15 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

15 Kasım Hangi Burç

15 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 15 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

15 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Eşiniz ve sevdikleriniz ile birlikte harika bir gün geçireceksiniz. Sahip olduğunuz parayı en iyi şekilde değerlendiremeye çalışın ve gerekirse bir uzmandan destek alın. Bugün, kendinizi biraz yalnız ve mutsuz hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

İnsanlar bugün hoşgörünü kaybettiğini düşünebilir. Bir arkadaşına yaptığın iyiliğin sonucunda iyi niyetinin kullanıldığını fark edeceksin. Farklı insanlarla tanışman, sana kendini iyi hissettirecek. Ani ödemelerin, kıyıda köşede az da olsa bir miktar paranın olması gerektiği hatırlatacak. Sabırsız yapın, ayrıntıları gözden kaçırmana neden olabilir. Evli bir Akrep burcuysan, eşinin kariyeriyle ilgili alacağı kararlar, yeni bir düzen arayışına girmene neden olabilir. Sınav hazırlığındaysan, çalışma temponun yeterli olmadığını düşünebilirsin. Bir plan ve programa uygun olarak hareket etmenin seni zorlayacak olduğunu bilsen de; buna mecbur kalabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler saat 04:23 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, zorluk çektiğiniz konular üzerinde iletişimin son derece önemli olduğunun göstergesidir.  Duruşunuzla, güven duygunuzla ikna edemeyeceğiniz bir kimse olacağını  sanmıyorum. Değişiklik, yenilik hevesimiz yükselir, sıkıntıya gelemeyiz. Saat 10:55 Ay-Merkür karşıtlığında bir yandan kendi kendinize söylenirsiniz, diğer yandan hesap kitap yaparsınız. Maddi konular bunların başında yer alır. Böyle anlarda hesabi düşünelim. Çünkü bu insana fazladan para harcatabilir.Saat 18:54 Ay-Neptün zorlu görünümü uzun vadeli bir ilişkinin kurulmasının önüne geçiyor. İlişkisi sorunlu olanların zorluk yaşamalarına neden olabilir. Genelde böyle bir görünüm altında insan gerçekçi düşünmeye çalışmalı.  Bu saatte elden geldiğince yeni bir karar vermeyelim. İnsanlara, sözlere, durumlara iyice göz gezdirelim. Saat 20:22 Merkür-Mars görünümü, yeni bir karar vermek üzere olduğunuz işaret ediyor. Bir adım atmak ve birçok meseleyi kökten çözmek niyetindesiniz. Bu görünüm, tekrar gözden geçirerek, arzu ettiğiniz sonucu almanızda etkili olacaktır. Eviniz, yurdunuz, ailenizle ilgili konular aydınlığa kavuşuyor. Günün tüm enerjilerinin size olumlu yönde yansıması dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
20° 57' 34" R
Ay
Koç
04° 29' 52"
Merkür
Koç
12° 03' 15"
Venüs
Koç
24° 52' 23"
Mars
İkizler
22° 13' 19"
Jüpiter
Kova
25° 02' 39"
Satürn
Kova
12° 03' 55"
Uranüs
Boğa
09° 31' 54"
Neptün
Balık
21° 45' 21"
Plüton
Oğlak
26° 44' 12"
Chiron
Koç
09° 34' 29"
Lilith
Boğa
19° 03' 18"
True Node
İkizler
11° 56' 58"
Son Güncelleme : 10/04/2021 18:00

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>