3 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

3 Şubat Hangi Burç

3 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 3 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

3 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

İlişkinizdeki gerginlik, tutku tanımlamalarını hak ediyor. Abartılı yaşadığınız duyguların yanında karakterleriniz arasındaki çekişme de söz konusu. Karşılıklı zoraki onaylamaları taviz olarak değerlendirmeniz pek duygulu karşılanmıyor. İş yerinizde tek başına hareket etmek istiyor, fakat başkalarının inisiyatifine bağlı kalmaktan kurtulamıyorsunuz. Bugün elinizdeki işlere konsantre olarak yapıcı çalışmalar ortaya koymanız mümkün. Parasal konularda istek ve ihtiyaçlarınız artıyor. Kolesterollü besinlerden uzak durun.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün yaşadığın olaylar karşısında daha gerçekçi düşünüyorsun. İş ortamında senden beklenen sorumlulukları yerine getirme konusunda belli tereddütlerin olabilir. Bu düşünceleri ardında bırakıp, hayata odaklanmak istiyorsun. Bugün yeni tanıştığın insanlardan yapıcı tavsiyeler alabilirsin. Ailen önemli bir konuda senden yardım isteyebilir. Kendi işini kurmak konusunda somut adımlar atmak istesen de şartlar ve koşullar seni sıkıştırabilir. Sevgilisi ile tartışan bir arkadaşın akşam saatinde seni arayıp bu konunun detaylarını anlatabilir. Ona destek olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Ay bugün burcunuzda ilerlerken, kişisel işlerinize daha çok ilgilenebilirsiniz. Yeni adımlar ve girişimler başarılı sonuçlar getirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Gün içinde ailenizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Geçmişte yaşanmış olaylar tekrar gündeminize gelebilir. Bu durum sizi içsel hesaplaşmaya götürebilir. Kendi duygularınızın yoğunluğu içinde kaybolmamaya özen gösterin. Kendinizi daha rahat hissettiğiniz uğraşlarınıza yönelebilirsiniz. Ev kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar saat 10:25 Ay-Neptün görünüm etkisinde Çarşamba gününe adım atacağız. Ruhumuz dilediğince, arzu ettiğince  akmaktan yana. Başkalarının bizi nasıl gördüğü veya değerlendirdiğinin önemi yok. Biz kendimizle barışık olmaktan yanayız. Saat 12:53 da gerçekleşecek olan Mars-Pluto görünümü, tüm gücünüzü, hırsınızı, arzularınızı gerek iş hayatınız ve gerekse bir çok mesele üzerinde odaklamanızı sağlıyor. Ne olursa olsun, kendinizi öne sürmek, hizmet ettiğiniz alanda tek olmaktan yanasınız. Fakat size tavsiyem, bu hırsın sağlıklı şekilde kullanılması ve gerçekçi şekilde yönlendirmenizdir. Saat 20:17 Güneş-Satürn görünümü, dostlarımızdan gördüğümüz olumlu desteklerin işaretçisidir. El üstünde tutulmamızı sağladığı gibi, itibarımızı yükselticidir. Kendimizi güçlü hissetmemizde, olgun ve hoşgörülü yaklaşımlarda bulunmamızda yardımcı olur. Saat 21:30 Ay-Satürn kavuşumu etrafımızdaki insanları ciddi şekilde gözlemlediğimiz zamandır. Hem saygı görmek hem kıymetli bulunmak hem de yaptığımızın işin başarılı olmasını isteriz. Kendimize güvenirsek, bildiklerimizden emin olursak, insanların bizi dikkate alacaklarından şüpheniz olmasın. Saat 21:36 Ay-Güneş faydalı görünümü gayet olumludur. Yeni bir arkadaşlığın işaretçisi olduğu gibi, sosyal açıdan da güçlü paylaşımların simgesidir. Dostlarınızla bir araya gelebilir, güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Günün tüm güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 13' 27" R
Ay
Yay
29° 44' 41" R
Merkür
İkizler
16° 13' 39" R
Venüs
Yengeç
26° 46' 29" R
Mars
Aslan
08° 00' 05"
Jüpiter
Balık
02° 09' 37"
Satürn
Kova
12° 42' 49"
Uranüs
Boğa
13° 32' 24"
Neptün
Balık
23° 11' 58"
Plüton
Oğlak
26° 06' 16"
Chiron
Koç
12° 44' 10"
Lilith
Boğa
27° 21' 37"
True Node
İkizler
10° 41' 10"
Son Güncelleme : 24/06/2021 15:40

Astroloji Gündemi

24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Haziran 2021, Perşembe 24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>