14 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

14 Şubat Hangi Burç

14 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 14 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

14 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Yeni bir ilişkiye girme kararı alabilirsiniz. İş yerinizde çok başarılı olduğunuz için çevrenizdeki herkes size hayran gözlerle bakıyor. Bugün iyi enerjiler ile dolu olacaksınız ve aileniz ile birlikte neşeli anlar geçireceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanmak ve göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için ellerinizi kirletmekten çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle fikir çatışmasına girmemeye özen gösterin. Annenizle ilgili konuları ihmal etmeyin. İlerleyen zamanlarda sezgileriniz size yol gösterecektir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün tamamında Ay İkizler burcunda ilerliyor olacak. Çocuğunuzla ilgili konular gündeminizde olabilir. Sizden daha fazla ilgi istediğini görebilirsiniz. Tesadüftür ki bugün sizlerin aşk konularının önem kazandığı bir gün. Tam da bugüne denk gelmesi güzel sürprizler yaşayabileceğinizi gösteriyor. Mars 13:51 itibariyle Boğa burcuna giriş yapıyor. 31 Mart'a kadar ailenize enerjinizi harcayabilirsiniz. Ailenizde sağlık problemi olan birisi varsa ona destek olmanız gerekebilir. Fikirlerinize ihtiyaç duyulan zamanlarda olabilirsiniz. Bugün 14 Şubat sevgililer günü Kova veya yükselen Kova iseniz, ilişkide ilk aradığınız şey özgürlüktür. Size karışmayan, fikirlerinizi sorgulamayan bir partner tam size göredir. Farklı kişiliğiniz aşk hayatınızda da sıradan şeylerden hoşlanmamanıza sebep olur. Herkese alınan hediyeler sizi cezbetmez. Sizi yansıtan daha marjinal şeyler hoşunuza gider. Seversiniz fakat belli edemeyebilirsiniz. Bazen duygusal olsanız da o ilişki mantığınıza uymuyorsa sizin için bitmesi an meselesidir. Size romantik mi yoksa zeki bir partner mi sorusu sorulsa zekiyi seçersiniz. Bazen cümle kurmadan tek kelimenizle bile sizi anlayan biri olsun istersiniz. Partnerinizle hayatı keşfetmek istersiniz. İlişkiniz için en önemli tavsiye fazla gerçekçi tutumunuz karşı tarafı kırabilir. Bir şeyi eleştirirken ya da akıl verirken karşı tarafa bunu dobra dobra söylemeniz kırıcı olabilir. Bazen aklınızdakileri çözmek için kendinizi dünyaya kapatabilirsiniz. Sizi seven birinin olduğunu da unutmamalısınız. Kendinizi tamamen aşka vereceğiniz günler sizinle olsun. <3 Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken yönetici vasıflarınızı ortaya koymanız hiç de zor değil. Cesur ve korkusuzca hareket edebilirsiniz. İlişkilerinizde ve özel hayatınızda söz sahibi olabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Bugün üzerinde kafa yorduğunuz konularda olayları daha rahat görebileceksiniz. Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz için harcama yapabilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğumuz konulara ivme kazandırmak isteyebilirsiniz. Eğitsel konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Yeni fikirler ve girişimler içindesiniz. Düşüncelerinizle dikkat çekelebilirsiniz. Ancak ailevi konularda da çaba göstermek gerekiyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
20° 42' 50" R
Ay
Boğa
14° 10' 21" R
Merkür
İkizler
11° 18' 56"
Venüs
İkizler
02° 35' 11"
Mars
Yengeç
10° 45' 44"
Jüpiter
Kova
29° 41' 01"
Satürn
Kova
13° 23' 44"
Uranüs
Boğa
11° 16' 35"
Neptün
Balık
22° 38' 57"
Plüton
Oğlak
26° 45' 57"
Chiron
Koç
11° 13' 01"
Lilith
Boğa
22° 26' 42"
True Node
İkizler
10° 44' 56"
Son Güncelleme : 11/05/2021 07:30

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler be... Devamını Oku >>