22 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

22 Aralık Hangi Burç

22 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 22 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

22 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün zihninizi uzun vadeye odaklamalısınız çünkü planlarınızın geleceğiniz üzerinde büyük bir etkisi olabilir. İşler çok daha iyi hale gelebilir!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Gezegenler bugün mevcut durumunuz hakkında sizi kışkırtabilir, düşünmeye sevk edebilir. Karışıklıklardan uzak durmaya çalışmalısınız! Buna karşın, yükselen diğer olaylarla yüzleşmeye ihtiyacınız var. Olaylara karşısında farklı tavırlar takınmaya çalışın. Yaratıcı tarafınızdan yararlanmaya çalışmalısınız! Yeni şeyler denemekten korkmayın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Zaman problemi yaşıyorsun! Gün içerisinde ertesi güne yetiştirmen gereken işler varsa zamanla ilgili sıkıntı yaşayabilirsin. Bir yandan da programını tıka basa doldurmaya eğilimlisin. Zaman konusunda daha planlı olmanda fayda var. Kimseye söz vermemek bugünlerde ilişkilerin adına daha sağlıklı olacak. Eğer hala kalbindeki yalnızlığı bütünleyen birini bulamadıysan, gökyüzü karşı cinse daha çekici kılacak etkiler bırakacağını işaret ediyor. Evli ve çocukları olan bir Yay burcuysan, ailecek yakınlarınızı ziyaret edebilirsiniz. Ailende mirasla ilgili konular gündeme gelebilir. Bir türlü anlaşma sağlanamaması çatışmaya dönebilir. Aman dikkat! Bugünlerde kişisel bakımına, sporuna daha da önem verebilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Fikir vermeniz ya da öneride bulunmanız güzel. Ancak bunu yaparken fazla müdahaleci olmamaya özen gösterin. Evde ya da işte düzenleyeceğiniz aktiviteler ya da eğlenceli toplantılar işbirliklerini artırabilir, ilişkileri sağlamlaştırabilir. Günün Atmosferi:Akşamüstüne kadar iniş çıkışlı bir gündeyiz

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları