12 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

12 Ocak Hangi Burç

12 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 12 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

12 Ocak 2024 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak, bugün şüphe veya anlaşmazlığın ötesine geçtiğinizde gerçekten önemli olana odaklanmak daha kolay olur. Değerli şeyleri tanıma konusunda inanılmaz derecede zekisiniz. Eğer bir taahhütte bulunmaya hazır değilseniz bunun bir taahhüt veya beyan olması gerekmez ancak yakınlaşma mevcut duyguları veya geçmişle ilgili hikayeleri ifade ederek gerçekleşebilir. Kalbin özel meseleleriyle ilgili romantik ve yaratıcı çizgilerde bir aydınlanma mümkündür. Nasıl hissettiğiniz konusunda kendinize karşı dürüst olmanız için mükemmel bir zaman. İlişkileri onarmak için iyi enerji kesinlikle yanınızda.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

İletişim konusunda size gerekli desteği sağlayacak dostlarınızla bir arada olmaktan, kazanaçlı çıkacaksınız. Hırslarınızı ortaya koyarken, arzularınıza da belli bir disiplin getiriyorsunuz. Bazı iş görüşmeleri yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

İnançlarınızda büyük bir tutkuyla bağlısınız. Doğru ve yanlışın ne olduğunu açıkça ayırt edebiliyorsunuz ve fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmaktan çekinmiyorsunuz. Bugün kendinizi daha cesur bir biçimde ifade edebilirsiniz. Sesinizi yükseltip insanlara, olaylara başka bir yönden de bakılabileceğini göstermek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

İnsanların düşüncelerinizi okuyabileceğini ummak yerine bugün aklınızdan geçenleri söyleyin. Bunu yapmak bugün gerçekten en mantıklısı olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Eleştirilere hazırlıklı olun. Yalnızca kendinizi değil etrafınızdakileri de düşünün. Her zaman siz haklı olamazsınız. Şans sizden yana. Bunu değerlendirmesini bilin. Çalışmalarınız ve enerjiniz kimsenin gözünden kaçmıyor. Yakında bir terfi düşünülebilir. Canlı ve neşeli olun, bu halinizi devam ettirin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Tüm gün Koç burcunda seyahat eden Ay, evdeki iletişimde gerginliklere neden olabilir. İncir çekirdeğini doldurmayacak konularda parlama yaşarsınız. Sonradan pişman olsanız da kimsenin kalbini kırmak hoşunuza gitmez. Eve çat kapı gelen misafirler sizi neşelendirir. Yeni bilgilerle donanırsınız. Ani dekorasyon değişikliğine karar vermeniz Koç burcunda mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
26° 19' 11" R
Ay
Yay
18° 13' 36" R
Merkür
Aslan
22° 54' 56" R
Venüs
Aslan
08° 20' 17" R
Mars
Boğa
28° 20' 04"
Jüpiter
İkizler
11° 50' 51"
Satürn
Balık
19° 08' 29"
Uranüs
Boğa
26° 25' 42"
Neptün
Balık
29° 51' 46"
Plüton
Kova
00° 58' 59"
Chiron
Koç
23° 30' 20"
Lilith
Terazi
02° 06' 49"
True Node
Koç
09° 42' 49"
Son Güncelleme : 18/07/2024 14:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>