29 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

29 Aralık Hangi Burç

29 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 29 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

29 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün günün ilk yarısında yarım kalan işlerinizi halledebilir, birden fazla işe yetişmeye çalışabilirsiniz. Günün ilerleyen saatleriyle ilişkiler, ortaklık ve partnerlikler gündeme gelecek. Geçmişin enerjisi öne çıkabilir. Özlem, karamsarlık veya hassasiyetler artabilir. İlişkilerde şartları zorlamamakta fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Eşinizin para ya da güvenlik durumu ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Başkalarından beklentilerinizde daha esnek olmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Kara bulutlar dağılıyor! Bugün yaşayacağın kararsızlıklık başına bela olacak. Hayatımı tam düzene soktum derken, karşına çıkan fırsatların yanı sıra olumsuzluklar da düşünmene neden olacak. Ben ne istiyorum?? ruh haline geri döneceksin. Kalbindeki kara bulutları dağıtmaya çabalayacaksın. Önümüzdeki günlerde artık kafanda ?kime ne açıklama yapayım, o ne düşünüyor?? gibi sorulara yer vermeyeceksin. Özel işlerinde belirsizlikler, yeni bir kariyer konusunda adım atacağın aşikâr. Farklı fırsatlar önemli kişiler ile tanışmana da vesile oluyor. Güven problemi yaşadığın bir gün. İlişkin varsa karşı tarafla ilgili kafandaki soru işaretleri artabilir. Kafandaki ona dair tüm düşünceleri ve planları ortaya koyabilirsin. Ailenden uzakta yaşıyorsan, gün içerisinde sık sık iletişim halinde olacaksın. Bugün aynı zamanda maddi konularda birine destek olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Hayal gücünüzü iyi kullanacak, işlerinizde istediğiniz sonuçları yaratabileceksiniz. Kurduğunuz düşler karşınıza gelebilir. Bu yüzden olumlu olanların üzerinde durun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Görüşülmüş bir iş karşınıza yeniden gelebilir. Gözden kaçırdığınız detayları görmek ve çözüm üretmek için uygun bir gün olacak

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 07' 45" R
Ay
İkizler
23° 47' 33" R
Merkür
Terazi
25° 26' 06" R
Venüs
Akrep
19° 32' 32" R
Mars
Terazi
08° 27' 40" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 12" R
Satürn
Kova
07° 01' 17" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 39"
Neptün
Balık
21° 24' 49"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 21"
Lilith
İkizler
07° 56' 21"
True Node
İkizler
03° 26' 04"
Son Güncelleme : 28/09/2021 04:00

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>