3 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

3 Şubat Hangi Burç

3 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 3 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

3 Şubat 2024 Kova Burcu Yorumu

Hayatının günden güne sıradanlaştığını düşünebilirsin. Monotonluktan çıkmak için rutinlerini değiştirmek isteyebilirsin. Ailesinde kronik rahatsızlığı olan Kova burcuysan, sağlık konularında güzel haberler alabilirsin. Alacağın haberleri aile yemeğiyle kutlamak için güzel bir gece organize edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Bugün daha farklı ve güzel düşüncelerin olabilir. Risk alabilirsin. Daha iyi şeyleri kendine çekebilirsin. Güzel ve mantıklı gelişmeleri kendine çekmen o kadar da zor olmayacak bugün. Bunun keyfini çıkarmalısın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Bugün iletişimlerinizde küçük hesaplar peşinde olabilir ve bu durumlar sizi biraz zorlayabilir. Gizlide kalmış konuları gün yüzüne çıkarak bunları konuşmak zorunda kalabilirsiniz. Aslında bugün bir şeyleri açığa kavuşturmak için doğru bir gün, bu fırsatı iyi değerlendirin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Bugün eşinizin sergileyeceği bir davranıştan sonra kendinizi hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Geleceğiniz için birikim yapmaya başlayın ve ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamayın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Nisan ayına kadar finansal kaynaklarınızı büyütmek için daha çok çaba sarf edeceksiniz. Keyfi harcamalarınız da artacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Sınırlarını net bir şekilde çiziyorsun!Ay'ın konumu sabahı başka akşamı başka günü işaret ediyor. Gün içerisinde son günlerde maddi konularla ilgili kafanı kurcalayan konulara dair içini rahatlatacak haberler alabilirsin. Bugün oldukça aktif, yoğun ve hareketli bir gün olabilir. Özellikle arkadaş ortamlarında bulunacağın etkinlikler ve planlar güne damgasını vurabilir. Yine organizasyona ve faaliyete dayalı işlerin için harekete geçebilirsin ancak bireysel davranışların gözlerden kaçmayacak. Duyguların ise biraz karışık gibi. Bir süredir sevgi konusunda adaletsizliğe uğradığını düşünüyorsan, bir itirafla karşılaşabilirsin. Evliliğinde sorunları olan bir Kova burcuysan, tüm sorunların üçüncü kişilerden kaynaklandığını fark edeceksin. Sınırlarını çizmekten çekinmeyeceksin. Akşam saatlerinde uzun telefon görüşmeleri yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 51' 32" R
Ay
Oğlak
27° 28' 44" R
Merkür
Boğa
17° 45' 45"
Venüs
İkizler
04° 42' 14"
Mars
Koç
20° 37' 50"
Jüpiter
İkizler
00° 24' 09"
Satürn
Balık
18° 31' 55"
Uranüs
Boğa
23° 55' 44"
Neptün
Balık
29° 35' 21"
Plüton
Kova
01° 57' 44"
Chiron
Koç
22° 04' 16"
Lilith
Başak
26° 22' 30"
True Node
Koç
14° 10' 22"
Son Güncelleme : 27/05/2024 19:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>