19 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

19 Aralık Hangi Burç

19 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 19 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

19 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugünlerde aşk konularında mutluluğu yakalacağınız bir süreçtesiniz. İkili ilişkilerin hayatınızda önem kazanacağı bir süreç içerisindesiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde bulunduğun ortamda veya arkadaşlarınla yaşayabileceğin gerginlik, öğleden sonra yerini daha uzlaşmacı bir tavır almaya bırakabilir. Ayrıca gün içinde finansal konularda hırslarına yenik düşmeden, planlı hareket etmeli, sevdiklerinle keyifli zaman geçirmeye bakmalısın. Sosyal ve sanatsal alanlarda bulunmak sana iyi gelebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Bugün iş yerinizde beraber çalıştığınız insanlarla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Sağlıkla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız, kendinize daha fazla özen göstermeye çalışın. İş hayatınızdaki görevlerinizle ilgili konularda kararlılık göstereceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerini daha dingin ve paylaşım içinde geçirebilirsiniz. Çatışmalara dikkat etmekte fayda var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Oğlak burcunda seyahat eden Ay sizin kişisel kazançlarınıza olumlu bir açılım yansıtacak.İş başarılarınızla gurur duyacağınız bir gün sizi bekliyor. Kurumsal bağlantılarınızdan olumlu sonuçlar elde edersiniz. Uzun soluklu projelere imza atmak size rahat bir nefes aldırtacaktır. Serinkanlı, planlı ve gerçekçi olmayı gerektiren işlere ve konulara yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

17.40'a kadar olan zaman diliminde bilinçaltınızda olan engelleri fark edebilir, kendi kendinize koyduğunuz sınırları görebilirsiniz. Sizi engelleyen hiçbir şey olmamasına rağmen, sanki belirli konularda engelleniyormuş hissine girebilir, kadınlarla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında aşk hayatınızda fırsatlar elde edecek, ilişkilerinizi dengeli ve uyumlu bir şekilde sürdürerek, gereken uyumu sağlayabilecek ve mutluluğu hissedeceksiniz ancak zaman zaman karamsarlığa kapılma etkisinde olduğunuz için, karanlık düşüncelere takılmak yerine, size verilen fırsatlara odaklanmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları