28 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

28 Kasım Hangi Burç

28 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 28 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

28 Kasım 2022 Yay Burcu Yorumu

Son dönemde vaktinizi sürekli hayaller kurmakla geçirdiyseniz, silkinip uyanmanızın ve bu projelere gerçekten başlamanızın zamanı geldi. Planlarınızın makul ve sağlam temellere dayanıp dayanmadığını sadece gerçek hayatta görebilirsiniz. Ama gerçekdışı hayallere kapılmaya devam ederseniz, önemli bir fırsatı elden kaçıracak ve değerli enerjinizi de boşa harcamış olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2021 Yay Burcu Yorumu

Bugün kendinizi kurtulamadığınız bir güç mücadelesinin içine sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Bu mücadelenin sizinle ya da yaptıklarınızla hiçbir ilgisi olmayabilir. Bir şekilde yavaşlamanızı isteyen kısıtlayıcı bir güç unsuru söz konusu olabilir. Sizi ilgilendirmeyen çatışmalara müdahil olmaktan mümkün olduğunca kaçının.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Merkür'ün düz harekete geçmesiyle birlikte, Neptün'le arasındaki yumuşak etkileşim size, evle ilgili konularda duygu dolu bir gün yaşatır. Ailenizin ihtiyaçlarını gidermek için alış verişe çıkıp, kontrolsüz para harcayabilirsiniz. Bilinç altınızda ne varsa reel hayatla entegre etmeyi deneyin. Arka planda yapacağınız önemli bir konuşma sizi yeni fikirlere açar.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Gün içinde kendinize ait bakım güzellik ve ilişkilerdeki uyum konusunda ruhsal olarak tam tatmin olmuş hissetmeyebilir, bir şeylerin eksikliğini hissedebilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinde enerjiniz yükselirken, etrafınıza aşk ve sevgi enerjisi yayıyor olacak ve iletişimde, görüşmelerde şans elde ederek, ikili ilişkilerinizde duygusal paylaşımlara açık olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
09° 13' 45" R
Ay
Yengeç
21° 14' 48"
Merkür
Koç
21° 56' 21"
Venüs
Boğa
15° 52' 32"
Mars
Yengeç
02° 18' 23"
Jüpiter
Koç
18° 41' 20"
Satürn
Balık
02° 32' 18"
Uranüs
Boğa
16° 42' 35"
Neptün
Balık
25° 39' 07"
Plüton
Kova
00° 06' 43"
Chiron
Koç
15° 28' 12"
Lilith
Aslan
09° 02' 07"
True Node
Boğa
04° 20' 14"
Son Güncelleme : 30/03/2023 07:50

Astroloji Gündemi

30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 30 Mart 2023, Perşembe 30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay duygusal Yengeç burcundaki yolculuğuna halen devam etmekte...Sabah saatlerinde beklentilerin yükseleceği; cesaretimizin ar... Devamını Oku >>