29 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

29 Ocak Hangi Burç

29 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 29 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

29 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Partnerinize karşı abartılı davranışlarda bulunabileceğiniz duygusal boşluğu üzerinizde hissettiğiniz bir gün. Özgürlük ve sevgi paylaşımı konularında fikir ayrılıklarınızı olgunlukla çözmeye çalışmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Hayallere sürüklenip durabilirsiniz. Kafanız karışık olacağından, algılamayla ilgili çeşitli sorunlar yaşamanız olasıdır. Bugün hiçbir şeyin sizin gördüğünüz gibi olmayabileceğini aklınızda tutmalı ve önemli hamleleri ertelemeli, aksaklıkları gidermek için atılımlarda bulunmamalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Bugün işyerinde göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuların üzerinde daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Yön vermek istediğiniz işlerinizde takım çalışması yapmak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Akşam saatlerinde gergin ortamlardan kaçının.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar saat 05:15 Ay-Satürn görünümü, duygusal hassasiyetin işaretçisidir. Bir yandan sorumluluklar üstümüzde baskınken, bu duyarlılık halimizle baş edebilmek pek kolay olmaz. Bu saatlerde işlerimizi dikkatli ve disiplinli yapmamız gerekir. Belki güven arıyoruz, ilgi bekliyoruz, sevilmek istiyoruz. Fakat bu enerji hepimizi yorduğundan, empatide bulunup, olumlu düşünmeye gayret gösterirsek kendimizi üzmemiş oluruz. Saat 18:20 Ay-Neptün görünüm etkisinde kendinizi dış dünyada kolayca beğendirmeyi başarabilirsiniz. Ancak gerçekten mutlu musunuz? Bu sorunun cevabı sizde gizli.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca iletişim ve yolculuklar konusunda mücadeleler, kayıplarla karşılaşabileceğiniz için günlük rutin işlerinizi tamamladıktan sonra dinlenmeniz, ruhsal ve bedensel dinginliğinizi elde etmek için biraz yalnız kalmayı tercih etmeniz, meditatif, sakin ortamlarda bulunmanız fayda sağlayacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Yapabileceklerinize odaklanmalı ve kendi bilginize güvenmelisiniz. Başkalarının planlarına göre hareket etmeniz gerekmiyor. Kendi bildiğiniz yoldan ilerlemeniz durumunda istediğiniz değişiklikleri yapmanız daha kolay olacaktır. Seçimlerinize güvenebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal açıdan hareketli bir gündeyiz. Arkadaşlarımızla bir araya gelebilir istediğimiz aktivitelere zaman ayırabiliriz. Sadece sabah erken saatlerde ve Cuma gecesini Cumartesi bağlayan gece saatleri güne oramla daha huzursuz akabilir veya gün içerisinde takıntılı düşünceleri olan veya iddiacı kişilerle karşılaşabiliriz o kadar. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
12° 04' 27" R
Ay
Terazi
24° 03' 11"
Merkür
Kova
15° 11' 55"
Venüs
Balık
06° 07' 30"
Mars
Boğa
29° 01' 10"
Jüpiter
Kova
16° 56' 24"
Satürn
Kova
08° 37' 18"
Uranüs
Boğa
07° 39' 16"
Neptün
Balık
20° 18' 31"
Plüton
Oğlak
26° 03' 56"
Chiron
Koç
07° 19' 06"
Lilith
Boğa
14° 42' 21"
True Node
İkizler
15° 31' 00"
Son Güncelleme : 02/03/2021 13:50

Astroloji Gündemi

2 Mart 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Mart 2021, Salı 2 Mart 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Mart 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında nele... Devamını Oku >>