19 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

19 Aralık Hangi Burç

19 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 19 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

19 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Aşka olan küskünlüğünüz son bulmak üzere. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanabilir. İş hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tedbirli ve dikkatli olmanıza rağmen beklenmedik gelişmeler olabilir. Daha sakin olmaya ve kafanızı küçük detaylarla çok fazla meşgul etmemeye özen göstermelisiniz. Para sorunlarınızı çözmekte zorlanıyorsunuz, yakınlarınızdan destek isteyin. Bir akrabanızın sağlık sorunu, nedeniyle kısa bir yolculuk yapabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Kişisel gelişimin için yaptığın harcamalar artabilir. Yeni kitaplar yeni dergiler alabilirsin. Ailesinden ayrı yaşamayı düşünen bir Yay burcuysan ev ilanlarını kontrol edebilirsin. Fakat yakın arkadaşın bu fikrini askıya alman konusunda sana telkinlerde bulunabilir. Kaybettiğin bir eşyan beklenmediğin bir yerden çıkabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Ay'ın Başak burcunda seyahat edeceği ve Venüs'le etkileşimde olacağı gündüz saatlerinde kariyerinize dair sorunların çözümünde, kadınlarla ilişkileriniz önem kazanıyor.İş hayatındaki kadın figürleriyle daha rahat iletişim kurabilir, işinizi daha severek yapabilirsiniz. Öğlen saatleri itibariyle sosyal çevre alanınıza giriş yapan Ay, sosyalleşmek isteyeceğiniz bir güne işaret etmekte. Ay ve Jüpiter etkileşimi ile birlikte sosyal hayatınıza yönelik harcamalar yapabilir, bütçenizi korumakta zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Rutin sevmeyen Yaylar, bugün iş yükünden kaçma arzunuz yüksek. Huzur ve huzursuzluk eş zamanlı seyredecektir. Bilinçaltınız derin arzuları açığa çıkarırken, özgürlük arzunuz yüksek. Yeni fikirler, esinlenmeye dayalı yaratımlar için gün verimli.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
05° 27' 14" R
Ay
Akrep
04° 12' 37" R
Merkür
Kova
00° 47' 43" R
Venüs
Oğlak
11° 23' 22"
Mars
Oğlak
00° 40' 44"
Jüpiter
Balık
05° 43' 27"
Satürn
Kova
14° 42' 17"
Uranüs
Boğa
10° 50' 19"
Neptün
Balık
21° 14' 12"
Plüton
Oğlak
26° 44' 15"
Chiron
Koç
09° 02' 36"
Lilith
İkizler
21° 10' 31"
True Node
Boğa
29° 12' 03"
Son Güncelleme : 25/01/2022 14:20

Astroloji Gündemi

25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 25 Ocak 2022, Salı 25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Sabah erken saatlerde Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir güne başlayabiliriz. Bugün... Devamını Oku >>