12 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

12 Ocak Hangi Burç

12 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 12 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

12 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

İnançlarınızda büyük bir tutkuyla bağlısınız. Doğru ve yanlışın ne olduğunu açıkça ayırt edebiliyorsunuz ve fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmaktan çekinmiyorsunuz. Bugün kendinizi daha cesur bir biçimde ifade edebilirsiniz. Sesinizi yükseltip insanlara, olaylara başka bir yönden de bakılabileceğini göstermek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Ortaklıklarla ilgili beklentilerinize dikkat etmelisiniz. Yeni tekliflere karşı biraz daha temkinli olmalısınız. Sevgi ve saygıyı bugün ilişkilerinizde sorgulayabilirsiniz. İlişki içinde olduğunuz insanlara mesafeli davranışlarınız yanlış anlaşılabilir. Daha açıklayıcı olmayı seçin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Ay 11:17'ye kadar boşluktayken, iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Attığınız mesajlar ya da mailler askıda kalmış olabilir. İşlerinizin uzamasına sebep olabilir. Ay'ın Koç burcuna geçmesiyle enerjiniz düzeliyor. Ailenize ve evinize enerjinizi harcayacağınız bir gündesiniz. Ailecek bir habere sevinebilirsiniz. Bir sağlık probleminin ortadan kalktığını ya da iyi sonuçların geldiğini öğrendiğiniz bir gün olabilir. Gönül ilişkilerinde de şansınız açık. Geçmişteki ilişkinizle ilgili bir durum yaşayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İlişkiniz veya evliliğinizle ilgili bir durum bugün gerçekleşen dolunayla birlikte belirgin şekilde ortaya çıkabilir. İlişkiniz adına bir karar almanız gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Planlarınızı uygularken daha önce düşünmediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sabırsız ve telaşlı davranmaktan kaçının. Enerjinizi olumlu yönde kullanmaya çalışın. İş arkadaşlarınız ve komşularınızla tartışmayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları