15 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

15 Kasım Hangi Burç

15 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 15 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

15 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay, paylaşım alanınızda hareketlenme gündeme getirir. Giderlerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Spiritüel konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi çekmek, vergi, sigorta ödemek gibi konuları halletmek iş akışınızı rahatlatıyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Bugün ortaklarınız veya yakın çevrenizle bazı konularda işbirliğinde bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Hem ruhsal hem de fiziksel yönden potansiyelinizi ve enerjinizi ortaya koyabileceğiniz işlere kanalize olmanızda yarar var. Karşınıza çıkan fırsatları eksi ve artı yönleriyle ele almalısınız. Duygusal manipülasyonlar söz konusu olabilir. Dikkati elden bırakmayın. Günün Atmosferi:Öğle saatlerinde, harcamalarınızı kısmanın başka yollarını arayabilirsiniz. Aklımız alarm durumunda olabilir. Karşıt görüşler söz konusu. Özellikle önceliklerimizi ilgilendiren alanlarda uyumsuzluklar olabilir. Her seçeneği düşünmeliyiz. Akşam saatlerinde, kafamızı toplamakta zorlanabiliriz, yanıltıcı olaylar söz konusu olabilir. Sözlerin yazılı hale dönüştürülmesinde fayda vardır. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise, fikir alışverişleri devrede. Karşılıklı olarak birbirimizi etkileyebilir, ikna edebiliriz. Cesaretimiz yüksek.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 55' 56" R
Ay
İkizler
21° 25' 15" R
Merkür
Terazi
25° 27' 06" R
Venüs
Akrep
19° 19' 03" R
Mars
Terazi
08° 19' 48" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 60" R
Satürn
Kova
07° 01' 32" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 00"
Neptün
Balık
21° 25' 08"
Plüton
Oğlak
24° 20' 00"
Chiron
Koç
10° 54' 54"
Lilith
İkizler
07° 55' 01"
True Node
İkizler
03° 25' 54"
Son Güncelleme : 27/09/2021 23:11

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>