19 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

19 Aralık Hangi Burç

19 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 19 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

19 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Kısa seyahatler yapmak istiyor olabilirsiniz. Çıkacağınız seyahatte eski bir tanıdığınızla karışılacaksınız. Bu tanıdığınız ile karşılaşmak ve sohbet etmek sizlere büyük ölçüde iyi gelecek. Ruhsal açıdan ufak bir bunalıma girebilir ya da girmiş olabilirsiniz. Ancak ilişki durumunuzda meydana gelecek olan değişimler sizi kendinize getirecek. Yaşayacağınız güzellikler mutluluğunuzu kazanmanızı sağlayacak. İlişkinizde aklınızı kurcalayan belirsizlikler birer birer çözülecek. Sizin bu konuda karşınızdaki kişiye karşı olan tavırlarınızın oldukça önemli olduğunu göreceksiniz. Bu durum ilişkinizin gidişatında büyük ölçüde rol oynayabilir. Sizler olaylara karşı biraz daha uyumlu ve sakin davranırsanız her şey yolunca gidecek. Karşınızdaki kişiden hiç beklemediğiniz kadar güzel gelişmeler ve sürprizler görebilirsiniz. Beslenme düzeninizi biraz bozmuş olabilirsiniz. Bu durum sizin çok fazla kilo almanıza neden olacak. Eğer beslenme düzeninize dikkat etmezseniz ilerleyen dönemler için sorun yaşayacaksınız. Hazımsızlık, hızlı kilo alma ve bitkinlik hissedeceksiniz. Ancak dikkat ederseniz formunuzu yeniden koruyabilirsiniz. Spor yapmak ve müzik dinlemek gibi hobileriniz varsa bunları yapmaya yönelebilirsiniz. Kendinize daha fazla zaman harcayarak ruhsal anlamda daha iyi hissedeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bu aralar iletişim ve seyahat trafiğinizin artabilir. Bu süreçte ikili ilişkilerde biraz daha fedakâr olmanız gerekebilir. Dengede kalırken esnek olmanız karşınızdaki insanları oldukça rahatlatacaktır. Bugün birazda daha sakin kalmayı seçmelisiniz.Content Video - Yaylar büyük sürprizlere hazır olun!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Gün içinde parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Geleceğiniz yönünde yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Keyif aldığınız insanlarla program yapabilirsiniz. İşinizde alacağınız yardımlarla daha rahat ilerleyebilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda eğitim almak için araştırmalar yapabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Merkür, para evinizde geriliyor. Maddi konularda anlaşma yapmamaya özen gösterin. Tanıdığınız kişilerle iş yapmaya devam edebilirsiniz ama sıfırdan bir işe kalkışmayın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 55' 05" R
Ay
İkizler
21° 14' 55" R
Merkür
Terazi
25° 27' 09" R
Venüs
Akrep
19° 18' 04" R
Mars
Terazi
08° 19' 14" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 03" R
Satürn
Kova
07° 01' 33" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 02"
Neptün
Balık
21° 25' 09"
Plüton
Oğlak
24° 20' 00"
Chiron
Koç
10° 54' 56"
Lilith
İkizler
07° 54' 55"
True Node
İkizler
03° 25' 53"
Son Güncelleme : 27/09/2021 22:50

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>