4 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

4 Aralık Hangi Burç

4 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 4 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

4 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Potansiyelini doğru kullanabileceğin bir gündesin. O yüzden de aktif yapını ön plana çıkarabilecek işlerle uğraşmalısın. Kişiliğin gereği her şeye sabırla yaklaşıyor ve olayların gelişimini bekliyorsun. Bunun avantajlı taraflarını göreceksin. Farklı ortamlarda, huzursuz yapın ortaya çıkabilir. Rutinini bozacak düzensiz, plansız, kaos halinde ne varsa uzağında durmayı seçebilirsin. Sevgilisi olan bir Yay burcuysan konuşmalarda tansiyon yükselebilir, dikkat et derim! Evli ve çocukları olan bir Yay, ailecek kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca görünüşünle ve tavrınla bulunduğun ortamda farklı insanları etkileyebilirsin. Bu günleri sakın evde geçireyim deme! Kuracağın iletişimlerin, sana verimli ve somut getirileri mutlaka olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Çok özel bir hedefinize uzanan merdivenin ilk basamağına basmak üzeresiniz. Ama bunun farkına varmanız gerekiyor. Çok başka bir konuda da sizi istemeden, bilmeden hataya yöneltenler var. Bu konuda etkilenmeye çok açık duruyorsunuz. Yakında içinizde biriken bir özlemi boşaltacaksınız. İçinizin derinliğindeki sevincin nedeni bu olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün akşam saatlerinde meydana gelen dolunay ikili ilişkilere, evlilik ve ortaklık konularına dikkat çekiyor. Karşınızdaki kişinin hassasiyetleri konusunda daha duyarlı olma gerekliliğini hatırlatan bir dolunay söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Bugün yolculuklar, ziyaretler ve görüşmeler açısından olumlu geçebilir. Duygularınızı daha samimi biçimde paylaşabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 10' 54" R
Ay
Boğa
28° 43' 17" R
Merkür
Aslan
10° 55' 54" R
Venüs
Başak
13° 26' 52" R
Mars
Başak
02° 08' 10" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 12"
Satürn
Kova
10° 11' 05"
Uranüs
Boğa
14° 39' 44"
Neptün
Balık
22° 50' 19"
Plüton
Oğlak
25° 11' 51"
Chiron
Koç
12° 47' 55"
Lilith
İkizler
01° 39' 03"
True Node
İkizler
08° 53' 57"
Son Güncelleme : 02/08/2021 09:10

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>