12 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

12 Ocak Hangi Burç

12 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 12 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

12 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, beklenmedik ekonomik gelişmeler durumunuzda ani ve olumlu bir değişiklik yaratabilir. Geleceğe dair kaygı ve endişelerinizin arttığı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kimi zaman kendinizi ifade etme konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Daha önce tanıştığınız bir kişiden gelecek teklifle birlikte aslında uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir durumu gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Zorlayıcı birkaç günün ardından aşk ve sevdikleriniz var gündeminizde. Keyifli zamanlar geçirebilir, isteklerinizi, heveslerinizi daha çok ortaya koymak isteyebilirsiniz. Venüs retrosu geçmiş tutkuları ortaya çıkarabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Terfi haberinizi bekliyorsanız bugün güzel sonuçlar olabilir. Taşınma isteğiniz haklı görünerek isteğiniz kabul edilecektir. Kısa zamanda başarılarınızı artırıyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Burcunuzda gerçekleşecek olan Satürn ve Plüton kavuşumu ile hayatınızda büyük değişiklikler gündeme gelebilir. Zaten bir süredir burcunuzda seyahat eden Satürn, Plüton ve Oğlak - Yengeç aksında süregelen tutulmalar ile birlikte hayatınızın önemli bir döneminden geçmektesiniz.Kişisel hedefleriniz değişime uğrayabilir, daha otoriter ve disiplinli bir yapıya bürünebilirsiniz. Bu dönemde karşınıza çıkan zorlukları doğru yönettiğiniz takdirde daha güçlü ve başarılı olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Sizinle ilgili olsun olmasın, çevrenizdeki herkesin her işiyle ilgilenmek, kendinizle ilgilenmenize engel oluyor. Herkesin dert ortağı olmak bugünlerde size ağır gelebilir. Bazen dünyanın bütün yükünü sırtınızda taşıdığınızı hissediyorsunuz. Bugün de öyle günlerden biri. Böyle hissetmenizin nedeninin kendiniz olduğunu da biliyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 29' 02" R
Ay
Balık
28° 03' 28" R
Merkür
Başak
19° 43' 20" R
Venüs
Aslan
22° 03' 35" R
Mars
Terazi
21° 05' 42" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 24" R
Satürn
Balık
01° 35' 28" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 29"
Neptün
Balık
26° 00' 47"
Plüton
Oğlak
27° 55' 37"
Chiron
Koç
18° 14' 11"
Lilith
Aslan
29° 28' 47"
True Node
Koç
24° 55' 16"
Son Güncelleme : 29/09/2023 00:10

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>