20 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

20 Ocak Hangi Burç

20 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 20 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

20 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün ailevi konular önem kazanabilir. Babanızla ilgili olan konulara biraz daha dikkat etmelisiniz. Keyfinizi kaçırmamaya özen gösterin. Özgürlüğünüz için savaşmanız gerekebilir. İletişimden kaynaklı yanlış anlaşılmalar olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize daha fazla eğilmeniz gereken bir gündesiniz. Eksiklerinizi tamamlamak durumunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Azimle gerçekleştirdiğiniz başarılarınızın başkaları tarafından taklit edildiğini görmek ya da yolunuza konulan setler sizi oldukça rahatsız ve tedirgin edebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Geçmiş meseleleri kafana takıyorsun!Bugün Güneş, hava burcuna geçiş yapıyor. Geçmiş senin için geleceğin aynası. Dolayısıyla birlikte olduğun kişinin işi çok zor. Geçmişinden kurtulup kurtulamadığını öğrenene kadar sınavlar yapmaya devam edeceksin. Bazen küçük krizler yaşarız ve bunu çözene kadar sadece o konuyu düşünürüz. Buraya kadar hiç sorun yok fakat sorunla karşı karşıya kalınca hayatı durdurmana ne demeli. Küçük krizlerin üstesinden gelmeyi öğrenmen gerekiyor artık. İkili ilişkiler için iş hayatını tehlikeye sokman anlamsız. Şefkatli ve ilgili hareketlerin eşinin sana tekrar âşık olmasına neden olacak. Ailenden uzakta yaşıyorsan, gün içerisinde sık sık onlarla iletişim halinde olabilirsin. Kilo problemin varsa, kalorisi yüksek gıdalardan uzak durmanda fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Maddi konular sizin için önemli olacak. Girişimde bulunacak ve kendinizi göstereceksiniz. Bu ay içinde kazancınızı artırmaya başlayacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Gökyüzündeki Merkür ve Uranüs olumlu teması, sizin sezgilerinize güvenip iç dinamiklerinizi ateşlemeniz gerektiğini işaret ediyor. Toplumsal kriz yaratan konularla ilgili imkanlarınız dahilinde güçlü ve manevi bağlar kurarak sorunların üstesinden gelebileceğiniz bir organizasyona liderlik edebilirsiniz. Hayatınızdaki krizlerin üstesinden gelebileceğiniz bir bilgi birikimine sahip bulunuyorsunuz. Sezgileriniz ve sağduyunuz nedeniyle iletişim hamlelerinden mahrum olabileceğiniz altı günlük bir izolasyon sürecine giriyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sizin kontrolünüzde olmayan olaylar için üzülmenin faydası olmayacaktır. Neler yapabileceğinize ve hayatınızı nasıl daha güzel hale dönüştürebileceğinize odaklanmalısınız. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinize veya evinize konsantre olmanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 06' 32" R
Ay
İkizler
23° 32' 47" R
Merkür
Terazi
25° 26' 13" R
Venüs
Akrep
19° 31' 08" R
Mars
Terazi
08° 26' 51" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 17" R
Satürn
Kova
07° 01' 18" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 41"
Neptün
Balık
21° 24' 51"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 25"
Lilith
İkizler
07° 56' 12"
True Node
İkizler
03° 26' 03"
Son Güncelleme : 28/09/2021 03:30

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>