1 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

1 Şubat Hangi Burç

1 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 1 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

1 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

İşi yeteri kadar önemsersen maddi olarak bağımlı olduğun kişiden daha fazla gelirinin olacağını söyleyebilirim. Gün boyu evde oturarak kahve ve çayını içerek yapacağın bu işte oldukça iyi bir kariyer edineceksin. Belki ileriki yıllarda kendi sergini bile açabilirsin. Bu konuda kendine güveninin oldukça yüksek olduğunu görüyorum.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova; bugün kendini güvende hissedebileceğin ortamlarda bulunarak, ihtiyacın olan huzuru bulabilirsin. Görüşmeler sonucunda yeni maddi kaynak oluşturabileceğin projelere başlayabilirsin. Eve ve aileye dair konularda, kendini daha güçlü hissetmeni sağlayan destekler alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Sosyal açıdan hareketli bir gün. Yeni girişimlerde bulunabilir, farklı düşüncelerinizi uygulayabilirsiniz. Bu konuda çevrenizin desteğini alacaksınız. Kültürel faaliyetlerde bulunabilir, gurup çalışmaları yapabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün yaşayabilirsiniz. Üzerinizde stres oluşturan her türlü konulara karşı önleminizi almalı biraz daha sakince gününüzü geçirmeye özen göstermelisiniz. Siz ne kadar kendinizden emin olursanız sorunlarla baş etme gücünüz de o derece artacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar Ay-Koç burcu geçişi saat 00:46 itibariyle etkili olacak. Etrafınızdaki kişilerin gönlünü fethetmekten yanasınız. Olumlu ve kendine güvenli hareket edebilirsiniz. Amacınıza erişmek için gayet kuvvetli bir hareket özgürlüğüne sahipsiniz. Saat 05:52 Ay-Mars kavuşumu, mesleki konular, ailevi meseleler, sorumluluklar, yeni girişimler yönünde bir hayli güçlendiricidir. Siz ne kadar hazırsanız, bu enerji o denli sizi öne çıkartıcıdır. Lafınızı sözünüzü esirgemeden, ne istiyorsanız açıkça belirterek hedefinize kilitlenirseniz, başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Saat 06:32 Merkür-Uranüs arasındaki mücadeleci görünüm iş veya özel anlamdaki her türlü mesele üzerinde ciddiyetle düşünmenizi sağlıyor. Yapılacaklar, mutlaka halledilmesi gerekenler, zorunluluklar tümüyle gözden geçiriliyor. İstesek de, pek özgür değiliz. Çünkü sorumluluklarımız bize pek rahat vermeyebilir. Ancak diğer yandan da, yeniliklere gayet açığız ve girişimde bulunmaktan yanayız. Şimdilerde bazı işlerimizi derleyip toparlayabilirsek, sıkı çalışmayı başarabilirsek, hakikaten hayrımıza olacağını bilelim. Saat 23:50 Güneş-Ay görünümüyle, değişik bir şeyler yapma arzunuz yoğun. Bazı konularda geriliminiz varsa da, bu görünüm size yaşanılan anın keyfini çıkarmanızda yardımcıdır. Stres ve gerginlikten uzaksınız. İşlerinizde başarı, girişimlerinde olumlu sonuç, gün boyu huzur ve mutluluk dilerim. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
06° 50' 16" R
Ay
Akrep
23° 09' 31" R
Merkür
Oğlak
29° 10' 60"
Venüs
Oğlak
11° 12' 31"
Mars
Oğlak
01° 40' 04"
Jüpiter
Balık
06° 01' 53"
Satürn
Kova
14° 52' 00"
Uranüs
Boğa
10° 50' 51"
Neptün
Balık
21° 16' 33"
Plüton
Oğlak
26° 46' 55"
Chiron
Koç
09° 05' 15"
Lilith
İkizler
21° 19' 35"
True Node
Boğa
29° 12' 30"
Son Güncelleme : 26/01/2022 23:00

Astroloji Gündemi

26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 26 Ocak 2022, Çarşamba 26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün başlayan gerilimli hava bugünde devam ediyor. Özellikle sabah erken saatlerde ulaşımda ve iletişimde sıkıntılar olabilir,... Devamını Oku >>