7 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

7 Şubat Hangi Burç

7 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 7 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

7 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Akrabalarla veya yakın çevrenizi güzelleştirmekle zaman geçirin. Sosyal ilişkiler olumlu devam edecek. Alışveriş veya yemekte aşırıya kaçmayın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova; çalışma ortamında oldukça yoğun ve gergin bir gün geçirebilirsin. İçinde bulunduğun durumu kontrol altında tutabilmek için fazlasıyla zorlanabilirsin. Ayrıca sağlığına da özen göstermen gerekebilir. Fakat bir yandan da yeni ilişkiler geliştirmeni sağlayacak eğitimlere katılabilir, keyifli yolculuklar yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Ay günün tamamında Balık burcunda ilerliyor olacak. Sizlerin de gelirinize odaklanacağınız bir gün olabilir. Ay ve Neptün'ün kavuştuğu gün içerisinde beklentinizin üzerinde kazançlar elde edebilirsiniz. Yeni bir gelir kapısı fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Ay-Neptün kavuşumunun kesinleşmesinden sonra Jüpiter ile açıya giden Ay, elinizdeki parayı fazla harcayabileceğinizi gösteriyor. Özellikle aniden karar verdiğiniz bir şey gereksiz yere paranızın azalmasına sebep olabilir. Bu tip açılar olduğunda Jüpiter abartmayı sever. Sizler de maddi konularda bu aşırılığa kaçabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı bugün biraz temkinli yaklaşmanız gerekebilir. Satürn ve Neptün açısını çalıştıran Ay gün boyunca sağlık problemlerinizde size destek olacaktır. Geçmeyen bir rahatsızlığınız varsa bugün itibariyle hafiflediğini fark edebilirsiniz. Zihninizi rahatlatmak için kişisel gelişim çalışmalarına ilgi duyabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Bugün düşüncelerinizden taviz vermek istemiyor ve kararlarınızda diretmeyi sürdürüyorsunuz. Mesleki anlamda ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. İşbirliği içinde olacağınız kişilerin önemini unutmamalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Hayatında biri varsa onunla birlikte bir akşam yemeği yiyebilir ya da aile ziyaretleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Etrafınızda olan bitenleri beş duyunuz ve mantığınızla değil, sezgileriniz ve kalbinizle değerlendirebilirsiniz. Bu aslında, size bugün için bir avantaj sağlayabilir. Fazla göz önünde olmayan şeyleri, gizli niyetleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sezginizle keşfettikleriniz, kendi sorunlarınıza da çözüm getirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
07° 07' 58" R
Ay
Koç
20° 39' 51" R
Merkür
Aslan
04° 15' 33" R
Venüs
Başak
09° 38' 23" R
Mars
Başak
00° 08' 03" R
Jüpiter
Kova
29° 49' 55" R
Satürn
Kova
10° 25' 18"
Uranüs
Boğa
14° 36' 41"
Neptün
Balık
22° 53' 42"
Plüton
Oğlak
25° 16' 17"
Chiron
Koç
12° 50' 30"
Lilith
İkizler
01° 17' 52"
True Node
İkizler
08° 54' 39"
Son Güncelleme : 30/07/2021 04:40

Astroloji Gündemi

29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 29 Temmuz 2021, Perşembe 29 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 29 Temmuz 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>