7 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

7 Şubat Hangi Burç

7 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 7 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

7 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Birbirine aşkla bakan bu gözlerin ardında büyük bir bağlılığın olduğunu fark edebiliyorum. Birbiriniz için yaratılmışsınız adeta. Hayatınızdaki kişinin sürekli olarak sizi düşünmesi ve mutlu olmanız için yapamayacağı şey olmadığı yüzündeki ifadeden belli olabiliyor. Ruh eşinizin sinirli olan yapısını partnerinin sakinliği ile dinginliğe kavuştuğu apaçık ortada. Sevdiğinizin dik duruşluluğu altında hayatınızdaki kişinin kendini adeta koruyucu meleğinin kanatları altında olduğunu hissediyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Kendinizi yalnız hissediyorsunuz, ama ne olursa olsun yoğun bir duygusallık yaşamadıkça bu durumun üstesinden gelmeniz mümkün değil. İş yerinde kendinizi göstermeniz için çaba harcamanız gerekebilir. Eğer konumunuzu yükseltmek istiyorsanız duruma göre hareket etmelisiniz. Para sıkıntısı içine düşmek istemiyorsanız harcamalarınıza dikkat edin. Yiyeceklerinize dikkat etmeniz gereken bir dönem. Yeme alışkanlığınızı değiştirmediğiniz müddetçe aşırı kilo alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Materyalist konulardaki istek ve arzularınız ön plana çıkabilir, elektronik eşyalara karşı zaafınız artış gösterebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Duygularınızı denetim altına almanız zor olabilir. Özellikle bugün karşılaşacağınız bir duruma canınız sıkılacak. Fakat, çok daha farklı açıdan olaya bakabilir ve duygularınızı kontrol etmeyi başarabilirsiniz. İstekleriniz çok farklı ve alışılmışın dışında olabilir. Enerjiniz sıkıntı verebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Bugün sağlığınızı zinde tutmak için bol bol su tüketmelisiniz. Uzun bir banyo yapabilir, cildinizi nemli tutabilir ve suyun tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.Ruhsal ve bedensel bir rahatsızlığınız mevcutsa bunu olumlu hale gelmesi için çaba göstermek için olumlu enerjilere sahipsiniz. Merkür bugünden itibaren 26 Şubat'a kadar sizin burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Her türlü imza ve anlaşma işlemi, iletişim, ilişki ve zeka gerektiren konuda ilerleme sağlayabilirsiniz. Başlangıçlar yapabilirsiniz. Özgürlük temalı fikirlerinizi öne sürebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün kendinden emin, azimli ve kararlı tavırlar size kazanç sağlayacak. Bir şeyi istiyorsanız bunu elde etmek için neye ihtiyaç olduğunu da görmeye çalışın. Emek verilmemiş bir şeyi sadece istemek onu size getirmeyebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 21' 32" R
Ay
Boğa
28° 04' 49"
Merkür
Koç
20° 59' 39"
Venüs
Boğa
00° 25' 42"
Mars
İkizler
24° 55' 40"
Jüpiter
Kova
25° 50' 23"
Satürn
Kova
12° 20' 47"
Uranüs
Boğa
09° 46' 55"
Neptün
Balık
21° 54' 22"
Plüton
Oğlak
26° 46' 09"
Chiron
Koç
09° 49' 56"
Lilith
Boğa
19° 33' 09"
True Node
İkizler
11° 27' 13"
Son Güncelleme : 15/04/2021 05:40

Astroloji Gündemi

15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2021, Perşembe 15 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Nisan 2021 Perşembe günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında nele... Devamını Oku >>