20 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

20 Ocak Hangi Burç

20 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 20 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

20 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Bazı çatışmalar ortasında kalabilirsiniz. Adalet arayışınız ve başkalarını da koruma isteğiniz bugünlerde müdahil olmamanız gereken işlere sizi sürükleyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Keskin tavırların, etrafındaki kimselerle zıtlaşmanı tetiklese de kalp kırmamaya özen göstereceksin. Ay, saat 11’den 17’ye kadar boşlukta hareket edecek. Planlarında olmayan telefon görüşmeleri kafanı karıştırabilir. Kilo aldığını düşünüyorsan, yeni bir diyet programı araştırmaya karar verebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Aldığın kararlarda duygularına göre hareket etmen seni çok yanıltmış olabilir. Mantığını dinlemek ve hata payını en aza indirgemek istiyorsun. İnsanlardan uzak kaldığın bu günlerde düşünmek için fazlasıyla zamanın oldu. Özel hayatın ile duygusal hayatını birbirinden ayırman gerektiğinin farkına daha fazla varacaksın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Eşinizle ya da çocuğunuzla aranızda geçecek bir diyalog istemediğiniz bit yöne doğru evrilebilir. Bunu engellemek için ipleri elinizde tutun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Geçmiş meseleleri kafana takıyorsun!Bugün Güneş, hava burcuna geçiş yapıyor. Geçmiş senin için geleceğin aynası. Dolayısıyla birlikte olduğun kişinin işi çok zor. Geçmişinden kurtulup kurtulamadığını öğrenene kadar sınavlar yapmaya devam edeceksin. Bazen küçük krizler yaşarız ve bunu çözene kadar sadece o konuyu düşünürüz. Buraya kadar hiç sorun yok fakat sorunla karşı karşıya kalınca hayatı durdurmana ne demeli. Küçük krizlerin üstesinden gelmeyi öğrenmen gerekiyor artık. İkili ilişkiler için iş hayatını tehlikeye sokman anlamsız. Şefkatli ve ilgili hareketlerin eşinin sana tekrar âşık olmasına neden olacak. Ailenden uzakta yaşıyorsan, gün içerisinde sık sık onlarla iletişim halinde olabilirsin. Kilo problemin varsa, kalorisi yüksek gıdalardan uzak durmanda fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Gökler yenilikler ve değişim gözünüzü korkutmamalı. Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenmeli ve zorlandığınız alanlardan sıyrılarak değişim enerjisini olumlu yönde kullanabilmek için harekete geçmelisiniz. Şimdi iradenizi ortaya koyma zamanı. Özel yaşamınızda da beraber olduğunuz eş ya da sevgilinizin bu konuda tüm desteğiyle yanınızda olması işinizi oldukça kolaylaştırarak güvenle hareket etmenizi sağlayacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 20' 31" R
Ay
Akrep
29° 11' 43" R
Merkür
Boğa
18° 18' 48"
Venüs
Yengeç
27° 40' 36"
Mars
Aslan
07° 46' 50"
Jüpiter
Boğa
03° 51' 24"
Satürn
Balık
07° 02' 08"
Uranüs
Boğa
20° 19' 09"
Neptün
Balık
27° 28' 46"
Plüton
Kova
00° 07' 40"
Chiron
Koç
18° 54' 38"
Lilith
Aslan
16° 18' 43"
True Node
Boğa
03° 34' 35"
Son Güncelleme : 03/06/2023 06:40

Astroloji Gündemi

2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 2 Haziran 2023, Cuma 2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bir gün öncesi kadar olmasa da sert enerji halen devrede...Ay’ın Merkür ile k... Devamını Oku >>