9 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

9 Kasım Hangi Burç

9 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 9 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

9 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Bugün ortaklı konularda sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Sizi strese sokan olaylar gelişebilir. Sakin kalmanızda fayda var. Finansal konularda yeniden harekete geçebilir ve farklı görüşlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Gün içinde kendinizi yorulmuş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda atacağınız adımlar uzun vadeli ilişkiler getirebilir. İş konusunda kendinizi güzel girişimler içerisinde bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün saat 14.04'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar yöneticilerle, aile büyükleriyle ilişkiler öne çıkabilir. Ortaklı işler üzerine odaklanabilirsiniz. Uzlaşma ve anlaşma sağlamanız gereken durumları saat 14.04'ten itibaren başlatabilir, adım atabilirsiniz. Bu saatten sonra daha disiplinli ve planlı ilerleyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Hayatınız çok dalgalandığı için güven kaybediyorsunuz. Biraz alkışlanmaya ve çevrenizde değer görmeye ihtiyacınız var. Takdir edilmek, eskisi gibi parmakla gösterilmek istiyor olabilirsiniz. Sosyalleşmek, uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşmek bu durumunuza çözüm olabilir. En kötü senaryoyu düşünmemeye çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 16:37 Ay-Merkür kavuşumu, paranın, kazanmanın, özgürlüğün, kendi bildiğiniz şekilde yaşamınızı düzenlemenin ne kadar önemli bir ayrıcalık olduğunu hatırlatıyor. Kişi hayaline kavuşmak için sihirli bir değneğe ihtiyacı olduğunu düşünebilir. Çalışıp mücadele etmek, hayatını kazanmak isteyen birey, önüne hiçbir engel çıksın istemez. İlk başvuruda işe alınsın, ilk yatırımında bolca kazansın ve tatmin olacağı girişimlerde bulunsun. Ancak gerçekçi olmayı bilmekte yarar var. Saat 18:12 Venüs-Mars görünümü, kendimizi mutlu etmek, yenilikte bulunmak, hayatı güzel hale getirmek çabamızı işaret ediyor. Sorunlara çözümler bulunur. Aile içindeki problemler giderilir. Yeni bir yere taşınmak, sıkıntılardan uzaklaşmak bu görünüm etkisinde kolaylaşır. Saat 23:41 Ay-Neptün görünümü, aşka yeniden şans vermemizi sağlıyor. -Evet belki yanıldım veya aradığımı bulamıyorum ancak aşksız da duramam diyerek tutkularımızın peşinden gitmemiz için bizi destekliyor. Bazen rahat davranırız bazen de şüpheci. Ancak bütün bu halleriniz hoşunuza gidebilir. Doğal davranmaktan hoşlanırsınız. Birbirimize karşı anlayışlı olalım ki, sıkıntılarımızı birlikte aşmamız mümkün olsun. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
09° 58' 30" R
Ay
İkizler
03° 15' 24" R
Merkür
Başak
27° 17' 42" R
Venüs
Aslan
25° 26' 15" R
Mars
Terazi
24° 08' 33" R
Jüpiter
Boğa
14° 13' 07" R
Satürn
Balık
01° 20' 56"
Uranüs
Boğa
22° 34' 26"
Neptün
Balık
25° 53' 24"
Plüton
Oğlak
27° 54' 20"
Chiron
Koç
18° 01' 59"
Lilith
Aslan
29° 59' 24"
True Node
Koç
24° 56' 01"
Son Güncelleme : 03/10/2023 13:53

Astroloji Gündemi

3 Ekim 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 3 Ekim 2023, Salı 3 Ekim 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Haftanın en zorlu günlerinden birindeyiz. Güneş Neptün karşıtlığı bugün kesinleşmekle birlikte etkisini hafta sonuna kadar yo... Devamını Oku >>