4 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

4 Kasım Hangi Burç

4 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 4 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

4 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Görmezden gelince sorunların çözüleceğini sanmayın, özellikle de konu ruhunuzun derinliklerinde kalmış bir şeyle ilgiliyse. Hislerinizi mantıkla açıklamaya ya da akla uygun bir sonuca vardırmaya çalışmayın. Her şey doğrusal değildir ve sorunlara çözüm bulmak için izlenecek mutlak bir yol ya da yöntem yoktur. Hislerinizi sahiplenin. Olumsuz olanlardan, kendinizi ya da başkalarını suçlamanıza izin vermeyecek bir şekilde arının.Partnerim ve beni neler bekliyor?

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Ne yazık ki, yakın bir akraba veya komşu tarafından size zarar verebilecek bazı davranışlar sergilenebilir. Öfkenizi henüz serbest bırakmayın, önce oyunlarına katılmaktan nasıl yararlanabileceğinizi düşünün. Özellikle kariyerinizde sizden olağanüstü şeyler başarmanız bekleniyorsa sınırlarınızı erkenden çizmenin faydasını görebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Finansal konularınızda beklediğiniz gelişmeleri bugün yakalayabilirsiniz. Yatırım kaynaklarınızda ani karar değişiklikleri yapmanız sizleri hataya sürükleyebilir. Risk makul ölçüde kazanç sağlayacaktır. Bile bile uçuruma atlamak risk almak anlamına gelmemektedir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Aile içindeki ciddi birtakım sorunları çözemiyor oluşunuz, aşk beraberliğinizdeki problemlerle birleşince sizi bunalımın eşiğine getiriyor. Bugünlerde kendinizle ilgili bazı korkular barındırıyorsunuz. Epeyce zamandır yaşadığınız haklı gerginliğin size bazı taşkınlıklar yaptırabileceğinden, bazı yanlış kararlar aldırabileceğinden çekiniyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde çılgın bir gününüz. Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacak, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz..

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 31' 11" R
Ay
Kova
12° 38' 18" R
Merkür
Yay
17° 40' 47" R
Venüs
Yay
15° 43' 57" R
Mars
İkizler
19° 41' 47" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 21"
Satürn
Kova
19° 42' 55"
Uranüs
Boğa
16° 07' 35"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 49"
Chiron
Koç
12° 12' 36"
Lilith
Yengeç
25° 25' 56"
True Node
Boğa
13° 11' 16"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:00

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>