14 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

14 Aralık Hangi Burç

14 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 14 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

14 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bazen biraz fazla mı gurur yapıyorsunuz acaba? Başkalarının size uzatmaya istekli olduğu yardım elini yok sayarak genellikle her şeyi tek başınıza başarabileceğiniz konusunda ısrar mı ediyorsunuz? Beklenmedik kaynaklardan gelen yardımlara ve hediyelere açık olmaya çalışın. Biliyorsunuz ki siz çok verici bir insansınız ve karşınıza birkaç küçük iyiliğin çıkması kesinlikle sizin de hakkınız. Bu yüzden başka birisi bugün sizin öğle yemeğinizi ödemek istediğinde, bir kereliğine de olsa kabul edin. Bu nezaketen ve üzerine çok düşünmeden kabul edebileceğiniz bir hediye!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Sizin iletişim ve akıl yürütme yetenekleriniz şimdi ters tepebilir. Bu etki geçinceye kadar, önemli kararlarınızı özellikle iş konusunda, erteleyin. Tek bir düşünceye takıntılı olmayı önleyin ve konsantre olmak için elinizden geleni yapın. Her şeyden önce, dürüst olun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Bugün Merkür'ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişim hızlanıyor ve bu iletişimde sizi söz sahibi kılan gelişmeler öne çıkıyor. Yolculuklar gündeme gelebilir. İlgi ve merak duyduğunuz konular yaşamınızda daha çok yer edebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konularda bilemediğiniz nedenlerden huzursuzluk çıkabilir. Konuşmalarınızda ani tepkiler içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Olaylardan yanlış anlamlar çıkarmaya yatkın olabilirsiniz. Parasal konular sizi sıkıştırabilir. Sorumluluk altına girdiğinizi hissedebilirsiniz. Bu durumun sizi yorduğunu hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları