29 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

29 Aralık Hangi Burç

29 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 29 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

29 Aralık 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Kendiniz için son bir kez daha ayağa kalkmanız ve herkese sizin ne kadar dayanıklı bir insan olduğunu göstermeniz gerekiyor. Ulaşmak istediğiniz kişisel hedefleriniz varsa, bir an önce başlamak ve mümkün olduğu kadar yardım toplamak gereklidir. Yapmanız gereken gerçek bir işiniz olsun ya da olmasın, yine de üzerinde çalışmak için üretken bir hedef bulabilmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

İlişkiniz yok ise yalnızlığınızı daha çok kafanıza takabilir ya da eski ilişkinize takıntı halinde yönelebilirsiniz. Sakinleşin ve sürecin geçici...

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Üzerinde baskı unsuru olan her şeyden kurtulmak istiyorsun. Bu ailende olabilir, sevgilinde? Çocuksu merakı olan sevgilinle zıtlaşman mümkün... Eğer ayak uydurmakta zorlanıyorsan kendi köşene çekilmeyi bile düşünebilirsin. İkili ilişkilerden çok kafanı dinlemek bugün sana daha cazip gelebilir. Akşamüstü kendini sabaha göre daha iyi ve huzurlu hissediyorsun. Gelen telefon yüzünü güldürüyor. Maddi konularda beklentilerin varsa, bekleme süren biraz daha uzayabilir. Kariyer hedeflerin için çeşitli planlar yapıp bunu sevdiğin insanlarla paylaşıyorsun. Planlama içerisindesin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size birşey kazandırmaz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün keyif aldığınız konularda kendinizi daha yaratıcı hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi büyütmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gün içinde çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Gereksiz harcamalar yapmayın. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Aniden gelişen duygusal dalgalanmalar sizi yorabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
05° 25' 58" R
Ay
Akrep
03° 55' 28" R
Merkür
Kova
00° 49' 16" R
Venüs
Oğlak
11° 23' 35"
Mars
Oğlak
00° 39' 50"
Jüpiter
Balık
05° 43' 10"
Satürn
Kova
14° 42' 08"
Uranüs
Boğa
10° 50' 19"
Neptün
Balık
21° 14' 10"
Plüton
Oğlak
26° 44' 13"
Chiron
Koç
09° 02' 33"
Lilith
İkizler
21° 10' 23"
True Node
Boğa
29° 12' 04"
Son Güncelleme : 25/01/2022 13:50

Astroloji Gündemi

25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 25 Ocak 2022, Salı 25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Sabah erken saatlerde Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir güne başlayabiliriz. Bugün... Devamını Oku >>