2 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

2 Ocak Hangi Burç

2 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 2 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

2 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün duygularınızda, tepkilerinizde daha hızlı değişimler içinde olabilirsiniz. Aniden gerilebilir, ufak bir şeyle oldukça mutlu olabilirsiniz. Duygu patlamalarına ve öfke kontrol sorunlarına dikkat.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Ciddi konular ve sorumluluklar gündeminize gelirken kendinizi biraz kısıtlanmış ya da sınırlanmış hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Öğle sonrasında ise hayatı akışına bırakmakta zorlanmayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Güne başladığınızda Ay, 01:26-11:58 saatleri arasında boşlukta ilerliyor olacak. Önemli işlerinizi günün ikinci yarısına bırakmanızı öneririm. Ay, 11:58 itibariyle Yay burcuna geçiyor. Bugün sağlığınıza önem göstereceğiniz bir gün, rahatsızlıklarınız varsa ihmal etmeyin. Psikolojik olarak mutlu olacağınız bir gündesiniz. İçinizde sebepsiz yere bir sevinç olabilir. Kişisel gelişim çalışmalarına ilgi duyabilirsiniz. Satürn- Güneş kavuşumu sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Bugün hayatınızda ciddi kararlar alabilirsiniz. Konu ne olursa olsun bir Oğlak burcu olarak bugün önceliğiniz kendiniz olacaksınız. Sizin enerjinizi aşağı çeken ya da yapmak istediklerinize engel olan şeyleri hayatınızdan çıkarmanız gerekebilir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın. Sevgiler, Astromeri

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Yengeç burcunda meydana gelen Dolunay ikili ilişkilerinizde bir hasat dönemidir. Artık yeni yılda geçmişte kalan pek çok konuyu ardınızda bırakmayı başarmalısınız. Zira bu yıl yapacağınız önemli projeler ve sorumluluklar olacaktır. Yüklerinizden arınmak için bugün bol bol meditasyon yaparak geçirin. Adeta yeni bir bina inşaa etmeye karar verirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 10:58-12:57 arasında Ay-boşluk etkisi, acil kararlar almanıza neden olabilir. Tabii ki durup şöyle bir mantıklı düşünmekte yarar var. Saat 12:57 itibariyle Balık burcunda ilerleyen Ay, sizi diğerlerinden farklı kılan niteliklerinizi dışa yansıtmanızda, hoş ve yumuşak yönlerinizle insanları kucaklamanızda ışığınız oluyor. Kişi inandığı yolun üzerindeki pürüzleri kolayca aşabileceğini hisseder. Her anlamda dostluk, inanç, saygı ve sevgi ilkesini benimseyerek bunların tekine bile zarar gelmemesi için çaba sarf edebiliriz. Saat 15:58 Ay-Merkür arasındaki olumlu görünüm, başkalarını gayet şefkatli bir şekilde dinlememizi, empatide bulunmamızı sağlıyor. Genel olarak rahatlamak ve güzel bir şeyler duymak isteriz. Sözlerimiz kimi zaman fazla ciddiyet taşırken, karşımızdaki kişiye göre bunu ayarlamayı biliriz. İş görüşmelerinde istediklerimizi net bir şekilde ifade ederken, bize de aynı netlikle cevap verilmesini bekleriz. Ancak unutmayalım, Merkür geri hareket dönemindeyiz. Bazen yanlış anlaşılma veya beklediğimiz cevabı almakta zorlanabiliriz. Haftanın hepimiz için huzur dolu geçmesi dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
21° 15' 58" R
Ay
Koç
08° 18' 26"
Merkür
Koç
12° 39' 42"
Venüs
Koç
25° 15' 37"
Mars
İkizler
22° 24' 37"
Jüpiter
Kova
25° 06' 03"
Satürn
Kova
12° 05' 09"
Uranüs
Boğa
09° 32' 56"
Neptün
Balık
21° 45' 59"
Plüton
Oğlak
26° 44' 21"
Chiron
Koç
09° 35' 34"
Lilith
Boğa
19° 05' 22"
True Node
İkizler
11° 53' 54"
Son Güncelleme : 11/04/2021 01:30

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>