmadan sonra bu özel arzularını plana sokmalısın. Gün içerisinde gecikmiş bir ziyareti gerçekleştirebilirsin. Şimdiden sitemlere hazır ol! Ruhsal dinginliğine dikkat etmelisin. Daha çok kalabalık ortamlarda değil sakin yerleri tercih etmelisin. Aşk hayatında gereken önemi ve özeni göstermelisin. İlişkinde orta yolu bulmak için sen de biraz dinleyici olmalısın. Aile içinde toparlayıcı etkilere sahip olacaksın. Yaşça küçük bireylerin kafa karışıklıklarına önemli çözümler üreteceksin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

İkizler burcunda meydana gelen Dolunay ile beraber Merkür de burcunuzda geri hareketine başlayacak.İkili ilişkileri derinlemesine sorgulayacağınız bir dönem başlıyor. Bir yıldır hayatınızda olan bitenin muhasebesini yapmak için partnerle karşılıklı görüşmek en doğrusu olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 31' 59" R
Ay
Yay
15° 40' 38" R
Merkür
Başak
10° 43' 17" R
Venüs
Aslan
17° 34' 53" R
Mars
Terazi
16° 23' 45" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 16" R
Satürn
Balık
02° 00' 52"
Uranüs
Boğa
22° 50' 42"
Neptün
Balık
26° 12' 27"
Plüton
Oğlak
27° 58' 43"
Chiron
Koç
18° 32' 32"
Lilith
Aslan
28° 41' 14"
True Node
Koç
25° 07' 20"
Son Güncelleme : 21/09/2023 21:50

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>