12 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

12 Ocak Hangi Burç

12 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 12 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

12 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün çevrenizden alacağınız olumlu sinyaller kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlayacak. Hayal gücünüzü kullanabileceğiniz projelere başlayın. Doğal otoriteniz sayesinde bu dönemde başkalarına yardım edebilme gücünüz her zamankinden daha yüksek. Ama üstünlük taslamaktan kaçının ve gereken yardımları tevazuyla verin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Yakınınızda olan bir kişinin davranışları ile kalbinizi kıracağı anlamını taşımaktadır. İstemsiz bir şekilde de olsa büyük ölçüde üzülmenize neden olacak. Ancak bunu sürekli düşünüp kafanıza takmak yerine akışına bırakmanız gerekecek. Aksi halde kafanız iyice karışacak ve kendinizi oldukça mutsuz hissedeceksiniz. Olayları biraz daha akışına bırakmaya gayret gösterdiğinizde sorun kendiliğinden düzelecek. Yakınınızdaki olan bu kişi hatasını anlayacak ve kalbinizi kazanmanın yeniden bir yolunu bulacak. Bu ara hayatınızda böyle olayların görünmesinin manası ufak bir meseleden dolayı meydana gelecek tartışmadır. Sudan bir sebeple çıkacak olan bu tartışma uzatılırsa sert tepkilerin ortaya çıkacağı bir tartışma haline dönecek. Bu zamana kadar etrafınızda şahit olduğunuz durumlar karşısında iyiliklerinizi esirgememişsiniz. Artık bu iyiliklerinizin karşılığını alacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz. Kafanızı ciddi anlamda bunaltan ilişkileriniz daha ferah bir hale gelecek. Aşk hayatınızda bazı durumların yavaş yavaş düzeleceğini göreceksiniz. Ancak bunun için bir süre daha sabretmeniz gerekecek. Bu süre içerisinde kendi iç sesinizi dinlemeniz büyük ölçüde faydanıza olacak. Etrafınızdaki kişilerin sözlerine göre yaşamaya devam ederseniz mutluluğuna ulaşmanız çok daha zorlu bir hal alacak. Sevgi ve uğurun yeniden geleceği anlamına gelmektedir. Özellikle de hane içerisinde çok güzel değişiklikler meydana gelecek. Eğer sevdiğiniz birisine hediye almak ya da güzel sözler söylemek gibi bir düşünce içerisindeyseniz bunun tam zamanı. Karşınızdaki kişiden alacağınız tepki sayesinde hayatınızda güzellilerin giderek arttığını göreceksiniz. Yuvanızı yıkmak için vakti zamanında uğraşmış olan düşmanlar gördüm. Biraz daha sakinleşmiş olsalar da hala kötü düşünceleriyle hayatınıza burunlarını sokmaya çalışıyorlar. Bu kişilere karşı kesinlikle son derecede dikkatli davranmanız gerekecek. Aksi halde zarar vermeye kaldıkları yerden devam edecekler.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak burcu bilinçaltınız oldukça yoğun. Kafanızda tasarladığınız birçok konu var. Hem sosyal olmak hem de aklınızdaki projeleri gerçekleştirmek istiyorsunuz. Hayatınızın her bölümünü baştan yaratabilecek kapasiteniz var evren sizi destekliyor. Çok planlı ve programlı hareket etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Hayata iyimser yaklaşıyorsun!Ortaklaşa işlerle bugün biraz daha iyimsersin. Kendini gösterebileceğin, mantıklı düşünebileceğin yatırımlarla ilgili araştırmalar yapacağın bir döneme giriyorsun. Kendini iyi hissedeceğin ve kişisel gelişimine destek olacak hamleler, araştırmalar, görüşmeler, incelemeler yapabileceğin bir gündesin. İkili ilişkilerin çok olumlu bir fırsat getirebilir. Hafta sonu uzun zamandır görmediğin dostlarınla karşılaşabilir onlarla eğlenceli vakit geçirebilirsin. Yanında kendini rahat hissettiğin insanların yanında olduğunu bilmek sana huzur verecektir. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, hoşlandığın kişiye açılmak için cesaretini toplayacaksın. Hayatından çıkardığın görüşmek istemediğin kişilerden haber alabilirsin. İlk başta canını sıksa da düşünmemeye çalışacaksın. Geçmişi sana hatırlatan eşyalardan kurtulmak için bugün eşyalarını düzenlemeye zaman ayırabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar 12 Ocak saat:14:34 tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, iş hayatımızdan ilişkilerimize, aile ve ev konularına kadar her durumu akıllı, mantıklı bir şekilde bakmanın önemini vurgulayacak. Biz zihnimizi bu meselelere odaklayarak, durumumuzu gerçekçi bir şekilde göreceğiz. Görmemizi sağlayan bu Dolunayda, dış etkenlerin bizi apansız yakalamasına izin vermeyeceğiz. Fakat biz de zayıf yanlarımızı güçlendirmeyi bileceğiz. O zaman korkmanıza gerek kalmaz. Merkür bugün itibariyle burcunuzda ilerleyecek. Sizin sağlam karar vermenizde, gerçekçi düşünmenizde etkili olacak. Sistemli, disiplinli düşüneceğiz ancak çevremizdeki insanların da fikirlerine saygı duyacağız. Dolunayın görünümleri, işimiz ve ekmeğimiz söz konusu olduğunda, toplum içinde veya iş hayatında belli kurallara riayet etmenin ve nezaketin önemini vurguluyor. Zorluklar olabilir veya bazı kendi beğenmiş insanlar karşımıza çıkabilir. Sizin eğer bir hedefiniz varsa, bu insanlarla çatışmak yerine, işinize odaklanın diyerek bizi uyarıyor. Aynı bakış açısını ailevi ve ilişkilerde de korumakta yarar var. Çünkü bu Dolunay özellikle ilişki meselelerini vurguluyor. Bir yandan duyarlıyız, ilişkiyi önemsiyoruz, ancak diğer taraftan her isteğimizin kabulünden yanayız. Tabii ki, bu durum sorunlu evlilik, beraberliklerde krize neden olabilir. Dolunayda etkili bir başka görünüm var ki, keskin uçlarımızı yumuşatıyor. Aşkı işaret ediyor. Biz bu Dolunayda aşka açığız, sevilmeyi istiyoruz, bağlanmaya hazırız. Ancak gelir geçer değil, uzun soluklu bir ilişki istiyoruz. Eğer bu olmayacaksa, sürdürmekten yana değiliz. 12 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Merkür, disiplinli ve belli prensipler çerçevesinde düşünmenin işaretçisidir. Sağlamlık, güvenilirlik ve istikrar ilkesi ve sorumluluk bizim dış dünyadaki durumları ele almamızdaki kriterlerimizdir. Saygı görmeyi ve takdir edilmeyi severiz. Bunu duymak bizi hoşnut kılar. Amacımız vardır ve buna ulaşmak adına hırslıyızdır. Ulaşmak istediğimiz yer ne kadar yüksekte olursa olsun, onu istiyorsak, tüm zihnimizle odaklanır, sabırlı ve kararlı bir şekilde planlarımızı uygulamak isteriz. Bu süreç Merkür geri hareketinin sona ermesi nedeniyle 19 Aralık 2016-4 Ocak 2017 tarihleri arasındaki işlerin, meselelerin tekrar gündeme gelmesi ve yürürlüğe konması, işlerlik kazandırılması, halledilmesi yönünde etkili olacaktır. Dolunayın birçok meselede farkındalık yaratması dileğimle…

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 54' 49" R
Ay
Kova
18° 13' 28" R
Merkür
Yay
18° 16' 29" R
Venüs
Yay
16° 13' 14" R
Mars
İkizler
19° 33' 13" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 46"
Satürn
Kova
19° 44' 20"
Uranüs
Boğa
16° 06' 42"
Neptün
Balık
22° 39' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 21"
Chiron
Koç
12° 12' 06"
Lilith
Yengeç
25° 28' 33"
True Node
Boğa
13° 10' 33"
Son Güncelleme : 29/11/2022 07:20

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>