28 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

28 Kasım Hangi Burç

28 Kasım doğumluların burcu Yay Burcudur. 28 Kasım'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

28 Kasım 2020 Yay Burcu Yorumu

Meslek hayatında kendine yeni bir hedef belirleyebilirsin. İş yerindeki patronunun adil olmadığı konusunda bir endişeye sahipsin. Kariyerini farklı yönlendirebilirsin. Özel hayatındaki konuşkan tavrını bir kenara bırakıyorsun. Az konuşarak özü anlatmaya çalışıyorsun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2019 Yay Burcu Yorumu

Yeni bir hobi edinebilirsin ya da var olan yeteneklerin üzerine eğitim almak isteyebilirsin. Uzun zamandır ihtiyacın olan duyguları yanında gezdiriyorsun. Ne bir kimse ne de hiçbir şey canını sıkamıyor. Kendini geliştirirken güç kazandığını da görüyorsun. Mesleki arenada karşılaştığın muhalefete bir nizam vermek için elinden geleni yapacaksın. Özel yaşamınla ilgili olarak sıradanlaşmaya başlayan süreci toparlamak adına, bir şeyler yapmaya başlayacaksın. Özellikle eşinin duygusal ihtiyaçlarını ve beklentilerini daha iyi anlamak adına onunla konuşabilirsin. Mide problemin varsa, işlenmiş gıdalardan uzak durmanda fayda var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumu

Gün içinde kendinize ait bakım güzellik ve ilişkilerdeki uyum konusunda ruhsal olarak tam tatmin olmuş hissetmeyebilir, bir şeylerin eksikliğini hissedebilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinde enerjiniz yükselirken, etrafınıza aşk ve sevgi enerjisi yayıyor olacak ve iletişimde, görüşmelerde şans elde ederek, ikili ilişkilerinizde duygusal paylaşımlara açık olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2017 Yay Burcu Yorumu

Yepyeni bir ilişki sizi oldukça heyecanlandırabilir ya da var olan bir ilişkiniz var ise artık ciddi bir yol içine girme kararı alabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Kasım 2016 Yay Burcu Yorumu

Riskli olan şeyleri denemek için önlenemez bir isteğiniz olacak bugün. Susup oturmak, standart işleri yürütmek ve olduğunuz yerde saymak çok mümkün değil. Heyecan arayışı güzel ancak evinizle ilgili işler ihmale gelmez.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları