20 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

20 Ocak Hangi Burç

20 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 20 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

20 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün sınır tanımayan bir tür yaratıcılığınız var. İçinizde bolca bulunan bu zengin yaratıcılığı nasıl ifade edeceksiniz? Ortamınız bu yaratıcılığı ifade etmenize izin vermiyorsa, ortamları değiştirin ve kendiniz için yeni bir gerçeklik yaratmaya çalışın. Bu inanılmaz enerjiyi verimli bir şekilde kullanabilmenin tek yolu budur.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde keyifli bir enerji sözkonusu iken, sevdiklerinizle mutlu zaman geçirebilir, birlikte program yapabilir, sevildiğinizi daha yoğun hissedebilirsiniz. İş görüşmeleri açısından başarılı bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Toplumsal konulara eğilim gösterme ihtiyacı içindesiniz. Ailenizin sorunları önem kazanıyor. Özellikle annenizle ilgili bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizle ve ailenizin problemleri arasında kalmak istemiyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç, biraz da sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı. Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine neden olabiliyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sizin kontrolünüzde olmayan olaylar için üzülmenin faydası olmayacaktır. Neler yapabileceğinize ve hayatınızı nasıl daha güzel hale dönüştürebileceğinize odaklanmalısınız. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinize veya evinize konsantre olmanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları