15 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

15 Ocak Hangi Burç

15 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 15 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

15 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

İş arkadaşlarınızın hepsi aynı fikirde gibi görünüyor ama hepsi gerçekten böyle mi? Bunun üzerinde durmayın. İşi yaptıkları sürece bilinmeyen alanları araştırmakla zaman kaybetmeyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Geldiğiniz noktayı benimseyebildiğinizi düşünüyor musunuz? Bazen çok uzun zaman boyunca hayalini kurduğunuz şeylere ulaştığınızda aslında size hiç uygun olmadığını fark edersiniz. Şu an bulunduğunuz durum da tam olarak bu!

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Boğa burcunda hareketine devam eden Ay, aşk hayatınızla ilgili gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Günün genelinde gönül ilişkinizde şansınız açık. Hoşlandığınız kişi size açılabilir. Belki de ilk adımı siz atarsınız. Her iki türlü de şans sizden yana. Çocuğunuzu ilgilendiren bir durum varsa bugün olumlu gelişmeyi yaşayabilirsiniz. Çoğu gezegenin sizde toplanmış olması, tüm özelliklerinizi fazlasıyla ortaya çıkartmanızı sağlıyor. Çalışma ve başarma hırsınızla güzel başarılar elde ediyorsunuz fakat sağlığınızı geri plana atmamanızı öneririm. Sevgiler, Astromeri

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Aniden ortaya çıkan harcamalar, bütçe planlarını bozabilir. Yoğun başlayan hafta, bedenini etkileyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Amaçlarınıza odaklanın ve elde etmek için uğraşın. Maddi alanda yaratıcı olmanız masrafları azaltmanızı ve gezmeye ya da diğer eğlencelere bütçe ayırmanızı sağlayabilir. Özel kişilerle özel paylaşımlarınız ya da hediye veya jestler söz konusu olabilir.Günün Atmosferi:Bugün ve yarın bazı şeyler anlam kazanmaya başlıyor. Verimli çalışmalar yapabilir, üzerinde yoğunlaştığımız işlerde daha pratik olabiliriz. Öğle öncesi saatlerde, yazılı veya sözlü olarak kendimizi daha iyi ifade edebilir, iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanabilir, fikir alışverişlerinde bulunabiliriz. Hızlı ve çekiciyiz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla önemli paylaşımlarda bulunabilir, etkili iletişim kurabilir, seyahatlere gidebilir ve yeni eğitim süreçlerine başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki görüşmelerinizden fayda sağlayabileceğiniz bu süreçte, güçlü kişilerden destek görebilir, ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 50' 13" R
Ay
Terazi
06° 38' 19" R
Merkür
Yay
08° 12' 23" R
Venüs
Oğlak
19° 47' 25"
Mars
Akrep
20° 35' 08"
Jüpiter
Kova
25° 13' 58"
Satürn
Kova
08° 52' 47"
Uranüs
Boğa
11° 48' 10"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 30"
Chiron
Koç
08° 36' 56"
Lilith
İkizler
14° 53' 49"
True Node
İkizler
01° 42' 29"
Son Güncelleme : 29/11/2021 23:30

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>