24 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

24 Kasım Hangi Burç

24 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 24 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

24 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Zorlukları tamamen çözüme kavuşturmak ve istediğiniz adımları atmak isteyeceksiniz. Üzerinizdeki anlamsız baskıdan bir an önce uzaklaşmanız gereken bir gündesiniz. Her şeyden önce kendinize güvenmeye başlamalısınız. Sorunların ve sıkıntıların üstesinden gelmek için ne gerekiyorsa onu yapmanız gerekmekte. Hata yapmamaya çalışmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Ay'ın Balık burcundaki seyahatine devam edeceği gündüz saatlerinde evde zaman geçirmekten keyif alırsınız.Evinizin dekorasyon ve tadilat işleriyle ilgilenmek için gündüz saatlerini değerlendirebilirsiniz. Ay'ın Koç burcuna giriş yapacağı 18:05 itibariyle romantik bir ruh haline girersiniz. Akşam saatlerini sizi mutlu edecek kişi ve aktivitelere vakit ayırarak değerlendirin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay; kendini ve başkalarını yönlendirme ve yardımcı olmak konusunda oldukça başarılı olabilir, dış dünyaya açılarak şanslı fırsatlar yakalayabilirsin. Öte yandan sağlığınla bu ara daha fazla ilgilenmen gerekebilir ve güven duyduğun insanların bir takım yanlış tutumlarından dolayı sıkıntı ve sorunlar yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Aile içinde bazı mutluluklarınıza ortak olmayı arzulayan sitemkar birileri var. Bunu geç fark edip nasıl gözden kaçırdığınıza üzülebilirsiniz. Bugüne bitirmeniz gereken işleri önümüzdeki haftaya sarkıtmanız, düşünceli bir tatil geçirmenize neden olacak. Akşam saatlerindeki yeni bir tanışma, size çok ilginç bir arkadaşlık sunabilir, bu ilişkiyi kalıcılaştırmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda uyum, mutluluk ve yeni tekliflere açık olduğunuz, partnerinizle tatil ve eğlence planları yapabileceğiniz, ilişkilerinizi düzeltebileceğiniz ve birlikte romantik zaman geçirebileceğiniz, çocuklarla ilişkilerinizde olumlu gelişmelerin yaşanabileceği şansın en fazla size gülümsediği bir gündesiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
29° 34' 39" R
Ay
Kova
01° 10' 46" R
Merkür
İkizler
01° 23' 51" R
Venüs
Koç
20° 40' 00"
Mars
Balık
26° 44' 57"
Jüpiter
Koç
01° 48' 29"
Satürn
Kova
25° 03' 40"
Uranüs
Boğa
15° 40' 25"
Neptün
Balık
25° 02' 32"
Plüton
Oğlak
28° 29' 54"
Chiron
Koç
14° 58' 39"
Lilith
Yengeç
03° 58' 15"
True Node
Boğa
22° 29' 34"
Son Güncelleme : 20/05/2022 17:50

Astroloji Gündemi

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 20 Mayıs 2022, Cuma 20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken uyum ve denge arayışımız da halen devrede...Ancak sabah saatlerinde bu uyumlu h... Devamını Oku >>