9 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

9 Kasım Hangi Burç

9 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 9 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

9 Kasım 2023 Akrep Burcu Yorumu

Bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz, değişiklik içine girmeniz aşk hayatınızı renklendirecek. Yaşama zevki ve mücadele şevki bulacaksınız. İş ilişkisinde olduğunuz kişileri bugün kırabilir ve sonra huzursuz olabilirsiniz. Bu davranışlar sizin düşman kazanmanıza neden olabilir. Hesapta olmayan harcamalar yüzünden düzenli ödemeleriniz aksayacak. Sağlık konularındaki kuşkularınızdan kurtulmak için bir an önce sağlık kontrolü yaptırmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Arkadaş çevrende güvenle alakalı problemler yaşıyor olabilirsin. Kabuğuna çekilmek yerine bu konuyu onlarla konuşmak isteyeceksin. İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan geçmişte ilişki yaşadığın birisiyle yolun tekrar kesişebilir. Kendini stresli hissetmemek için günün sonunu kendi köşende geçirmek isteyeceksin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Gün içerisinde memnuniyetsizlik yaşadığın konuları, konuşmalarına ve tavırlarına yansıtabilirsin. Ancak gerginliğini, insanlara yaptığın sert eleştirilerle dışa vurmamaya özen göstermelisin. Eğer ailesi ile yaşayan bir Akrep burcuysan, ailen dağınık davranışlarından şikayetçi olabilir. Yeni kararlarla daha iyisine odaklanıyorsun. Fiziksel ve ruhsal anlamda değişim maratonuna girebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Hayallerinizdeki gibi bir partner adayıyla karşılaşmanıza çok az kaldı. İş yerinizde üzerinize daha fazla sorumluluk almalısınız ve hünerlerinizi göstermelisiniz. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir gün geçireceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Hayatınız çok dalgalandığı için güven kaybediyorsunuz. Biraz alkışlanmaya ve çevrenizde değer görmeye ihtiyacınız var. Takdir edilmek, eskisi gibi parmakla gösterilmek istiyor olabilirsiniz. Sosyalleşmek, uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşmek bu durumunuza çözüm olabilir. En kötü senaryoyu düşünmemeye çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
26° 19' 11" R
Ay
Yay
18° 13' 36" R
Merkür
Aslan
22° 54' 56" R
Venüs
Aslan
08° 20' 17" R
Mars
Boğa
28° 20' 04"
Jüpiter
İkizler
11° 50' 51"
Satürn
Balık
19° 08' 29"
Uranüs
Boğa
26° 25' 42"
Neptün
Balık
29° 51' 46"
Plüton
Kova
00° 58' 59"
Chiron
Koç
23° 30' 20"
Lilith
Terazi
02° 06' 49"
True Node
Koç
09° 42' 49"
Son Güncelleme : 18/07/2024 14:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>