28 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

28 Ocak Hangi Burç

28 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 28 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

28 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde yoğunluk yaşayabileceğiniz bir gün olabilir. Ortaklı işlerinizde sizin üzerinize yıkılan çalışmaları toparlamak için uğraş verebilirsiniz. Planlı ve hedef odaklı olmanız iyi olacaktır. İlişkilerde netlik kazanıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova; tamamen şans eseri ufak tefek kazançlar elde edebilir, bir hizmetin satışından dolayı mutlu olabilirsin. Ancak hemen ayakların yerden kesilmesin. Zira bu gelirin arkası olmayabilir. Arkadaşlarınla aranda alacak verecek sebebiyle gerginlikler olabilir, harcamalarda abartıya kaçabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Dikkatinizi sürekli olarak size farklı gelen şeyler üzerine yoğunlaştırıp kendi işlerinizi aksatabilirsiniz. En çok ilginizi çeken konular uzak ülkeler ve farklı kültürler olacaktır. Tüm programınızı değiştirip aniden yabancı ülkelere seyahate çıkmaya karar vermeniz mümkündür.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Eskilerde yarım kalmış bir mutluluk, bugünlerde onu tamamlamanız için yeniden karşınıza çıkabilir. Kısa, ama çok hareketli bir yolculuk görünüyor. Cesaret arttırıcı görüşmeleriniz var. Destek gerektiren atılım düşüncelerinizi ertelemeniz gerekmeyecek gibi. Yenilgiyi kolay kabullenen biri olmamanıza karşın, cesaretlenmek için fazla done istiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar 28 Ocak saat 03:07 tarihinde burcunuzda doğacak Yeniay, geleceğinizi her konuda önemsemenizi, ailevi, çevre, eğitim ve iş hayatınızla ilgili meseleleri de yenilikçi ve cesur tarzda ele almanızı sağlıyor. Sizin için gayet olumlu bir Yeniay diyebilirim. Şu aralar kazanç ve hedef anlamında biraz zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak bunlar da, bu Yeniay sayesinde yoluna girecektir. Değişim, gelişim, özgürlük gibi olgular sizin için şu sıralar o kadar önemli ki, Yeniayın etkisini hesaba katınca bunlar olmazsa olmazımız haline geliyor. Bir şeyler sizi kısıtlıyorsa, bu Yeniayda onların hepsinden kurtulmak adına karar verebilirsiniz. Ayrıca Yeniayın oluştuğu bugün Mars-Koç burcunda seyrine başlayacak. Böylece girişim, cesaret, fikirlerinizi açıklamak, isteklerinizi kabul ettirmek ve hedefinize varmak daha kolaylaşacak. Birkaç gün sonra Venüs-Koç burcunda seyrine başladığında ilişkide ipi elinde tutan taraf siz olacaksınız. Yeni bir yere taşınmak, bir işi başarmak, bir meseleyi çözüme kavuşturmak, özgüvenli ilerlemek mümkün oluyor. Mars, hakkınız olanı almanızı sağlıyor. Yeniay, kararlı olmanızı ve ben her türlü güçlüğün üstesinden direnerek gelebilirim sözünü rehberiniz yapıyor. Yeniayın arzu ettiğimiz yenilikleri bizlere sunması dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Ortak para işlerinizde güzel gelişmeler altındasınız, en azından tatmininiz yüksek olabilir. Öğleden sonraysa daha çok dış ortamlarda veya değişik yerlerde bulunmak isteyeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
13° 00' 26" R
Ay
Akrep
07° 34' 35"
Merkür
Kova
15° 57' 58"
Venüs
Balık
07° 17' 14"
Mars
Boğa
29° 33' 28"
Jüpiter
Kova
17° 09' 01"
Satürn
Kova
08° 43' 12"
Uranüs
Boğa
07° 41' 23"
Neptün
Balık
20° 20' 37"
Plüton
Oğlak
26° 05' 19"
Chiron
Koç
07° 22' 08"
Lilith
Boğa
14° 48' 33"
True Node
İkizler
15° 25' 39"
Son Güncelleme : 03/03/2021 12:10

Astroloji Gündemi

3 Mart 2021 Yükselen Burç Yorumları 3 Mart 2021, Çarşamba 3 Mart 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 3 Mart 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>