19 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

19 Aralık Hangi Burç

19 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 19 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

19 Aralık 2023 Yay Burcu Yorumu

Taşınmaz mülklerle ilgili bazı gelişmeler olabilir. Özellikle atadan kalma ev veya arsalara dair beklediğiniz haberler nihayet gelebilir. Ancak bu yüzden geçmişe dair bazı konular tekrar gün ışığına çıkacak. Ailenize karşı daha anlayışlı olmaya çalışın. Karar vermeden önce tüm dengeleri gözettiğinizden emin olun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay burçları, çok hassas ve entelektüel bir insansınız. Bu harika kombinasyon sizleri özellikle ikili ilişkilerde aranılan insan haline getiriyor. Bugün gezegen konumları adeta aradığınız aşkı bulmak için sizin adınıza çalışıyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Şimdi eski ve yerleşik yöntemlerinizi değiştirebilirseniz, ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu kariyerinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak. Ayrıca yeni yaklaşımlara açık olan meslektaşlarınızdan beklenmedik bir destek de görebilirsiniz. Doğal davranırsanız, özel hayatınızda yepyeni ilişkiler için olasılıkların kapısını açabilirsiniz. Hem kendinizi hem çevrenizdekileri şaşırtın! Bu durum sağlığınız için de geçerli. Yeni ve sıradışı bir spor deneyin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün burcunuzun yıldızı Jüpiter'in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşam ve fikirlerin önem kazanacağı bir dönem başlıyor. İletişim, haberleşme, eğitim konuları çok daha fazla gündeminize gelirken merak konularınız artabilir ve çeşitlenebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

İş hayatınızdaki statünüz için fedakârlık yapacağınız bir gündesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için hayal gücünün sınırlarını zorlamak zorunda kalabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konulara daha gerçekçi yaklaşabileceksiniz. Bugün bürokratik işlerle uğraşabilirsiniz. Akşam için keyif aldığınız kişiyle birlikte program yapabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 29' 24" R
Ay
Oğlak
20° 49' 49" R
Merkür
Yengeç
12° 54' 48"
Venüs
Yengeç
07° 38' 08"
Mars
Boğa
10° 30' 54"
Jüpiter
İkizler
06° 33' 52"
Satürn
Balık
19° 23' 41"
Uranüs
Boğa
25° 21' 54"
Neptün
Balık
29° 54' 37"
Plüton
Kova
01° 32' 14"
Chiron
Koç
23° 03' 52"
Lilith
Başak
29° 20' 43"
True Node
Koç
11° 57' 22"
Son Güncelleme : 23/06/2024 14:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>