15 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

15 Kasım Hangi Burç

15 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 15 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

15 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde şanslı bir günde olabilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişiler ile ortaklı işler yapmayı planlıyor olabilirsiniz. Birlikte kuracağınız proje ile kendinize yeni bir alan açıyor olacaksınız. Vizyon sahibi biri olduğunuz için yaptığınız her proje kendinden söz ettirecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Gün içinde ilişkilerde rahatlamalar, yenilenen hedefler söz konusu. Zaman zaman şüpheci ve tedirgin duygularla yüzleşmek durumunda olsanız da arzuları gerçekleştirmek konusunda imkanlarınız yüksek.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Mistik ve spiritüel konulara yatkın bir gün, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişkilerde ise fedakâr, anlayışlı bir tutum sergileyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda yakın çevrenizden fikir alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Ortaklı konularda duygusal bağların olması sizin işlerinizi zorlayabilir. Sizi yoran konulara küçük krizler çıkarabilir. Kardeşlerinizle ilgili mücadele etmeniz gereken durumlar olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları