6 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

6 Kasım Hangi Burç

6 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 6 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

6 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Fiziksel görünümünüzü geliştirmek için istekli olabilirsiniz ancak, vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için gerekli olan şey, günlük rutininize uyması için acı verici veya çok zaman alıcı olabilir. Bu cesaret kırıcı bir keşif olabilir, ancak ilerlemek yerine kabul etmeniz daha iyi olur. Belki de güvendiğiniz birine sormak, istediğiniz şeyin en azından bir kısmını elde etmenizi sağlayacak daha basit güzellik tüyolarını ortaya çıkarabilir. Olmasa bile, bazı insan ilişkileri önceliklerinizi daha yönetilebilir bir şekilde dengeleyebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Yakın tarihli bir deneyimden dolayı reddedilme korkusu hissediyor olabilirsiniz, ancak bu uzun süreli bir duygu olmak zorunda değildir. Harika bir arkadaş veya ortak olabilecek birçok insan var ve muhtemelen sizi geri çeviren kişi zaten sizin için iyi bir takım arkadaşı olamayacaktı. Yine de, böyle bir durumda üzülmek normaldir, bu yüzden olayları sindirmek için biraz yavaşlamayı düşünün.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Ay'ın Yengeç burcundaki seyahati din, inançlar ve felsefe konularını ön plana taşıyor.Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızdan veya uzak akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz. Hukuk ve eğitim konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bedensel ve ruhsal sağlığınıza ekstra özen gösterin, iş stresinizin sağlığınızı etkilemesine izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün sadece kendinizle ilgilenmeye karar verseniz ne olur ki? Gezegenlerin bugün için söylemeye çalıştığı şey bu. Rahatlamaya, iyi bakılmaya, gözlerini kapatıp hayal kurmaya ve uyumaya ihtiyacın var. Bugün günlük işlerinizi arkanızda bırakın, çünkü huzura ve sessizliğe ihtiyacınız var. Uzanın ve tüm endişelerinizden uzaklaşın. Hareket etmeye ya da harekete geçmeye gerek yok, yalnızca uzanın ve rahatlayın?

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 33' 55" R
Ay
Boğa
03° 29' 11" R
Merkür
Yay
26° 44' 58" R
Venüs
Yay
23° 13' 05"
Mars
İkizler
17° 26' 19"
Jüpiter
Balık
29° 00' 02"
Satürn
Kova
20° 05' 55"
Uranüs
Boğa
15° 54' 23"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 26"
Chiron
Koç
12° 05' 40"
Lilith
Yengeç
26° 06' 00"
True Node
Boğa
13° 14' 33"
Son Güncelleme : 04/12/2022 21:10

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>