1 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

1 Şubat Hangi Burç

1 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 1 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

1 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

İlişkinizdeki sorunları çözmek adına partneriniz birçok adım attı, ama sizin bunları görmediğiniz şeklindeki görüşlerde, haklılık payı olabilir. Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor. Yakın bir arkadaşınızla para konulu gerginlikler yaşayabilirsiniz, hazırlıklı olun.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Sorumlulukların için çabalıyorsun!Güne duygusal bir giriş yapabilirsin. Sanki onca şeyin hızına yetişemiyormuş hissine kapılabilirsin. Dengede kalmak ve duygularını kontrol etmek için ayrıca çaba sarf etmen gerekecek. Bazı koşulları zorlamak elinde olabilir, şüphe ettiğin kişi, durum ya da olay her ne ise çözmen ve sorumluluk almak için çabalayacaksın. Bulunduğun konumda güç kazandığın bir dönem başlıyor senin için. Gün içerisinde eski sevgilinle tekrardan iletişime geçebilirsin. Fakat ondan duyacakların bazı perde arkasında kalan konuları da aydınlatabilir. Sanatla ilgilenen bir Kova burcuysan, farklı sanat dallarında yeteneklerini ölçmek isteyeceksin. Akşam saatlerinde yakın arkadaşınla bir araya gelebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Güzel ve hoş konuşmalarınızla dikkat çekecek bir gün içindesiniz. . Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Maddi konularda güzel sonuçlar almaya yatkınsınız. Sabah saatlerinde zorlanmalarınız olsa bile gün içinde alacağınız haberler sizi mutlu edebilir. Aşkta sıkıntılarınızı çok dert etmeyin

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugünlerde, evinizi, ailenizi veya işinizi ilgilendiren detayları atlamamaya çalışmanız gerekiyor. Bu esnada diğerlerinin fikirlerini almanız da önem taşıyor olabilir. İletişimde net olunmaması durumunda, yapılacak işler birbirine girebilir veya karşıt fikirli kişilerle karşılaşılabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aşırı sahiplenici, iddiacı, kıskanç veya takıntılı tutumlar içerisine girebileceğimiz, yoğun duyguların ya da derin düşüncelerin ön plana çıkabileceği birkaç gündeyiz. Sinirli ya da sinir bozan kişilerle uğraşmamız gerekebilir, ama birkaç gündür bu etki sürdüğü için daha önce bu ruh durumunu yaşayanlar bugün rahat olabilirler. Bugünlerde, önemli kararlar almamak veya imzalar atmamak daha doğru olur. Zira, birkaç gün içinde netleşen olaylar, planlarda beklenmeyen değişiklikler ya da ortaya çıkan gerçekler sonradan pişmanlık duymamıza neden olabilir. Ancak, romantik etkiler, ilişkileri güçlendirmemizi sağlayan sevgi atmosferi veya yaratıcılığı arttıran etkiler de devrede. Olumsuz anların yanına şiirsel dokunuşlar ekleyebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları