9 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

9 Kasım Hangi Burç

9 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 9 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

9 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Gün boyunca her söylediğinizi düşünmeli ve size iyi hissettirmeyen, zihninizi karıştıran ortamlarda bulunmamayı tercih etmelisiniz. İş görüşmeleri ve seyahatler edebileceğiniz bugün, ilişkilerinizde daha sakin iletişim benimsemeyi tercih etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün partnerinizle başlarda küçük görünen fakat zamanla büyüyecek bir tartışmanın temellerini atabilirsiniz. Bu yüzde ılımlı davranmanızda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Gökyüzü, kardeş ya da kardeş gibi gördüğün birine karşı sorunlarda önemli gelişmeler ve kazançlar yaşayacağını işaret ediyor. Yaşam alanını taşıma, şehit değiştirme gibi konular gündemine gelebilir. Çok geçmişte kalmış bir ilişkin ya da dostunla kozlarını yıllar sonra paylaşmaya hazırlanıyorsun. Bir ayara gelmeniz tamamen tesadüftü. Demek ki almak gereken bir mesaj var diyerek durumu değerlendirmek istiyorsun. Bu tarz tesadüflere denk gelmen seni şaşırtmaya devam ediyor. Düşüncelerin konusunda itinalı olman gerektiğini sen de biliyorsun. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Akrep burcuysan, gün içerisinde duygusal iniş çıkışların artabilir. Kronik rahatsızlığın varsa, rutin kontrollerini yaptırmanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan yapıyor, az emek harcayan kolaycı biri gibi görünebiliyorsunuz. Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde aranan kişisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Bu aralar kendinizden başka kimseye güvenmemelisiniz. Belli başlıkları yoluna koymak ya da çözmek tamamen size bağlı. Hızlı ve sonuç odaklısınız. Ancak bu aralar biraz ağırdan almanız gerekiyor. Yaratıcı zekanızı kullanmalı ve daha sosyal olmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 34' 33" R
Ay
İkizler
17° 09' 10" R
Merkür
Terazi
13° 17' 17" R
Venüs
Yay
18° 26' 10"
Mars
Terazi
26° 06' 34"
Jüpiter
Kova
22° 24' 05"
Satürn
Kova
07° 02' 09"
Uranüs
Boğa
13° 14' 34"
Neptün
Balık
20° 47' 09"
Plüton
Oğlak
24° 23' 40"
Chiron
Koç
09° 43' 38"
Lilith
İkizler
10° 54' 03"
True Node
İkizler
01° 54' 49"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:50

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>