1 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

1 Şubat Hangi Burç

1 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 1 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

1 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda değişiklikler yapacağınız zamanlar olabilir. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde tamamlanma yaşayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir. Gün içinde çatışmalardan uzak durun.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Bu gün derin, hoş duygular için uygun bir zamandır. Arkadaşlar, akrabalar ya da kadınlar size harika davranacak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

İlişkinizdeki sorunları çözmek adına partneriniz birçok adım attı, ama sizin bunları görmediğiniz şeklindeki görüşlerde, haklılık payı olabilir. Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor. Yakın bir arkadaşınızla para konulu gerginlikler yaşayabilirsiniz, hazırlıklı olun.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Bir süredir gündem olan ebeveyn sağlığında gelişme yaşanabilir. Sosyal çevrede planlanan etkinliklerde konuyu iyi seçmek faydalı olur. Zihni doyurmayan faaliyetler sizi sıkabilir. Romantik konularda gelişmeler, geçmiş ilişkilerin onarılması söz konusu olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar Saat 08:00 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde ister partneriniz ister iş yaptığınız kişilerle aranızda anlaşmazlık yaşanabilir. Görüşleriniz farklı oluşu nedeniyle yaşan bu sorunlar, birkaç saat içinde düzelir. Ancak oluştuğu bu saatlerde tabii ki dikkatli olmakta yarar var. Herkes kendi çıkarını düşündüğü için, tepkisel davranır. Bu sizin için de geçerli. Sakin olmakta yarar var. Saat 13:59-22:13 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Başkalarına fikirlerimizi kabul ettirmemiz kolay olmayabilir. Karşı tarafı da bir dinleyelim, görüşlerini alalım. Bir iş, bir proje üzerinde kimlerle çalışabiliriz, kimlerle bağlantıya geçmek gerekiyor bunları bir düşünelim. Ay-Başak burcu seyri saat 22:13 itibariyle başladığında, mali konularda dikkatlice duracağız. İlişkilerimizde mantığımız ön planda olacak. Soru işareti uyandıran hiç bir şeyden hoşlanmayacağız. Bazen endişeli olabiliriz. Ancak çözümcü bir bakış açısıyla hareket etmemizde yarar var. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Üzüntüleri unutmaya çalışıyor, kendinize yeni uğraşılar buluyorsunuz. Devam ederseniz bu sizin için iyi. Aşık olduğunuz kişi sizi izliyor bilmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 48' 52" R
Ay
İkizler
25° 24' 12" R
Merkür
Oğlak
03° 00' 14" R
Venüs
Yay
28° 28' 19" R
Mars
İkizler
15° 49' 31"
Jüpiter
Balık
29° 11' 09"
Satürn
Kova
20° 23' 49"
Uranüs
Boğa
15° 45' 40"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 55"
Chiron
Koç
12° 01' 54"
Lilith
Yengeç
26° 34' 09"
True Node
Boğa
13° 05' 24"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:40

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>