9 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

9 Kasım Hangi Burç

9 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 9 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

9 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Arkadaş çevrende güvenle alakalı problemler yaşıyor olabilirsin. Kabuğuna çekilmek yerine bu konuyu onlarla konuşmak isteyeceksin. İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan geçmişte ilişki yaşadığın birisiyle yolun tekrar kesişebilir. Kendini stresli hissetmemek için günün sonunu kendi köşende geçirmek isteyeceksin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Gün içerisinde memnuniyetsizlik yaşadığın konuları, konuşmalarına ve tavırlarına yansıtabilirsin. Ancak gerginliğini, insanlara yaptığın sert eleştirilerle dışa vurmamaya özen göstermelisin. Eğer ailesi ile yaşayan bir Akrep burcuysan, ailen dağınık davranışlarından şikayetçi olabilir. Yeni kararlarla daha iyisine odaklanıyorsun. Fiziksel ve ruhsal anlamda değişim maratonuna girebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün saat 14.04'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar yöneticilerle, aile büyükleriyle ilişkiler öne çıkabilir. Ortaklı işler üzerine odaklanabilirsiniz. Uzlaşma ve anlaşma sağlamanız gereken durumları saat 14.04'ten itibaren başlatabilir, adım atabilirsiniz. Bu saatten sonra daha disiplinli ve planlı ilerleyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün kişisel hayatında yeni bir sayfa açıyorsun. Kararlı ve cesur tavrın bildiğin her şeyi yeniden sil baştan yapmana neden olabilir. Çok zamanın kalmadığını düşünüyorsan çalıştığın projelerde ya da işlerde daha atak davranman gerekebilir. Çalıştığın sektör özellikle hizmet alanında ise gündemden kopuk hareket etmemende fayda var. İlişkisi olan bir Akrep burcuysan, sevgilinin gereksiz kıskançlıklarına son noktayı koymak isteyeceksin. Güven eksikliği olan ilişkine son vermek bile isteyebilirsin. Geleceğini şekillendirmek adına kararsız olduğun noktalarda ailenle beyin fırtınası yapmak isteyeceksin. Onların tecrübe ve öngörüleri seni yeni fikirlere yöneltebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ancak kazançlı fırsatlar karşınıza çıkacak. Aceleci davranmayın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Güneş ile Plüton arasındaki güçlü etkileşim sayesinde bugün devlet kurumları, yurt dışı bağlantıları ya da akademik konularla alakalı önemli bir konuyu gündeme getirebilir. Yabancılarla yapacağınız ticaret size yeni ve güçlü kapıları aralar. Hukuki konular sonuca ulaşır.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 29' 55" R
Ay
Kova
12° 20' 16" R
Merkür
Yay
17° 38' 52" R
Venüs
Yay
15° 42' 23" R
Mars
İkizler
19° 42' 14" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 20"
Satürn
Kova
19° 42' 51"
Uranüs
Boğa
16° 07' 38"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 47"
Chiron
Koç
12° 12' 37"
Lilith
Yengeç
25° 25' 48"
True Node
Boğa
13° 11' 18"
Son Güncelleme : 28/11/2022 21:30

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>