3 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

3 Şubat Hangi Burç

3 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 3 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

3 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Sade bir tutum benimseyerek yakınlarınızın içinde bulunduğu bir çember yaratmayı seçebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde de kurduğunuz hoş yakınlıklar...

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Bugün parasal konular gündeminizde olacak. Bazı kararlar alıp hızlı bir şekilde uygulamaya koymak isteyebilirsiniz ancak biraz daha akışta kalmaya, koşullarınızı fazla zorlamamaya çalışın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

İş arkadaşlarınıza karşı zaman zaman esnek olmak stratejik olarak doğrudur ancak işlerin fazla ileri gitmesine izin vermeyin. Bölgenizi korumaktan veya bir yanlış anlamayı açıklığa kavuşturmaktan çekinmeyin. 

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün yaşadığın olaylar karşısında daha gerçekçi düşünüyorsun. İş ortamında senden beklenen sorumlulukları yerine getirme konusunda belli tereddütlerin olabilir. Bu düşünceleri ardında bırakıp, hayata odaklanmak istiyorsun. Bugün yeni tanıştığın insanlardan yapıcı tavsiyeler alabilirsin. Ailen önemli bir konuda senden yardım isteyebilir. Kendi işini kurmak konusunda somut adımlar atmak istesen de şartlar ve koşullar seni sıkıştırabilir. Sevgilisi ile tartışan bir arkadaşın akşam saatinde seni arayıp bu konunun detaylarını anlatabilir. Ona destek olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

HAFTA, iletişim aygıtlarındaki aksaklıklar veya yanlış anlaşılmaların ana konular olacağı günler ile başlayabilir. Tüm sorunlara karşı alabildiğiniz önlemleri almalı, özellikle de konuşma ve sohbetlerinizde herşeyi son derece açık ifade etmeli ve karşınızdaki kişinin demek istediğinizi doğru olarak anlayıp anlamadığından emin olmalısınız. HAFTA ortasında maddi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durum, son derece gerçekçi ve farklı bakış açılarından bakmayı kapsayan bir yaklaşım benimsemenizi gerektirecektir. Maddi açıdan planlar yapıyorsanız, hayalci veya işi şansa bırakan girişimleri aklınızdan bile geçirmemelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Konsantrasyonunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir. Üstelik hem etkili hem de verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Detay, titizlik, ince hesap gerektiren işlere odaklanmak, zor dersleri çalışmak için uygun bir gün olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
09° 46' 42" R
Ay
Yengeç
27° 50' 56"
Merkür
Koç
22° 59' 29"
Venüs
Boğa
16° 32' 06"
Mars
Yengeç
02° 34' 55"
Jüpiter
Koç
18° 49' 20"
Satürn
Balık
02° 35' 47"
Uranüs
Boğa
16° 44' 13"
Neptün
Balık
25° 40' 21"
Plüton
Kova
00° 07' 14"
Chiron
Koç
15° 30' 09"
Lilith
Aslan
09° 05' 51"
True Node
Boğa
04° 19' 21"
Son Güncelleme : 30/03/2023 21:10

Astroloji Gündemi

30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 30 Mart 2023, Perşembe 30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay duygusal Yengeç burcundaki yolculuğuna halen devam etmekte...Sabah saatlerinde beklentilerin yükseleceği; cesaretimizin ar... Devamını Oku >>