14 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

14 Aralık Hangi Burç

14 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 14 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

14 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün burcunuzda Güneş Tutulması meydana geliyor. Yaşamınızda köklü değişimlere neden olacak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Başarı, öne çıkma durumları oluşabilir. Sevineceğiniz gelişmeler kapınızda. Aşk hayatında sorunlar halledilebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün Ay Yengeç burcunda seyahat ediyor. Sizin ortak paylaşımlar alanınıza ışık tutuyor. Bugün ortaklarınızla yeni projelere kalıcı adımlar atmaya karar verebilirsiniz. Suyla ilgili sportif aktivitelere katılacak, bu şekilde ruhunuzu dinlendireceksiniz. Hiçbir konuyu abartmadan günün keyfini çıkartın. Eskiden beri gittiğiniz esnaf lokantasına uğrayarak eski tatları yeniden deneyin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Sorunları tek başına hallediyorsun! Güne alacağın haberlerin şaşkınlığıyla başlıyorsun. Çalışma arkadaşının değişikliğine ya da ani istifasına şahit olabilirsin. Gökyüzü, imzalar ya da sözleşmelerde dikkatli olman gerektiğini vurguluyor. Eğitim hayatın devam ediyorsa, mesleki gelişimini artırmak adına sertifika programlarına katılabilirsin. Eğer sevgilinle arandaki problemi aracı kişilerle çözmek istiyorsan, yanlış yolda olduğunu şimdiden söylemeliyim. Olgun davranmalı ve sorunları tek başına halletmelisin. Ev ile alakalı sorumlulukları paylaşmak istiyorsun. Kardeşinle, aileden gelen para yardımını nasıl paylaşman gerektiğini hesaplayacaksın. Akşam saatlerinde sosyal medyada çokça zaman geçirmen, sevdiklerin tarafından tepki alamana neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konularda bilemediğiniz nedenlerden huzursuzluk çıkabilir. Konuşmalarınızda ani tepkiler içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Olaylardan yanlış anlamlar çıkarmaya yatkın olabilirsiniz. Parasal konular sizi sıkıştırabilir. Sorumluluk altına girdiğinizi hissedebilirsiniz. Bu durumun sizi yorduğunu hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 20' 19" R
Ay
Boğa
27° 50' 05"
Merkür
Koç
20° 57' 06"
Venüs
Boğa
00° 24' 09"
Mars
İkizler
24° 54' 55"
Jüpiter
Kova
25° 50' 10"
Satürn
Kova
12° 20' 42"
Uranüs
Boğa
09° 46' 51"
Neptün
Balık
21° 54' 19"
Plüton
Oğlak
26° 46' 08"
Chiron
Koç
09° 49' 52"
Lilith
Boğa
19° 33' 01"
True Node
İkizler
11° 27' 16"
Son Güncelleme : 15/04/2021 05:10

Astroloji Gündemi

15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2021, Perşembe 15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Nisan 2021 Perşembe günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında nele... Devamını Oku >>