4 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

4 Aralık Hangi Burç

4 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 4 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

4 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Tutunduğunuz bazı kişisel özelliklerinizin artık modernize olması gerektiğinin farkına varıyor olabilirsiniz. Farkındalığınız bakış açınızı genişletirken dünya görüşünüzde yenilenme yaşadığınız gün içerisindesiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Hayatı akışına bırakmak bazı kabullenmeleri de beraberinde getirebilir. Ancak kontrolünüz dışı durumlara, ihmal ve dalgınlıklara dikkat etmelisiniz. Uykunuzu iyi aldığınızdan ve ara ara dinlendiğinizden emin olun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Önümüzdeki üç haftalık süreçte, Duygularınızı içinize atmayın. Böylelikle çözemediğiniz sorunlar için bir açık kapı bulabilirsiniz. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konulara ise dikkat etmeli ve demagojilere izin vermemelisiniz.Günün Atmosferi:Yeni fırsatlar, yeni şanslar Sabah erken saatlerde, biraz gergin hissedebiliriz. Fakat takım ruhu ve farklı sosyal etkinliklerle günümüzü daha hareketli hale getirebiliriz. Her türlü yazılı ve sözlü iletişim için de etkili bir gün. Bugün Pazar olsa da toplantılarımızı, görüşmelerimizi ya da projelerimizi bugüne ayarlamamız en doğrusu olur. Hafta hızlanabilir ve sonuç almaya başlayabiliriz. Öte yandan yeni fırsatlara da açığız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları