2 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

2 Ocak Hangi Burç

2 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 2 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

2 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Üst düzey pozisyondaki kişilerle görüşmeler yapmak için uygun bir gündesiniz. Ailevi konularınızda ise olumlu destekler alabilirsiniz. Parasal anlamda bazı baskıları üzerinizde gereğinden fazla hissedebiliyorsunuz. Biraz daha sabırlı olmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Geçmiş dönemde yaşadığınız bazı gerginlikler bugün de tekrar edebilir. Sakin olun ve işleri düzeltmeye odaklanın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar, 2 Ocak saat 03:24 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, ilişkinin niteliğine göre yön kazanır. Eğer sorunlarınız varsa, bunları çözümlemek adına konuşabilirsiniz. Hayattaki hedefleriniz, ortak yaşamın gerekleri ve sevgi birliği bu Dolunayda önem taşıyor. Çiftlerin saygı, sevgi ve güven yönünde gerçekçi olmaları gerekiyor. Duyguları fazlasıyla baskın kılan, bazen aşkın insanı gerçeklerden uzaklaştırdığı zamanlar vardır. Bu Dolunay da, bunun işaretçisi olarak bize dikkatli ol, önünü görmediğin yolda ilerleme diyor. Partnerinizin kendini merkeze koyması, korunulmayı, sahiplenilmeyi beklemesi halinde sürekli onu desteklemek zorunda değilsiniz. Sonra da yoruluyorsunuz. Burada önemli olan ortaklaşa uyumdur. Onun size nasıl ihtiyacı varsa, sizin de ona var. Bu Dolunay beraberlik konusunda zorlayıcı değil. Bilakis gerçeği görmenizi sağlayıcıdır. Birbirinize ayna tuttuğunuzu göreceksiniz. Belki de onun bu kadar pasif oluşu, sizin fazlasıyla güçlü olmanızdan kaynaklanabilir. Kim bilir belki de siz, böyle kişileri kendinize çekiyorsunuz. O zaman lütfen seçimlerinizi yaparken iyi düşününüz. Dolunayın bir çok noktayı anlamamızda rehberlik etmesi dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İletişim, ulaşım trafiğinin yoğun olabileceği bir gün geçirebilirsiniz. Karmaşık ve belirsiz olabilecek durumlara karşı dikkatli olmalısınız; sözleriniz, konuşmalarınız yanlış yönlere çekilebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Merkür, sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız meseleler üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları