29 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

29 Ocak Hangi Burç

29 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 29 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

29 Ocak 2024 Kova Burcu Yorumu

Duygusal kararlar almak için iyi bir gün olmayabilir. Bugün hislerinizi ve karşınızdaki kişiyi düşünün. Birbirinize destek olmaya, ortak hayaller kurmaya devam edeceğiniz kişiler yanınızda olduğunda bunun etkisi kafanızın karışmasını önleyecektir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2023 Kova Burcu Yorumu

Bir süredir aklınıza koymuş olduğunuz hedefler, en sonunda yakalayabileceğiniz kadar yakınınıza geliyor. Son birkaç adımı atmak için gereken enerjiyi içinizde hissediyor, farklı çevrelerden destek de görüyorsunuz. Ayağınızı yere sağlam basın ve sebatla çalışın; istediğiniz sonucu alacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2022 Kova Burcu Yorumu

Günün ilk yarısında yeni fikirler ve ümitler öne çıkmakta. Ancak akşam saatlerinde duygusal açıdan ya da ailevi konularda daha yorucu zamanlar olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili konularda sürprizler olabilir. Ev hayatınızdaki olaylar sizi değişime itebilir. Karşınızdaki kişiye kendinizi doğru ifade etmeniz gereken bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklar sizi yorabilir. Ailevi konularda dönüşümler yaşanabilir. İkili ilişkilerinizde uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün zihniniz bitmemiş işlerden, artık aramanız gereken arkadaşlara, entelektüel ya da spiritüel konulara atlayarak saatte yüzlerce kilometre hızla çalışmaya meyilli olabilir. Bunun sonucunda, herhangi bir şey yapmak için enerjniz kalmadığını, dört bir yana dağıldığınızı hissedebilirsiniz. Durup biraz rahatlamaya ve derin derin nefes almaya çalışın. Bu, dikkatinizi toplamanıza yardımcı olacaktır. Yoksa gün bitene dek beyniniz yanabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Sorunları detaylıca konuşacaksın!Ay, akşam saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Gün boyu tehlikeli ya da alışılmamış planları üzerine çekebilirsin. Müdürünün sana karşı güveni şüphesiz ancak endişeli hallerin sanki boyundan büyük işlere bulaştığın anlamına gelebilir. Sevgilin ile yapacağın kısa tatil planına, aileden onay gelmeyebilir. Korkmadan, doğruları söylemenin gizli işler yapmaktan daha faydalı olacaktır emil ol! Beni anlamıyorlar zihniyetini kendinden uzak tutmalısın. Evliliğinde sorunları olan bir Kova burcuysan, tüm sorunları detaylıca konuşup halletmek isteyeceksin. Akşam saatlerinde arkadaşlarınla bir araya geleceksin. Evlilik hazırlığı yapan ve oldukça stresli bir dönemden geçen arkadaşın varsa, ona vereceğin destek çok önemli olacak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
29° 00' 59" R
Ay
Yay
01° 54' 43" R
Merkür
Yengeç
05° 18' 23"
Venüs
Yengeç
03° 09' 42"
Mars
Boğa
07° 51' 19"
Jüpiter
İkizler
05° 44' 57"
Satürn
Balık
19° 20' 43"
Uranüs
Boğa
25° 11' 02"
Neptün
Balık
29° 53' 20"
Plüton
Kova
01° 36' 29"
Chiron
Koç
22° 57' 30"
Lilith
Başak
28° 56' 30"
True Node
Koç
12° 37' 09"
Son Güncelleme : 19/06/2024 23:06

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>