3 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

3 Şubat Hangi Burç

3 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 3 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

3 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, bugün bir süredir hayalini kurduğunuz bir şey için para harcayabilirsiniz. Bu bir kıyafet olabilir, piyango bileti almak olabilir ya da bir iddiaya girmek olabilir. İstediğiniz şeylerin gerçek olma zamanı geldi. Geleceğe yönelik planlarınız şu anda gerçekleştirilemeyecek kadar büyükse, sonunda sıkı çalışmanızın karşılığını alabilmeniz için kendinize bir finansal plan hazırlamak için biraz zaman ayırın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Bugün gün batımına kadarki zaman diliminde kendi alanınızda kalmak ve iç huzurunuzu korumaya odaklanmak daha faydalı olacaktır. İnsanlara ve dış koşullara odaklanmak, gerçekçi davranma isteğiyle gelen karamsarlık günü daha verimsiz geçirmenize neden olabilir. İnancı ve umudu koruma zamanı.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Nisan ayına kadar finansal kaynaklarınızı büyütmek için daha çok çaba sarf edeceksiniz. Keyfi harcamalarınız da artacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Ay bugün burcunuzda ilerlerken, kişisel işlerinize daha çok ilgilenebilirsiniz. Yeni adımlar ve girişimler başarılı sonuçlar getirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Ortaklık ilişkileri veya eş kaynaklı gelirler söz konusu olabilir. Finansal anlamda risk almaya meyilli oluşunuz yine bugün ki Gökyüzünün enerjilerin yansımalarıdır. Bağımsız, tasasız ve güvenli bir şekilde ilerlemekten yana olabilirsiniz. Keşif isteğinizin yükselmesi size kazanımlarınızla ilgili alanda yeni fikirler verebilir. Yalnız bu süreçte ilişkide bulunduğunuz insanlara dikkat etmeli, ayrıntıları gözden kaçırmamalısınız. Çok fazla rahatlık göstermek daha sonra paranızı tahsil etmekte sorunlara yol açabilir veya fazla risk almak sonuçta problemlere yol açabilir. Fakat yine de yüksek zekânız sayesinde öyle girişimlerde bulunursunuz ki, maddi gücünüzü bir şekilde düzene koyabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Onaylanmasını beklediğin başvuruların haberini alabilirsin. Maddi artışın seni yeni yatırımlara yönlendirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 58' 06" R
Ay
Terazi
14° 45' 57" R
Merkür
Yengeç
03° 36' 05" R
Venüs
İkizler
16° 47' 17" R
Mars
Boğa
01° 16' 31"
Jüpiter
Koç
07° 57' 09"
Satürn
Kova
24° 26' 34"
Uranüs
Boğa
17° 58' 51"
Neptün
Balık
25° 25' 18"
Plüton
Oğlak
27° 39' 48"
Chiron
Koç
16° 21' 54"
Lilith
Yengeç
09° 15' 33"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 04:50

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>