29 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

29 Ocak Hangi Burç

29 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 29 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

29 Ocak 2022 Kova Burcu Yorumu

Kalabalıklar içinde olmaktan zevk alıyorsun. İnsanların ilgisini çekerken, onları harekete geçirip yönlendirmeyi de terci edeceksin. Eğer eğitimi devam eden bir Kova burcuysan, akademik alanda kendine bir yol haritası hazırlayacaksın. Yakın bir arkadaşının sadece seninle paylaştığı bir sırrı, yanlışlıkla ifşa edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Gökyüzü sıradışı fikirlerinizle yaptığınız işte fark yaratacağınıza işaret etmekte. Kendinize olan güveniniz parlak zekanızla birleşince iş hayatınızda üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir şey yok. Fikirlerinizi gerçekleştirebilmek için şansınızı sonuna kadar kullanın. Ailevi konularda ise geçmişle ilgili konular gün boyunca gündeminize gelebilir. Geçmişin tozlu raflarında kalması gerekenleri gündeminize taşımalarına daha fazla izin vermemeli. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova; bugün yeteneklerin üstlerin tarafından fark edilebilir veya ekonomik konularla ilgili adımlar atmaya karar verebilirsin. Çalışmalarının sonuçlarını alman başka konularla ilgilenmene fırsat tanıyacaktır. Özellikle akşama doğru iletişim trafiğin çok hızlanabilir, yakın çevren ve arkadaşlarınla fikir paylaşımında bulunabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

01:38- 17:32 saatleri arası Ay boşlukta ilerleyecek. Bugünün çoğunluğunda kariyerinizle ilgili konular olsa da yeni bir eyleme geçmek için uygun bir vakit olmayabilir. Yapacağınız girişimler sonuçsuz kalabilir. Saatler 17:32 olduğunda Yay burcuna giriş yapan Ay, şanslı bir zaman diliminde olduğunuzu gösteriyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizden bahsedilebilir. Başarılarınızın karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Size verilen akıllar yerine kendi bildiğinizi yapmanız daha doğru olacaktır. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanabilir. Eşinizle ilgili konular anlık değişikliklere neden olabilir. Kendinizi işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Parasal konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 06:28 itibariyle Ay-Jüpiter arasında oluşan görünüm, moralinizi yükseltici ve pozitif düşünmenizi sağlayıcıdır. Farklı yönlerinizi gayet olumlu şekilde gösterirsiniz. Değişiklik, yenilik hevesi sizi sarar. Heyecan verici, canlandırıcı, orijinal her şey dikkatinizi çeker. Sıradanlıktan hoşlanmazsınız. Arkadaşlıklar, karşı cinsle ilişkilerde etkileme gücünüz doruğa çıkar. Nezaketinizden ödün vermezsiniz. Kendinizi sıra dışı bulursunuz. 08:52-19:10 arasında Ay, burcunuz üzerinde boşlukta ilerleyecektir. Boşluk süresini, kendiniz adına gerekli olan her şeyi yeniden gözden geçirmeniz anlamında bir mola gibi düşünmekte yarar var. Bu çok işinize yarayabilir. Aksaklıkları veya gözden kaçanları rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Yeter ki görmek isteyin. İnanın sizi rahatlatacak birçok detayın farkına varabilirsiniz. Saat 19:10 Ay-Balık burcu seyri, ruhsal çalışmalar ve bu alandaki yeteneklerimizi değerlendirme, finansal konularda hesabı bilme yönünde önem taşıyor. Saat 23:21 Merkür-Pluto kavuşumu, geçmişin gözden geçirilmesi anlamına geldiği gibi, aşk hayatınız, başkalarıyla maddi-manevi ortak paylaşımlarınız (eş-aile-iş v.b) gibi geniş bir alanda derinlemesine yapılacak gözden geçirmenin işaretidir. İnsan yaşadığı tecrübeler doğrultusunda olgunlaşır ve büyür. Bizlere düşen yaşanmış derslerin özünü kavramış biri olarak akıllı seçimlerde bulunmaktır. Bugünkü kavuşum, dünyevi hedeflerinizle ilgili mevzularda yeniye yer açmak maksadıyla zihinsel olarak eskiyi temizleme hareketidir. Mutlu pazarlar dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
29° 32' 43" R
Ay
Kova
00° 41' 50" R
Merkür
İkizler
01° 24' 59" R
Venüs
Koç
20° 37' 41"
Mars
Balık
26° 43' 27"
Jüpiter
Koç
01° 48' 08"
Satürn
Kova
25° 03' 37"
Uranüs
Boğa
15° 40' 18"
Neptün
Balık
25° 02' 29"
Plüton
Oğlak
28° 29' 55"
Chiron
Koç
14° 58' 34"
Lilith
Yengeç
03° 58' 02"
True Node
Boğa
22° 29' 35"
Son Güncelleme : 20/05/2022 17:02

Astroloji Gündemi

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 20 Mayıs 2022, Cuma 20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken uyum ve denge arayışımız da halen devrede...Ancak sabah saatlerinde bu uyumlu h... Devamını Oku >>