20 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

20 Kasım Hangi Burç

20 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 20 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

20 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Bakış açınızı değiştirmelisiniz. Hayatın olumlu ve yapıcı yanlarını görmek için sizin de bir çabanızın olması gerekiyor. Kendinizi buna ikna edin ve yaşadıklarınızın anlamını, sebebini düşünün.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Bugün değişim tutkusu içindesiniz. Gündelik hayatınızın parçası olan şeyler aklınıza yatmıyor mu? Size zaman kaybı ya da ahlaki açıdan yanlış gibi mi görünüyor? Öyleyse harekete geçme zamanı! Siyasi bir amaç için gönüllü olabilir, hatta yerel seçimlere katılabilirsiniz. Fikirlerinizi açıklayacağınız bir konuşma ya da sunum hazırlayabilirsiniz. Zihninizin netliği sayesinde geliştirilmesi gereken noktaları ayırt edebileceksiniz. Gözlemlerinizi paylaşmanın ve destek toplamanın bir yolunu bulun.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Ay, günün tamamında Kova burcunda seyahat edecek.Evde zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün olacaktır. Evinizin tadilat ve tesisat işleriyle ilgilenebilir, dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. Öğlen saatlerinde etkili olacak Ay – Uranüs karesi aile içinde beklenmedik gelişmelere işaret ediyor. Partnerinizle ilişkinizde sürprizlere açık bir gün olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Burcunuzun yöneticisi Mars bugünden itibaren burcunuzda ilerliyor olacak. Hayatınızın kontrolünü daha çok elinize alabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilir, girişimci tarafınızı daha çok öne çıkarabilirsiniz. Mars size enerji getiriyor, ancak bunu doğru ve yerinde kullanmaya özen göstermelisiniz, aksi takdirde yıpratıcı olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sabah saatlerinden aksiliklerin peşine takıldığını düşünebilirsin. İşe geç kalmamaya çalışırken, ya trafik sıkışır ya da yanına alman gereken önemli bir evrakı evde unuttuğunu çok sonra fark edebilirsin. İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, aşk artık kalbine uğrasın isteyeceksin. Aşkı çok uzaklarda arıyor olabilir misin? Belki de yanı başında duruyordur, ne dersin? Günün genelinde sessizliğini koruman dikkatin çekebilir. Bu fırtına öncesi sessizlik tabi! Sevdiğin insanlarla olur olmadık meseleler yüzünden tartışabilir, önemsiz sorunları gözünde çok büyütebilirsin. Kendine biraz zaman tanımalı ve sakinliğini korumaya devam etmelisin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 59' 29" R
Ay
Oğlak
24° 10' 46" R
Merkür
Boğa
23° 17' 23"
Venüs
Aslan
01° 18' 54"
Mars
Aslan
10° 00' 11"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 37"
Satürn
Balık
07° 06' 55"
Uranüs
Boğa
20° 31' 33"
Neptün
Balık
27° 31' 57"
Plüton
Kova
00° 04' 18"
Chiron
Koç
19° 03' 26"
Lilith
Aslan
16° 44' 21"
True Node
Boğa
03° 13' 56"
Son Güncelleme : 07/06/2023 02:10

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>