7 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

7 Şubat Hangi Burç

7 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 7 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

7 Şubat 2024 Kova Burcu Yorumu

Aile büyüklerinle uzun zamandır aramadığını fark ediyorsun. Onlara daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsin. Hafta sonunu onlara ayırmak isteyebilirsin. Ortaklaşa bir iş yapan Kova burcuysan, ortağında birtakım anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Karşındaki kişinin bilmiş tavırları seni çileden çıkarıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Yeni bir yola girmeye karar verdiniz ve biraz ürkekçe de olsa yüksekteki hedeflerinize doğru ilerlemektesiniz. Geçmişe elveda deyin ve eskileri ardınızda bırakın. Eskiyi unutmak zorunda değilsiniz, ama tüm enerjinizi önünüzdekilere odaklayın. Yeni girdiğiniz bu yolda size yardımcı olması için hem eski, hem yeni çevrenizden yararlanın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Gündelik yaşamınızda var olan bazı problemleri düzeltme yoluna gitmelisiniz. Bugün motivasyonunuza oldukça ihtiyacınız var.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Bugün içinizden geldiği gibi hareket etmekten çekinmeyin ve mantıklı düşüncelerinizin iyi vakit geçirmenize engel olmasına izin vermeyin. Tesadüfen girdiğiniz yolların hiçbirinden pişman olmayacaksınız, bu yüzden otobandan çıkın ve yeni bir güzergah keşfedin. Yolculuğu en unutulmaz kılan şeyin bu küçük macera dolu yollar olduğunu göreceksiniz. Toprak yolun nereye uzandığından korkarak basit zevkleri kendinizden esirgemeyin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Verimli, üretken yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Detayları, hesap inceliklerini göz ardı etmemelisiniz. Kaygıları, evhamları bir kenara bırakarak işinize odaklanmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Kişisel donanımınızı kullanacağınız işlere yönlenmek sizin için daha iyi olabilir. Gün içindeki ufak tefek işlere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler günü daha rahat geçirmenize neden olabilir. Hayatınızda gizli kalmış olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
29° 10' 41" R
Ay
Yay
04° 05' 42" R
Merkür
Yengeç
05° 40' 04"
Venüs
Yengeç
03° 22' 12"
Mars
Boğa
07° 58' 46"
Jüpiter
İkizler
05° 47' 14"
Satürn
Balık
19° 20' 53"
Uranüs
Boğa
25° 11' 33"
Neptün
Balık
29° 53' 24"
Plüton
Kova
01° 36' 17"
Chiron
Koç
22° 57' 49"
Lilith
Başak
28° 57' 37"
True Node
Koç
12° 35' 41"
Son Güncelleme : 20/06/2024 03:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>