15 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

15 Ocak Hangi Burç

15 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 15 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

15 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Olumsuz tecrübeler canınızı sıkabilir. Bunları dışarıya yansıtmamaya çalışırken kendinize fazla yükleniyor olabilirsiniz. Bunu bir kırılma noktasına çevirin ve hayatınıza olumlu katkı sağlayacak konular, kişilere odaklanın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün beklenmedik bazı hislere kapılabilirsiniz, duygusal yanınız ağır basıp uzakta yaşayan akrabalarınızı ya da arkadaşlarınızı özleyebilirsiniz. Biraz zaman ayırıp onlara birer e-posta ya da kartpostal yollamaya ne dersiniz? Hatta daha sonra akşam saatlerinde bu çok özel insanlardan birine telefon edebilirsiniz. Onun sesini duymak size çok iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Başarı kazanmak ve olabilecek en yüksek hedefe ulaşmak konusunda son derece coşkulu olabilirsiniz. Sosyal statünüzü yansıttığına inandığınız sosyal ortamlarda doyurucu iletişimler içine girebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün bazı eski korkuların üstesinden gelmenin tam zamanı. Muhtemelen geçmişten gelen belli bir fobiniz var. Belki uçmaktan korkuyorsunuz. Belki de köpeklerden. Ya da belki karanlık yerlerden hoşlanmıyor ve her zaman ışıkları açık bırakıyorsunuz. Bugün bu korkulardan bazılarıyla yüzleşmeye başlamanız için ideal bir gün olabilir. Olumlu duygu ve düşüncelere odaklanmanın bir yolunu bulun. Birkaç tavsiye almak için bir terapiste ya da anlayışlı bir arkadaşa danışabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

İlişkilerde sizi suçlayıcı bir davranışla yaklaşabilirler. Kariyerinizle ilgili haksız bir suçlamaya karşı kalsanız bile sakinliğinizi korumalısınız. Gerçekler su yüzüne çıkacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

15 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konulara yönelebilirsiniz. Aşk hayatınız daha fazla gündeme gelebilir. Eğitim almak istediğiniz konularda destek alabilirsiniz. Bazı konularda bitişler yaşanabilir. Sabırlı olmanızda fayda var. Duygularınıza fazla yoğunlaşmayın. Sanatsal aktiviteler sizi rahatlatabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
08° 59' 47" R
Ay
Boğa
19° 45' 52" R
Merkür
Başak
25° 35' 11" R
Venüs
Aslan
24° 40' 24" R
Mars
Terazi
23° 28' 39" R
Jüpiter
Boğa
14° 18' 29" R
Satürn
Balık
01° 23' 58"
Uranüs
Boğa
22° 36' 02"
Neptün
Balık
25° 54' 59"
Plüton
Oğlak
27° 54' 34"
Chiron
Koç
18° 04' 40"
Lilith
Aslan
29° 52' 44"
True Node
Koç
24° 54' 49"
Son Güncelleme : 02/10/2023 14:00

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>