19 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

19 Aralık Hangi Burç

19 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 19 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

19 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar, yaratıcı bir beyin fırtınası sırasında tasarladığınız güzel bir planınız var. Ancak hayata geçirmek için yapılması gerekenleri sürekli erteliyor olabilir misiniz? Planınızda nelerin geliştirilebileceğini görmek için bugün biraz zaman ayırın ve daha fazla beklemeyin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Şimdi eski ve yerleşik yöntemlerinizi değiştirebilirseniz, ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu kariyerinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak. Ayrıca yeni yaklaşımlara açık olan meslektaşlarınızdan beklenmedik bir destek de görebilirsiniz. Doğal davranırsanız, özel hayatınızda yepyeni ilişkiler için olasılıkların kapısını açabilirsiniz. Hem kendinizi hem çevrenizdekileri şaşırtın! Bu durum sağlığınız için de geçerli. Yeni ve sıradışı bir spor deneyin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Günün ilk yarısında haberler ve çevrenizdekilerle daha alakalı olabilirsiniz. Öğle sonrasında evinizde daha aktif ve yaratıcı olabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Ay?ın Başak burcunda seyahat edeceği ve Venüs?le etkileşimde olacağı gündüz saatlerinde kariyerinize dair sorunların çözümünde, kadınlarla ilişkileriniz önem kazanıyor.İş hayatındaki kadın figürleriyle daha rahat iletişim kurabilir, işinizi daha severek yapabilirsiniz. Öğlen saatleri itibariyle sosyal çevre alanınıza giriş yapan Ay, sosyalleşmek isteyeceğiniz bir güne işaret etmekte. Ay ve Jüpiter etkileşimi ile birlikte sosyal hayatınıza yönelik harcamalar yapabilir, bütçenizi korumakta zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 33' 12" R
Ay
Yay
15° 57' 15" R
Merkür
Başak
10° 44' 24" R
Venüs
Aslan
17° 35' 34" R
Mars
Terazi
16° 24' 35" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 12" R
Satürn
Balık
02° 00' 47"
Uranüs
Boğa
22° 50' 41"
Neptün
Balık
26° 12' 25"
Plüton
Oğlak
27° 58' 42"
Chiron
Koç
18° 32' 29"
Lilith
Aslan
28° 41' 22"
True Node
Koç
25° 07' 22"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:20

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>