7 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

7 Şubat Hangi Burç

7 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 7 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

7 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde, toplantı, takım çalışmaları, seminerler ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alarak sosyal ortamlarda enerjinizi en iyi şekilde sergileyebilir, iletişim yeteneklerinizle öne çıkan isim olabilirsiniz. Akşam saatlerinde geçici olarak yorgunluk ve motivasyon kaybı hissedebileceğiniz bir zamandan geçeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Günlük rutinlerinizi koruyabildiğinizde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İşlerin aksaması hoşunuza gitmiyor. Daha çok çalışmalısınız. Sosyal çevrenizi adım adım değiştiriyor olabilirsiniz. Kemikleşmiş çevreniz değişiyor olabilir. Kendi değeriniz için savaşmaktan vazgeçmeyin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Ay günün tamamında Balık burcunda ilerliyor olacak. Sizlerin de gelirinize odaklanacağınız bir gün olabilir. Ay ve Neptün'ün kavuştuğu gün içerisinde beklentinizin üzerinde kazançlar elde edebilirsiniz. Yeni bir gelir kapısı fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Ay-Neptün kavuşumunun kesinleşmesinden sonra Jüpiter ile açıya giden Ay, elinizdeki parayı fazla harcayabileceğinizi gösteriyor. Özellikle aniden karar verdiğiniz bir şey gereksiz yere paranızın azalmasına sebep olabilir. Bu tip açılar olduğunda Jüpiter abartmayı sever. Sizler de maddi konularda bu aşırılığa kaçabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı bugün biraz temkinli yaklaşmanız gerekebilir. Satürn ve Neptün açısını çalıştıran Ay gün boyunca sağlık problemlerinizde size destek olacaktır. Geçmeyen bir rahatsızlığınız varsa bugün itibariyle hafiflediğini fark edebilirsiniz. Zihninizi rahatlatmak için kişisel gelişim çalışmalarına ilgi duyabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Yaşamınızda vereceğiniz ani kararlarla hayatınızda büyük ivme yaratacak oluşumlara yönelebilir, kendinizi bir anda iş hayatının tam merkezinde bulabilir, yoğun bir iş temposu içinde çalışabilirsiniz. Bu tamamen sizin üstün cabanıza bağlı olarak ilerleyecek, âdeta şimdiye kadar geçirdiğiniz boş zamanları kapatmak istercesine durmadan ilerleyeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde kişisel konular, istekleriniz, hevesleriniz yönünde hareket edebilirsiniz. Ancak önemli adımlar yerine akışta kalmayı tercih etmelisiniz. Öğleden sonra ise apayrı bir gündeminiz olabilir ve aileniz ve evinize dair konularla ilgilenebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Ortaklaşa parasal konularda güzel fikirlerin oluşacağı ve bunun sonucunda maddi anlamda fayda sağlayacak işler ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizle yaşadığınız birtakım anlaşmazlıklar ve sorunları gidermek için de harekete geçebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 41' 38" R
Ay
Yengeç
12° 16' 07" R
Merkür
Terazi
15° 33' 18" R
Venüs
Yay
20° 36' 20"
Mars
Terazi
27° 31' 45"
Jüpiter
Kova
22° 27' 20"
Satürn
Kova
07° 05' 18"
Uranüs
Boğa
13° 09' 26"
Neptün
Balık
20° 44' 46"
Plüton
Oğlak
24° 24' 52"
Chiron
Koç
09° 38' 28"
Lilith
İkizler
11° 08' 10"
True Node
İkizler
01° 58' 33"
Son Güncelleme : 27/10/2021 00:50

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>