2 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

2 Ocak Hangi Burç

2 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 2 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

2 Ocak 2024 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yurt dışı, eğitim, seyahat konuları ön planda olabilir. Aşk, eğlenceden yana şanslısınız. Sağlığa dikkat. Güzel bir gün dilerim.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Gün içerisinde dinlenmek ve haftaya daha iyi bir enerji toplayarak başlamak sana daha iyi gelebilir. Bir şeyleri bir gün ertelemen sana zarar ettirmeyecek. Bugün kafanı toparlamaya yönelik hareketlerde bulunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Gerek mesleki gerek kişisel projeleriniz, hayatınızdaki önemli kişilerin ilgisini çekiyor. Bu etkiden yararlanın ve kendinize güvenerek harekete geçin. Fikirlerinizi inanç ve heyecanla savunun, ama bunu yaparken abartmayın – ukalalığın kimseye faydası olmaz. Sonuca giden yolda siz de üzerinize düşeni yapın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgilinizle yüzeysel sorunlarınız var. Bunları en aza indirme niyetleri, duygusallıkta sevgi bağlarını ön plana çıkarma gayretlerine bağlı. Duygusallığınızı bazı dengelere oturtmanız yararlı olacak. Bir haber, bir cevap ya da bir para bekliyorsanız artık iş sadece beklemekle hallolmayacak, ısrarla peşine düşün. Hiçbir aksilikle karşılaşmayacaksınız. Mutsuz olduğunuz zamanlar, yürüyüş yapmak yerine hemen yemek yemeğe koşuyorsunuz. İleride kilo sorununuz olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Ciddi konular ve sorumluluklar gündeminize gelirken kendinizi biraz kısıtlanmış ya da sınırlanmış hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Öğle sonrasında ise hayatı akışına bırakmakta zorlanmayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün sinirlerinize hâkim olmalı ve öfkenizi kontrol altına almalısınız. Bazı olaylar sizin zannettiğiniz dışında gelişmiş olabilir. Sabırlı olmalı ve olayların açığa çıkmasını beklemelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 51' 32" R
Ay
Oğlak
27° 28' 44" R
Merkür
Boğa
17° 45' 45"
Venüs
İkizler
04° 42' 14"
Mars
Koç
20° 37' 50"
Jüpiter
İkizler
00° 24' 09"
Satürn
Balık
18° 31' 55"
Uranüs
Boğa
23° 55' 44"
Neptün
Balık
29° 35' 21"
Plüton
Kova
01° 57' 44"
Chiron
Koç
22° 04' 16"
Lilith
Başak
26° 22' 30"
True Node
Koç
14° 10' 22"
Son Güncelleme : 27/05/2024 19:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>