4 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

4 Aralık Hangi Burç

4 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 4 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

4 Aralık 2023 Yay Burcu Yorumu

Hayatınıza hangi insanların dahil olması gerektiğini ayırt edeceğiniz bir gündesiniz. Bu yüzden agresif bir tutum sergilememeli, sorun çıkarmamalı sadece bu kişilerin sizdeki yerini değiştirmelisiniz. Hukuki konularda lehinize sonuçlanacak haberler alabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay burçları, bugün duygularınızın dışında hareket etmek isteyebilirsiniz. Bu durumun ilerleyen süreçte sizin için iyi sonuçlar doğurduğunu fark edeceksiniz. Olayları abartmamaya çalışın ve sizi farklı gösterecek olağandışı tepkilerinizden kaçının. Eylemlerinize ve tüm durumlara tepkilerinize daha çekingen bir yaklaşım getirin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Bugün Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne etkileyici rüyalarla başlayabilirsiniz. Sabah saatlerinden itibaren işiniz, eğitiminiz veya gelecek planlarınız için bir araştırma ve öğrenme süreci içinde olabilirsiniz. Sorumluluklar ön planda.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Sevgiliniz her günü sizinle paylaşmak istiyor. Bugün size bir sürprizi var. Bu sürprizi gerçekleştirmesi için ona fırsat vermenizi bekleyebilir. Disiplininiz ve uzun vadeli çalışmanızın karşılığını alacağınız bir dönem. Ektiklerinizi biçmenin zamanı geldi. Uzun zamandır uğraştığınız bir projenin sonu geldi. Bugün bu çalışmanızla ilgili olumlu bir gelişme yaşanabilir. Ciddi para sıkıntılarınız olmasa da, ödemelerin fazlalığı sizi bunaltıyor. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
01° 36' 24" R
Ay
Terazi
01° 10' 01"
Merkür
Koç
16° 45' 09"
Venüs
Koç
19° 49' 48"
Mars
Balık
22° 43' 25"
Jüpiter
Boğa
21° 51' 34"
Satürn
Balık
15° 44' 05"
Uranüs
Boğa
21° 50' 14"
Neptün
Balık
28° 37' 15"
Plüton
Kova
02° 04' 21"
Chiron
Koç
20° 08' 20"
Lilith
Başak
22° 19' 57"
True Node
Koç
15° 38' 49"
Son Güncelleme : 21/04/2024 08:30

Astroloji Gündemi

24 Nisan 2024 Akrep Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri 21 Nisan 2024, Pazar 24 Nisan 2024 Akrep Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 24 Nisan'da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber yeni bir şeyler yapma... Devamını Oku >>