4 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

4 Kasım Hangi Burç

4 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 4 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

4 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Sevgilinize karşı sabırsız olabileceğiniz bugün, beklentilerinizin karşılanmadığını düşünebilirsiniz. Olayları kontrol etmeye çalışmak yerine serbest bırakmaya çalışın. Bir konuda iş arkadaşlarınızdan hiç beklemediğiniz tepkiler almanız mümkün. Planlı ve programlı hareket ettiğiniz takdirde yaşayacağınız problemleri en aza indirmiş olursunuz. Hesapta olmayan bir harcama gündeme gelebilir. Küçük harcamalar bile bütçenizi etkilemeye başladı! Size endişe veren sağlık probleminiz için doktora gidin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün ev hayatınızdaki konularla ilgilenebilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili verimli girişimlerde bulunabileceğiniz zamanlar olacak. Ailenizle veya evinizle ilgili önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. İşlerinizde hızlı sonuç alamayabilirsiniz. Sakin kalmakta fayda var. Geçmişten getirdiğiniz işlerinizi sonlandırabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 10:26-12:01 arasında etkili olacak boşluk süresince, ılımlı davranmakta yarar var. Etrafımıza karşı belli bir mesafe koyabilir, samimi davranmayabiliriz. Önemli ve acil işlerimizi halletmek için bazı kişilerden yardım almamız, destek görmemiz zor olabilir. İnsanlar sizden fazla beklentili olabilirler. Benim tavsiyem bu talepleri yerine getirmek için gücünüzü zorlamayınız. Saat 12:01 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, başkalarıyla olan her türlü ilişkimizin mercek altına alınmasını sağlıyor. Biz neler bekliyoruz, ne gibi sıkıntılarımız var ve şu andaki mevcut durumdan hoşnut muyuz? Bütün bunları önemseyeceğiz. Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü etkisi, iş hayatında ve ilişkimizde geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor. Her şeyin düzeleceğine inancımızı yükselten bu görünüm, başarılı olma arzumuzu perçinliyor. Saat 21:02 Ay-Satürn görünümü, nazik ve samimi davranmamıza rağmen, özellikle yaşça büyük kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz. Duygularımızı ifade etmek, sıkıntılarımızı anlamalarını beklemek kolay değildir. Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Dolunay, sevdiğiniz insanla ilişkinizde birtakım hassaslıklar oluşturabilir. Kendi hayatınıza odaklandığınız bu dönemde, sevdiğiniz insan için bazı fedakârlıklarda bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Etkili iletişiminizi kişisel hayatınıza ve planlarınıza yönlendireceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar size yardımcı olacak. Hayatınızla ilgili önemli kararlarınızı devreye sokmaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları