7 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

7 Şubat Hangi Burç

7 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 7 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

7 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizle ilgilenmek istemeyeceğiniz zamanlar olabilir. İleriye dair plan ve program yaparak gününüzü değerlendirebilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde dağınık enerjiler söz konusu, duygusal açıdan etki altında olabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Günlük rutinlerinizi koruyabildiğinizde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İşlerin aksaması hoşunuza gitmiyor. Daha çok çalışmalısınız. Sosyal çevrenizi adım adım değiştiriyor olabilirsiniz. Kemikleşmiş çevreniz değişiyor olabilir. Kendi değeriniz için savaşmaktan vazgeçmeyin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

İlişkilere keyifle bakacaksınız. İletişim, satış, reklam ve pazarlama alanlarında güzel sonuçlara hazır olun. Kuracağınız güzel ilişkiler iş hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyacak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 10:03 Ay-Yengeç burcu seyri kendinizle olan iç temasınızı güçlendiriyor. Bazen duygularınızı, çevrenizden gizleyebilirsiniz. Çok hassas ve oldukça alıngan bir haliniz vardır. Bütün bunların nedeni, içinizdeki bazı hesaplaşmaların bitmemiş olmasıdır. İnsanlar sizin ne kadar yürekli ve ne kadar cömert biri olduğunuzu görmüyor gibidirler. İşte bu sizi çok üzmektedir. 7 Şubat-26 Şubat tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Kova burcu geçişi, aşk hayatımızda iletişimin öncüsü, insanları etkilemede gücümüzün doruk noktasında olduğunu gösteriyor. Sözlerimizle nasıl da arkadaş canlısı olduğumuzu göstereceğiz. Görüş yapımız, ileri düşünce tarzımız, modern yaşam biçimimiz, kültürel etkinliğimiz bizi diğerlerinden farklı kılıyor. İlişkimizde her şey karşılıklı anlaşmaya dayalı olacak. Kafa dengi arkadaşlığa, beraberliğe önem vereceğiz. Anlaşılmaz, huysuz, dediğim dedik kişilerden hoşlanmayacağız. Bu geçişte, parasal krizlerimizi aşabilmek amaçlı düşüneceğiz. Kimlerden ne gibi destekler görebiliriz, nasıl para kazanabiliriz bunları daha dikkatli şekilde gözden geçireceğiz. Kısaca yenilenmek arzumuz, rahat yaşama isteğimiz yüksek olacak. Saat 14:55 Ay-Venüs ve saat 23:18 Ay-Mars görünümleri, işlerinizin verimli bir şekilde ilerlemesini ve planladığınız şekilde gelişmesini istiyorsanız yeni bir iş girişimi veya farklı bir yöntemi denemek, verdiğiniz bir kararla ilgili değişimlere gitmek, etrafınızdaki kişilerin sizin gibi düşünmelerini beklemek konusunda temkinli olmak yararlıdır. Saat 17:09 Ay-Kuzey düğümü, başkalarına muhtaç olmadan yaşamak için geleceğimizi garanti altına almamızı sağlayan analizin göstergesidir. Şuna gereksinim var, bunları elde etmeliyim tarzında düşünmek güven duygunuzu yükseltir ve sizi azimli kılar. Sahip olduğumuz güzelliklerin kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar saat 00:03 itibariyle etkili olacak, Venüs ve Uranüs arasındaki mücadeleci görünümle, ilişkinizi, hayatınızı ve kendinizi gözden geçireceksiniz. Nereye doğru yol alıyorum ve önümde duran değişimler neyi işaret ediyor. Burada önemli olan, sizin ne istediğinizdir. Uranüsün mükemmel insanları olarak, değişim demek siz demektir. O zaman yeniliklerden korkmanıza gerek yok. O yenilikler size yepyeni kapılar açacak. Ben hazırım demeniz kafidir. Saat 07:59 itibariyle burcunuz üzerinde seyredecek Ay, sizi ışıklandırıcı olan bu enerji, kendinizle barışık olmanızı ve sosyal yaşamda el üstünde tutulmanızı sağlar. Yenilikler konusunda bugün oldukça heveslisiniz.  Haksızlıklara karşı bilginizle, deneyimlerinizle ve duruşunuzla boyun eğmediğinizi gösterebilirsiniz. Giyim tarzınız bugün rahat hareket edebilmenizi sağlayıcı şekildedir. Bir yönünüzle hemen dikkati çekebilirsiniz. Bugün partnerinizle ortak noktalar üzerinde buluşmak, birlikte keşif yapmak, bilinmeyenleri araştırmak hoşunuza gidebilir. İlişkiniz yoksa, genel olarak farklı imaja sahip ancak bilgi anlamında üstün kişilerle ilgi duyabilirsiniz. Amacınız hayatınıza heyecan ve renk getirmektir. Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü, yenilik ve değişimlere açık olmanın önemini vurguluyor. Kendinize inanmalı, hedefinizi belirlemeli, gereksiz meseleler üzerinde durup vakit kaybetmemelisiniz. Dışarıda mücadele yoğun. Herkes kendi payına düşen için savaşıyor. Yeni ve farklı yollar, yöntemler, fikirler geliştirenler kazançlı çıkacaklarına göre, siz de bilgi ve tecrübenizi arzu ettiğiniz bir alanda öne sürmekten çekinmeyin. Kendinden emin olan insan panik yaşamaz. Bir amacı olan kişi pes etmez. Her ne olursa olsun zorluklar, insanın kendi gücünü fark etmesini sağlar. O zaman siz de yolunuzu çizin ve ilerleyin. Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü, duygularınızı mesafeli kılabilir. Hatta bazen ilişkide yaşanan meselelerin sizi hayattan uzaklaştırması anlamına da gelebilir. Ancak madem yenilik istiyorsunuz, o zaman sizin de geçmişe takılıp kendinizi engellemek yerine, yeniye yer açıp şöyle bir toparlanmanız gerekiyor. Hem iş hayatında hem aşkta hem de günlük yaşamda pes etmek, sizin gibi sıra dışı kişilere yakışmıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları