9 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

9 Kasım Hangi Burç

9 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 9 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

9 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Çalışmalarınıza duygularınızı katarak ürettiğiniz projeler oldukça beğeni alıyor olabilir. Disiplinli çalışma şeklinize ilham kırıntılarını da eklediğinizde harika işler çıkartıyorsunuz. Uzman kimliğiniz ekip arkadaşlarınız tarafından onurlandırılabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Gökyüzü, kardeş ya da kardeş gibi gördüğün birine karşı sorunlarda önemli gelişmeler ve kazançlar yaşayacağını işaret ediyor. Yaşam alanını taşıma, şehit değiştirme gibi konular gündemine gelebilir. Çok geçmişte kalmış bir ilişkin ya da dostunla kozlarını yıllar sonra paylaşmaya hazırlanıyorsun. Bir ayara gelmeniz tamamen tesadüftü. Demek ki almak gereken bir mesaj var diyerek durumu değerlendirmek istiyorsun. Bu tarz tesadüflere denk gelmen seni şaşırtmaya devam ediyor. Düşüncelerin konusunda itinalı olman gerektiğini sen de biliyorsun. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Akrep burcuysan, gün içerisinde duygusal iniş çıkışların artabilir. Kronik rahatsızlığın varsa, rutin kontrollerini yaptırmanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Kendinize duyduğunuz güveni güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Lider ve yönetici özelliklerinizle göz alıcı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde başarılarınızla takdir görebilir, ilgi toplayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 00:45 Ay-Balık burcunun hoş etkileri altında,  sevgi, şefkat ve ruhsallığın ön plana gelmesi  açısından gayet etkilidir. Sizin gibi tutku yönü güçlü, cinselliği yüksek ve dönüşümde bulunma kabiliyeti ile donatılmış kişiler aşk son derece önemlidir. Balık burcunda ilerleyecek Ay, her zaman olduğu gibi, bizi bir anne şefkatiyle sarıp sarmalar. 9 Kasım saat 08:51-19 Aralık saat 12:23 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Aile içinde özellikle birbirinizin özgürlüğüne, fikirlerine, hedeflerine saygılı olmanız gerekir. Eş veya anne-baba fark etmez. Bu dönemde kimsenin kimseyi denetlemeye, baskı altına almaya hakkı yoktur. Zaten böyle bir şeye de izin vermezsiniz. Partnerle aynı ortamda yaşama fikri sürecin hoş yansımaları arasındadır. Fakat belirttiğim gibi, bireysel hedefler ve kararlar her iki taraf için de kendine dönük şekilde düzenlenmelidir. Arkadaşça birbirinize yanaşmanızda fayda vardır. Saat 16:45 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, sizi geliştirici, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayıcı, iç barışıklığı ve kişisel hedef bilinciyle hareket etmenizi destekleyicidir. Saat 17:14 Ay-Neptün kavuşumu rahatlatıcı, huzur verici, aşkı ruhumuzda hissetmemizi sağlayıcı bir enerjidir. Sizlerin, sakinleşmenizi, olumsuz duygulardan uzak kalmanızı, romantik ve ılımlı yaklaşımlarla çevrenizi kucaklamanızı destekleyicidir. Aşık olmak isteriz veya aşkı ruhumuzun derinliklerinde kucaklamaktan yana oluruz. Gün boyu bir yıldız gibi parlamanız, huzur içinde paylaşımlarda bulunmanız dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 10' 30" R
Ay
Boğa
28° 38' 22" R
Merkür
Aslan
10° 55' 03" R
Venüs
Başak
13° 26' 22" R
Mars
Başak
02° 07' 54" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 15"
Satürn
Kova
10° 11' 07"
Uranüs
Boğa
14° 39' 43"
Neptün
Balık
22° 50' 19"
Plüton
Oğlak
25° 11' 51"
Chiron
Koç
12° 47' 55"
Lilith
İkizler
01° 39' 00"
True Node
İkizler
08° 53' 57"
Son Güncelleme : 02/08/2021 09:00

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>