24 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

24 Kasım Hangi Burç

24 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 24 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

24 Kasım 2023 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay, bugün hem bağımsızlık ihtiyacınızı hem de güvence arzunuzu karşılamak zor olabilir. Ev işleri ve aile dinamiğindeki sorunlar şu anda biraz ağır gelebilir. Birini hayal kırıklığına uğrattığınızı hissetmeden kişisel hedeflerinizi takip etmek de zor olabilir. Nitekim bugünün deneyimleri yararlı bir kontrol noktası işlevi görebilir ve hatta bunları daha sonra kılık değiştirmiş müjdeler olarak bile düşünebilirsiniz! En iyi sonuçları elde etmek için yavaşlayın, kurallara uyun ve kendinizi disipline edin. Eğer sorumluluklarınıza gereken özeni gösterirseniz, arzularınızın peşinden gitme konusunda muhtemelen kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

Bugünlerde kendinizi ve arkadaş çevrenizi kötü olaylardan korumak için çaba sarf ederseniz gün sonunda rahat olacaksınız ve gururlu hissedeceksiniz...

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Endişe ve korku duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Duygusal olarak etkilenebilirsiniz. Günlük işlerde ani değişiklikler söz konusu. Parasal konularda yenilenme süreci yaşayabilirsiniz. Gün içinde başkalarının hayatlarına daha duyarlı yaklaşabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

İçgüdülerinize güvenerek hareket ederseniz yanılmazsınız. Kontrolü biraz bırakmanız ve mantıklı düşünme takıntınızı askıya almanız gerekiyor. Bırakın, rüzgar nereye eserse oraya gidin. Hislerinizi tartın ve çevrenizdekilerin bu hisleri nasıl etkilediğini gözlemleyin. Bugün kesin bir plan yapmanın ne kadar zor olduğunu fark edeceksiniz. Seçenekleri keşfetmek ve gözlemlerinizi diğer insanlarla karşılaştırmakta ne kadar iyi olduğunuzu göreceksiniz. Kendinizi tek bir biçimde düşünerek sınırlamayın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Venüs ile Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim sizin spiritüel yanınızı ortaya çıkartır. Sezgileriniz, şiir, masal, hikaye yazmak için oldukça uygun. İçinizdeki sanatçı ruhu keşfetme zamanı. Sessiz bir köşede meditasyon yapmak, üzerinizdeki tüm negatif enerjiden arınmanızı sağlar. Tüm mistik konular ilgi alanınıza girer.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
23° 27' 48" R
Ay
Başak
21° 17' 20" R
Merkür
İkizler
22° 37' 53"
Venüs
İkizler
26° 00' 56"
Mars
Boğa
03° 34' 42"
Jüpiter
İkizler
04° 25' 47"
Satürn
Balık
19° 13' 18"
Uranüs
Boğa
24° 53' 02"
Neptün
Balık
29° 50' 24"
Plüton
Kova
01° 42' 50"
Chiron
Koç
22° 46' 09"
Lilith
Başak
28° 17' 49"
True Node
Koç
12° 51' 32"
Son Güncelleme : 14/06/2024 03:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>