12 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

12 Ocak Hangi Burç

12 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 12 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

12 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Sosyal çevrenle olan diyaloglarına daha fazla önem veriyorsun. Zor günlerinde sana sırt çevirmeyen kişiler için elini taşın altına koymaktan çekinmeyeceksin. Eğer bir süredir almak istediğin gayrimenkul varsa, bugün güzel haberler alabilirsin. İlişkisi yeni sonlanmış bir Oğlak burcuysan, eski sevgilinin tekrar iletişime geçmesi, barışma fikrini, değerlendirmeni sağlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün, kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz. Eğitiminizle ilgili statü kazanma isteği içindesiniz. Arkadaşlarınızla bir araya geleceksiniz, felsefi yaklaşımlarınız olacak. 

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Burcunuzda gerçekleşecek olan Satürn ve Plüton kavuşumu ile hayatınızda büyük değişiklikler gündeme gelebilir. Zaten bir süredir burcunuzda seyahat eden Satürn, Plüton ve Oğlak - Yengeç aksında süregelen tutulmalar ile birlikte hayatınızın önemli bir döneminden geçmektesiniz.Kişisel hedefleriniz değişime uğrayabilir, daha otoriter ve disiplinli bir yapıya bürünebilirsiniz. Bu dönemde karşınıza çıkan zorlukları doğru yönettiğiniz takdirde daha güçlü ve başarılı olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Eleştirilere hazırlıklı olun. Yalnızca kendinizi değil etrafınızdakileri de düşünün. Her zaman siz haklı olamazsınız. Şans sizden yana. Bunu değerlendirmesini bilin. Çalışmalarınız ve enerjiniz kimsenin gözünden kaçmıyor. Yakında bir terfi düşünülebilir. Canlı ve neşeli olun, bu halinizi devam ettirin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün duygusal konular sizi zorlayabilir. Uğraştığınız işlerinizde daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. İkili ilişkilerinizde daha sakin olmanızda fayda var. Gün içinde sizi zorlayacak koşullarla uğraşabilirsiniz. Eğitsel konulara özen göstermelisiniz. Gün içinde beklediğiniz desteği bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Cesur ve enerjik olabilirsiniz ancak dikkatli olmak zorundasınız. Ufak tefek konularda geri adım atmak için bahane arıyor gibisiniz. İşlerinizi aksatmamaya...

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 56' 55" R
Ay
Terazi
14° 29' 34" R
Merkür
Yengeç
03° 33' 34" R
Venüs
İkizler
16° 45' 47" R
Mars
Boğa
01° 15' 39"
Jüpiter
Koç
07° 57' 04"
Satürn
Kova
24° 26' 38"
Uranüs
Boğa
17° 58' 48"
Neptün
Balık
25° 25' 18"
Plüton
Oğlak
27° 39' 50"
Chiron
Koç
16° 21' 54"
Lilith
Yengeç
09° 15' 25"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 04:20

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>