24 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

24 Kasım Hangi Burç

24 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 24 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

24 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

İlişkinizi daha iyi bir seviyeye taşıyabilmek elinizde. Biraz daha yumuşak olur ve daha az hükmetmeyi tercih ederseniz, sevdiğiniz insanın sizinle alakalı hiçbir sorunu kalmayacak. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Yakın dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Hesapta olmayan beklemediğiniz harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi sağlıklı hissetseniz de bazı kontrolleri ihmal etmeyin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Venüs ile Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim sizin spiritüel yanınızı ortaya çıkartır. Sezgileriniz, şiir, masal, hikaye yazmak için oldukça uygun. İçinizdeki sanatçı ruhu keşfetme zamanı. Sessiz bir köşede meditasyon yapmak, üzerinizdeki tüm negatif enerjiden arınmanızı sağlar. Tüm mistik konular ilgi alanınıza girer.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Partnerle ilişkilerde hasat dönemindesiniz. Artık kalıcı kararlar alacağınız bir süreç sizi bekliyor.Yurt dışına taşınmak, yatırımlar yapmak, yeni insanlarla tanışmak için hızlı bir dönem sizi bekliyor olacak. Ufkunuzu genişletecek yeni yaşam felsefelerine karşı ilgi duyarsınız. Kültürlü kişilerle tanışmak için iyi bir dönem.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Finansal anlamdaki eksikliklerinizi gidermek açısından etkili çözüm süreçleri yüzünüzü güldürecek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Bu sıralar yapacağınız geziler ya da işle ilgili seyahatler yolunuzu açabilir. Kariyerinizde sizi nelerin beklediğini daha net görebilirsiniz. Yaratıcı ruhunuz harekete geçiyor Sevgili Yay'lar. Aşk hayatınızda da olumlu etkiler altındasınız. Yeni flörtler ve randevular iyi hissettirebilir. Günün Atmosferi:Önemli görüşmeler yapmak için uygun gündeyiz. Üzerinde yoğunlaşılan işlerde ilerlemek veya yapılacak işlerde yardım almak çok zor olmayacaktır. Görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmeyelim. Şikayet ve eleştirilerle ya da her olaya negatif bakan kişilerle de karşılaşabiliriz, ama etkin konumdaki kişilerle, ailenin önemli şahıslarıyla görüşmeler yapmak veya aşk hayatımız açısından randevular ayarlamak için uygun ve enerjimizin yüksek olacağı bir gün. Eve ait hazırlıklar yapabilir, evi yenileyebilir, ödemelerimizi gerçekleştirebilir veya eski tanıdıklarımızla görüşebiliriz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 59' 54" R
Ay
Boğa
23° 44' 40"
Merkür
Koç
20° 14' 38"
Venüs
Koç
29° 58' 22"
Mars
İkizler
24° 42' 20"
Jüpiter
Kova
25° 46' 32"
Satürn
Kova
12° 19' 27"
Uranüs
Boğa
09° 45' 41"
Neptün
Balık
21° 53' 38"
Plüton
Oğlak
26° 46' 00"
Chiron
Koç
09° 48' 41"
Lilith
Boğa
19° 30' 42"
True Node
İkizler
11° 28' 08"
Son Güncelleme : 14/04/2021 20:50

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>