15 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

15 Ocak Hangi Burç

15 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 15 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

15 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Boşanma süreci içerisinde olan bir Oğlak burcuysan, birtakım pürüzler karşına çıkabilir. Eşinin ailesi seni bu düşüncelerinden vazgeçirmeye çalışabilir. Eğer kafa ve yüz bölgeni ilgilendiren operasyonlar geçirmeyi planlıyorsan, araştırmalarını iyi yapmanda ve emin olmanda fayda var. Harcamalarınla ilgili nasıl bir yol izlediğine dair analiz yapıyorsun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Geldiğiniz noktayı benimseyebildiğinizi düşünüyor musunuz? Bazen çok uzun zaman boyunca hayalini kurduğunuz şeylere ulaştığınızda aslında size hiç uygun olmadığını fark edersiniz. Şu an bulunduğunuz durum da tam olarak bu!

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Kararsız kalacaksın!Bugün senin için bir hayli hareketli geçecek. Yarım bıraktığın işleri tamamlarken, kredi, faturaların derken maddi koşturmalar içine de gireceksin. İşinden memnun olmayan bir Oğlak burcuysan, bir süre daha idare etmenin avantajlı olduğuna karar vereceksin! Eski sevgilinden uzun zamandır haber almazken, bugün seni tekrar araması kafanı karıştırabilir. Hala duygularından emin olamadığın için kararsızlıklarından sıyrılman zor olacak. Unutma ki insanların huyları değişmez, buna göre bir karar vermelisin. Evinde bazı değişiklikleri yapmak için bugün senin için uygun olacaktır. Büyük çapta olmasa da farklı bir hava katmasının üzerinde olumlu etkisi olabilir. Sağlığınla ilgili bazı kontrolleri bu günlerde yapman istenmeyen rahatsızlıklara karşı bir önlem olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Başarı kazanmak ve olabilecek en yüksek hedefe ulaşmak konusunda son derece coşkulu olabilirsiniz. Sosyal statünüzü yansıttığına inandığınız sosyal ortamlarda doyurucu iletişimler içine girebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Zihinsel ve fikirsel bütünlüğünüzü korumak üzerine düşünce üretebileceğiniz bir pazar günü deneyimleyeceksiniz. Fikir ve inançlarınızdaki titizliği bir nebze yumuşatmak ve farklı bakış açılarına yönelebilmek için çok olumlu enerjilere sahipsiniz.Uzak Doğu felsefelerini incelemek ve farklı öğretilerle haşır neşir olmak üzere gününüzü planlayabilirsiniz. Fikirlerinizde esnek ancak kuşkucu ve araştırmaya eğilimli bir yapıda olabilirsiniz. Mesleki konularda her zamankinden daha hırslı ve başarı odaklı olacaksınız ve etrafınıza baskı yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla önemli paylaşımlarda bulunabilir, etkili iletişim kurabilir, seyahatlere gidebilir ve yeni eğitim süreçlerine başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki görüşmelerinizden fayda sağlayabileceğiniz bu süreçte, güçlü kişilerden destek görebilir, ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 19' 05" R
Ay
Boğa
27° 35' 22"
Merkür
Koç
20° 54' 33"
Venüs
Boğa
00° 22' 36"
Mars
İkizler
24° 54' 09"
Jüpiter
Kova
25° 49' 57"
Satürn
Kova
12° 20' 38"
Uranüs
Boğa
09° 46' 47"
Neptün
Balık
21° 54' 17"
Plüton
Oğlak
26° 46' 08"
Chiron
Koç
09° 49' 48"
Lilith
Boğa
19° 32' 53"
True Node
İkizler
11° 27' 19"
Son Güncelleme : 15/04/2021 04:40

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>