2 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

2 Ocak Hangi Burç

2 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 2 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

2 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgilinizle yüzeysel sorunlarınız var. Bunları en aza indirme niyetleri, duygusallıkta sevgi bağlarını ön plana çıkarma gayretlerine bağlı. Duygusallığınızı bazı dengelere oturtmanız yararlı olacak. Bir haber, bir cevap ya da bir para bekliyorsanız artık iş sadece beklemekle hallolmayacak, ısrarla peşine düşün. Hiçbir aksilikle karşılaşmayacaksınız. Mutsuz olduğunuz zamanlar, yürüyüş yapmak yerine hemen yemek yemeğe koşuyorsunuz. İleride kilo sorununuz olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeniay, sizi kişisel istekleriniz yönünde daha kararlı ve istekli kılmakta. Yenilikler yapmak yönünde daha şanslısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Birlikte olduğunuz kişiyi gereksiz kıskançlık duyguları ile bunaltabilirsiniz. Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor. Yanılmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda tavrınızla dikkat çekeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün sosyal çevrenizde son dakikada oluşan sizi şaşırtan bir gerginlik oluşabilir. Aman dikkat!

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Ortaklı para durumlarından sorumluluk alabilirsiniz. Finansal alanda kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. İşlerinizle ilgili fikir ayrılıklarıyla karşılaşabilirsiniz, olaylara kontrollü yaklaşmakta yarar var. Günün ilerleyen saatlerinde ise ilişkilerde fazla para harcamaya meyilli olabilirsiniz. Zevkler için para harcamada abartılar söz konusu.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve gelecek tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Aksiliklerin her zaman olabileceğini unutmamalı ve hatalarınızı büyütmemelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 16' 59" R
Ay
Kova
29° 03' 52" R
Merkür
Boğa
26° 46' 16"
Venüs
Aslan
03° 32' 31"
Mars
Aslan
11° 24' 20"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 24"
Satürn
Balık
07° 09' 11"
Uranüs
Boğa
20° 39' 12"
Neptün
Balık
27° 33' 42"
Plüton
Kova
00° 02' 02"
Chiron
Koç
19° 08' 40"
Lilith
Aslan
17° 00' 27"
True Node
Boğa
03° 03' 17"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:40

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>