28 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

28 Kasım Hangi Burç

28 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 28 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

28 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konularda olumlu gelişmeler mümkün. Aynı zamanda başkalarından olumlu mesajlar ya da destekler alabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar saat 00:30 Mars-Satürn görünümü, evimiz-ailemiz ve sırlarımızı koruma arzumuzu işaret ediyor. Tüm kötülüklere karşılık mahrem alanımızı savunuruz. Aile birliği ve dirliğinin önemini biliriz. Maddi-manevi değerlerimize düşkün oluruz. Hedef belirleriz, niyetimizi güzel eyleriz ve dileğimizin gerçekleşeceğine inanırız. Hassasız ama yılmak yok bunun da farkındayız. Saat 01:28 Merkür-Jüpiter kavuşumu, 17 Kasım öncesi düşünülmüş işleri yürürlüğe koymamızı sağlıyor. Beklediğimiz haberler gelebilir. 17 Kasım sonrası karar verilen, üzerinde düşünülen işlerimizi tekrar gözden geçirmekte yarar var. Sabırsız olmayalım. Aceleci düşünmeyelim. Bunlar gecikse de, Aralık ortasında hızla yoluna girecektir. Gönlünüzden geçen tüm dilekler gerçekleşsin. Canı-ı gönülden sevgilerimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Ortaklaşa işlerinizde ve kariyer hayatınızda çok önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Hayat planlarınızda programlanmış olarak atılacak adımlar sizi yukarıya taşıyabilir. Bazı işlerinizde düşündüklerinizin cevapları önünüze gelebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Bugün yaşamınızla ilgili bazı muhasebeler yapabilirsiniz. Bu dönem, hayatınızda risk almak istemediğiniz, evinize ve sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz bir dönem. Sizin için en güvenli seçenek ne ise onu tercih edebilme yeteneğiniz var. Profesyonel anlamda bir atılım yapmak üzere iseniz, bunu artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplayarak yapmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
02° 24' 21" R
Ay
Boğa
20° 57' 52" R
Merkür
Terazi
25° 16' 05" R
Venüs
Akrep
16° 25' 19" R
Mars
Terazi
06° 39' 01" R
Jüpiter
Kova
23° 11' 48" R
Satürn
Kova
07° 05' 14" R
Uranüs
Boğa
14° 16' 22"
Neptün
Balık
21° 29' 16"
Plüton
Oğlak
24° 20' 45"
Chiron
Koç
11° 01' 48"
Lilith
İkizler
07° 37' 53"
True Node
İkizler
03° 25' 47"
Son Güncelleme : 25/09/2021 09:20

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda Seyretmeye Devam Ediyor 25 Eylül 2021, Cumartesi Ay Boğa Burcunda Seyretmeye Devam Ediyor Son günlerdeki gerginlik bugünde devam etmekte ancak devreye giren Mars, Satürn kontağı biraz daha sağduyulu ve diplomatik da... Devamını Oku >>