24 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

24 Kasım Hangi Burç

24 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 24 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

24 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Özgün tavırların çevren tarafından yanlış anlaşılmalara mahal verebilir. Geleceğe dair amaçlarından uzaklaştığını fark ediyorsun. Kendini ailenden birinin ikazı ile toparlıyorsun. İlişkisi olan bir Yay burcuysan kıskançlığın belirgin bir hal alabilir. Bu durumu kontrol altında tutabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Maneviyat duygunuzun arttığı bugün sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Size vaat edilmiş planların bozulması bugün pek hoşunuza gitmese de hızlı çözümler bulup yeni planlara hemen dahil olmaya çalışın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Gün boyu sosyal harcamaları dengede tutmak önemli. Ani hevesler büyük harcamalara yol açabilir. Sizi dinleyen ve bilgece öğüt veren insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Değişken ve huzursuz olabilirsiniz, dengeyi korumak önemli.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Maddi konularla ilgili planların olabilir. Özellikle eşinle ya da sevdiğin insanlarla konuşmalar yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Parasal açıdan problemleriniz var. Ancak gün içerisinde alacağınız bir para haberi sizi oldukça rahatlatabilir. Yeni bir aşka yelken açmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları