12 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

12 Ocak Hangi Burç

12 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 12 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

12 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Gökyüzünün negatif etkileri ilişki problemlerine yol açabilir. Hayal kırıklıkları, yanılgılar ya da aldatılmalar söz konusu olabileceği gibi, yanlış duyum da almış olabilirsiniz. Dış seslere kulaklarınızı tıkayın, ancak gerçekçi olun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Yakınınızda olan bir kişinin davranışları ile kalbinizi kıracağı anlamını taşımaktadır. İstemsiz bir şekilde de olsa büyük ölçüde üzülmenize neden olacak. Ancak bunu sürekli düşünüp kafanıza takmak yerine akışına bırakmanız gerekecek. Aksi halde kafanız iyice karışacak ve kendinizi oldukça mutsuz hissedeceksiniz. Olayları biraz daha akışına bırakmaya gayret gösterdiğinizde sorun kendiliğinden düzelecek. Yakınınızdaki olan bu kişi hatasını anlayacak ve kalbinizi kazanmanın yeniden bir yolunu bulacak. Bu ara hayatınızda böyle olayların görünmesinin manası ufak bir meseleden dolayı meydana gelecek tartışmadır. Sudan bir sebeple çıkacak olan bu tartışma uzatılırsa sert tepkilerin ortaya çıkacağı bir tartışma haline dönecek. Bu zamana kadar etrafınızda şahit olduğunuz durumlar karşısında iyiliklerinizi esirgememişsiniz. Artık bu iyiliklerinizin karşılığını alacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz. Kafanızı ciddi anlamda bunaltan ilişkileriniz daha ferah bir hale gelecek. Aşk hayatınızda bazı durumların yavaş yavaş düzeleceğini göreceksiniz. Ancak bunun için bir süre daha sabretmeniz gerekecek. Bu süre içerisinde kendi iç sesinizi dinlemeniz büyük ölçüde faydanıza olacak. Etrafınızdaki kişilerin sözlerine göre yaşamaya devam ederseniz mutluluğuna ulaşmanız çok daha zorlu bir hal alacak. Sevgi ve uğurun yeniden geleceği anlamına gelmektedir. Özellikle de hane içerisinde çok güzel değişiklikler meydana gelecek. Eğer sevdiğiniz birisine hediye almak ya da güzel sözler söylemek gibi bir düşünce içerisindeyseniz bunun tam zamanı. Karşınızdaki kişiden alacağınız tepki sayesinde hayatınızda güzellilerin giderek arttığını göreceksiniz. Yuvanızı yıkmak için vakti zamanında uğraşmış olan düşmanlar gördüm. Biraz daha sakinleşmiş olsalar da hala kötü düşünceleriyle hayatınıza burunlarını sokmaya çalışıyorlar. Bu kişilere karşı kesinlikle son derecede dikkatli davranmanız gerekecek. Aksi halde zarar vermeye kaldıkları yerden devam edecekler.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Sürekli umudunuzu yeniliyor ve olayları sevgiyle karşılıyorsunuz. Bu pozitif haliniz dostlarınızın dikkattini çeliyor. Sizi üzenlerle dahi dost olmayı başarıyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Tüm gün Koç burcunda seyahat eden Ay, evdeki iletişimde gerginliklere neden olabilir. İncir çekirdeğini doldurmayacak konularda parlama yaşarsınız. Sonradan pişman olsanız da kimsenin kalbini kırmak hoşunuza gitmez. Eve çat kapı gelen misafirler sizi neşelendirir. Yeni bilgilerle donanırsınız. Ani dekorasyon değişikliğine karar vermeniz Koç burcunda mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İmajınızda ve planlarınızda son dakika gelişmeleri yaşanabilir. Acele etmeyin, sistemli olun. Finansal yönden bazı yatırımlar ya da girişimler olumsuz sonuçlanabilir.Günün Atmosferi:Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
04° 24' 31" R
Ay
Terazi
20° 14' 47" R
Merkür
Kova
02° 05' 22" R
Venüs
Oğlak
11° 34' 39"
Mars
Yay
29° 55' 60"
Jüpiter
Balık
05° 29' 36"
Satürn
Kova
14° 34' 58"
Uranüs
Boğa
10° 49' 59"
Neptün
Balık
21° 12' 27"
Plüton
Oğlak
26° 42' 14"
Chiron
Koç
09° 00' 39"
Lilith
İkizler
21° 03' 40"
True Node
Boğa
29° 13' 01"
Son Güncelleme : 24/01/2022 13:40

Astroloji Gündemi

24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 24 Ocak 2022, Pazartesi 24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Terazi burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Gün boyunca ilişkiler ve işbirlikleri odak noktamız olabilir. Günü... Devamını Oku >>