7 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

7 Şubat Hangi Burç

7 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 7 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

7 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova; bugün finans, sağlık, ameliyat, cinsellik, okültizm konuları gündeminize gelebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili kararlarınızda ani sorunlar gerçekleşebilir, sakin kalmanızı tavsiye ediyorum. Aşk, çocuk, hobilerden dolayı harcamalarınız artabilir. Güzel bir gün dilerim.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Bugün içinizden geldiği gibi hareket etmekten çekinmeyin ve mantıklı düşüncelerinizin iyi vakit geçirmenize engel olmasına izin vermeyin. Tesadüfen girdiğiniz yolların hiçbirinden pişman olmayacaksınız, bu yüzden otobandan çıkın ve yeni bir güzergah keşfedin. Yolculuğu en unutulmaz kılan şeyin bu küçük macera dolu yollar olduğunu göreceksiniz. Toprak yolun nereye uzandığından korkarak basit zevkleri kendinizden esirgemeyin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Bugünlerde sizler de kıskançlıkla sınanan gruptasınız. Sizden daha iyi hayatı olan kişilere elinizde olmayarak imrenebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova; çalışma ortamında oldukça yoğun ve gergin bir gün geçirebilirsin. İçinde bulunduğun durumu kontrol altında tutabilmek için fazlasıyla zorlanabilirsin. Ayrıca sağlığına da özen göstermen gerekebilir. Fakat bir yandan da yeni ilişkiler geliştirmeni sağlayacak eğitimlere katılabilir, keyifli yolculuklar yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Günlük rutinlerinizi koruyabildiğinizde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İşlerin aksaması hoşunuza gitmiyor. Daha çok çalışmalısınız. Sosyal çevrenizi adım adım değiştiriyor olabilirsiniz. Kemikleşmiş çevreniz değişiyor olabilir. Kendi değeriniz için savaşmaktan vazgeçmeyin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Duygularınızı denetim altına almanız zor olabilir. Özellikle bugün karşılaşacağınız bir duruma canınız sıkılacak. Fakat, çok daha farklı açıdan olaya bakabilir ve duygularınızı kontrol etmeyi başarabilirsiniz. İstekleriniz çok farklı ve alışılmışın dışında olabilir. Enerjiniz sıkıntı verebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
09° 47' 06" R
Ay
Yengeç
27° 55' 53"
Merkür
Koç
23° 00' 16"
Venüs
Boğa
16° 32' 36"
Mars
Yengeç
02° 35' 08"
Jüpiter
Koç
18° 49' 26"
Satürn
Balık
02° 35' 50"
Uranüs
Boğa
16° 44' 14"
Neptün
Balık
25° 40' 22"
Plüton
Kova
00° 07' 14"
Chiron
Koç
15° 30' 11"
Lilith
Aslan
09° 05' 54"
True Node
Boğa
04° 19' 20"
Son Güncelleme : 30/03/2023 21:20

Astroloji Gündemi

30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 30 Mart 2023, Perşembe 30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay duygusal Yengeç burcundaki yolculuğuna halen devam etmekte...Sabah saatlerinde beklentilerin yükseleceği; cesaretimizin ar... Devamını Oku >>