6 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

6 Kasım Hangi Burç

6 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 6 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

6 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün son derece sıradan bir gün olduğunu bildiğin için neden insanların bu kadar duygusal olduğunu merak edebilirsin. Neden senin kadar büyük bir gülümseme sergilemedikleri konusunda insanları rahat bırak. Eğer insanaların sana güvenmesini istiyorsan, onlarla aynı seviyeye kendini taşıyabileceğini kanıtlamalısın. Diğer insanların ihtiyaçlarına karşı daha anlayışlı ol.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Uğraştığınız konularda risk alabilirsiniz. İşlerinizde başarılı olmak için alternatif planlar yapmak faydalı olabilir. Gün içinde hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırmak size iyi gelecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 05:43 Ay-Mars görünümü, tercihlerinizi yaparken, parayı ve huzuru önemsediğinizi gösteriyor. Size göre herkes kendini düşünüyor. Siz de kendinizi artık öne almayı, çıkarlarınızın farkında olmayı bilmelisiniz. Saat 09:40 Güneş-Neptün görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda bu hoş, sempatik, ılımlı, sakinleştirici, her şeyi güzel gösterebilecek bir etkidir bu. Romantizm ve tutkuları yoğunlaştırır. Kişi aşık olduğunu düşünebilir. İlişkilerde problemler göz ardı edilebilir. Ancak lütfen aklımızı başımızda olsun. Güzelliklere evet, ancak gerçekçi olmayı da bilelim. Saat 11:19-16:03 arasında etkili Ay boşluk süresince, ilişkinizi gözden geçirerek nelerin düzeltilmesi gerektiğini veya ne yaparsanız daha huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz bunları saptamanız lazımdır. Ancak belli bir memnuniyetsizlik, karmaşa ve duygusal kısıtlanmalar sizi rahatsız edebilir. Saat 16:03 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisi altında, çelişkiler yaşamazsınız. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Size göre insan göründüğü gibi olmalı ve olduğu gibi görünmeyi bilmelidir. Hatalarınıza, sevaplarınız gibi sahip çıkabilirsiniz. Saat 16:04 Ay-Uranüs karşıtlık etkisinde, ilişkinin maddi-manevi anlamda güven verici olması bizim için önemlidir. Sorunların nedeni de bu güvensizliktir. Devam ettirmeye çalışmak, anlayış göstermek bu görünümde pek kolay olmaz. Saat 16:56 Ay-Kuzey düğüm görünümü, planladığınız şekilde hareket etmenin önüne geçebilir. Toplumsal ilişkiler, iş hayatı, ailenizle olan bağınızı sorgularsınız. Birçok meselenin sizi yorduğunu düşünürsünüz. Gün boyunca şans yanınızda olsun. Yüzünü gülümseten güzellikler yaşamanız dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Haftanın ilk gününde duygusal açıdan üzerinizde kriz yaratabilecek durumlardan mümkün mertebe uzak durmaya çalışmalısınız. Ortak maddi konular ve iş konularında yoğun trafikli bir gündeminiz olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler Pazar günümüz, Ay-Oğlak burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Kendinizi emniyette hissetmek arzunuz oldukça yoğundur. İlişkinizle alakalı sorunları partnerinizle el birliği içinde çözmeyi umarsınız. Saat 12:56-16:55 arasında Ay-Boşluk etkisinde, durgunlaşırız.  Gecikmeler siz veya başkalarından kaynaklanabilir. Bu durumda gerginleşmeyiniz, kendinizi akışa bırakmaya çalışınız. Saat 16:55 sonrası  Kova burcunda ilerleyecek Ay, ev sınırları içinde özgürce hareket etme ihtiyacınızın göstergesi olarak önemlidir. Saat 22:01 Merkür-Chiron olumlu görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde gayet olumlu düşünmenizi sağlıyor. Kontrol sizin elinizde ve eğer siz isterseniz her türlü problemin üstesinden gelebilirsiniz. Sizin üzerinde durduğunuz nokta. Geleceğiniz. Siz sevgilinize, hayata güvenmek istiyorsunuz. Sadakat çok önemli. Kafanızın içindeki sorular cevap bulmadığında rahat etmiyorsunuz. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları