7 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

7 Şubat Hangi Burç

7 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 7 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

7 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Bugün başkalarının kaynaklarına ilişkin kısıtlamalar ve belirsizlikler sizi zorlayabilir. Ortak harcamaları kısmak ve daha bilinçli olma sureti ile var olan sorunları aşabilecek adımlar atmaya çalışmalısınız. Son dönemde yaşanan parasal dalgalanmaları yönetebilmek, eşin para durumunda ortaya çıkabilecek terslikleri göz önünde bulundurmak iyi bir çözüm olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Bugün işlerinizin sürekli sekteye uğraması sizi yorabilir. Arkadaşlarınıza ve szinle konuşmaya ihtiyacı olan aile üyelerine karşı surat asmamaya çalışın. Belki de cevaplanması gereken önemli soruları vardır. Pek çok alanda deneyimli olduğunuz için onlara yardımcı da olabilirsiniz. Aşırı yorgun ve sinirli hissediyorsanız, bazı sınırlar koymanız da gerekir. Her şeyi bir günde halletmek zorunda değilsiniz!

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Birbirine aşkla bakan bu gözlerin ardında büyük bir bağlılığın olduğunu fark edebiliyorum. Birbiriniz için yaratılmışsınız adeta. Hayatınızdaki kişinin sürekli olarak sizi düşünmesi ve mutlu olmanız için yapamayacağı şey olmadığı yüzündeki ifadeden belli olabiliyor. Ruh eşinizin sinirli olan yapısını partnerinin sakinliği ile dinginliğe kavuştuğu apaçık ortada. Sevdiğinizin dik duruşluluğu altında hayatınızdaki kişinin kendini adeta koruyucu meleğinin kanatları altında olduğunu hissediyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Verimli, üretken yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Detayları, hesap inceliklerini göz ardı etmemelisiniz. Kaygıları, evhamları bir kenara bırakarak işinize odaklanmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Kararsız davranıyorsun!Ay, su burcunda hareket ediyor. Önemli bir konuda adım atmak üzeresin. Ama etrafına senden beklendiği kadar kararlı bir görüntü veremiyor olabilirsin. Bu konuda, çok kararlı olmanı engelleyen haklı nedenlerin olabilir. Gündelik işlerden dolayı yapmak istediklerine bir türlü sıra gelmiyor düşüncesi bugün seni esir alabilir. O zaman hayatının kontrolünü ele alma zamanı gelmiş demektir. Sana dayatılan işlerin yanında kendi isteklerine yönelebilirsin. İş yerinde yaşadığın gizli aşkını şimdilik saklama taraftarı olabilirsin. Arkadaşların arasında ciddi ama bir o kadarda eğlenceli buldukları tarafların var, imajını sarsabilecek bu dönem herhangi atılıma hazır olmaman, beklenti içinde olan yeni sevgilini üzebilir. Kronik rahatsızlığın varsa, rutin kontrollerini ihmal etmemelisin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Etrafınızda olan bitenleri beş duyunuz ve mantığınızla değil, sezgileriniz ve kalbinizle değerlendirebilirsiniz. Bu aslında, size bugün için bir avantaj sağlayabilir. Fazla göz önünde olmayan şeyleri, gizli niyetleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sezginizle keşfettikleriniz, kendi sorunlarınıza da çözüm getirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
01° 58' 17" R
Ay
Kova
04° 38' 41" R
Merkür
Başak
14° 35' 05" R
Venüs
Aslan
19° 40' 15" R
Mars
Terazi
18° 43' 04" R
Jüpiter
Boğa
14° 52' 07" R
Satürn
Balık
01° 47' 54" R
Uranüs
Boğa
22° 46' 25"
Neptün
Balık
26° 06' 39"
Plüton
Oğlak
27° 57' 01"
Chiron
Koç
18° 23' 34"
Lilith
Aslan
29° 04' 47"
True Node
Koç
25° 04' 33"
Son Güncelleme : 25/09/2023 10:10

Astroloji Gündemi

25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 25 Eylül 2023, Pazartesi 25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>