14 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

14 Şubat Hangi Burç

14 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 14 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

14 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacaksınız. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Artık duygularınıza katı kurallar getirdiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizde yapıcı bir tavır içinde bulunarak, varmak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Yalnızsanız konuşma becerisiyle sizi etkileyebilecek birisiyle yeni bir başlangıç gündeme gelebilir. İşinizdeki önemli değişimler ve hareketlilik karşısında mümkün olduğunca adaptasyon sağlayarak, üzerinize düşenleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bütçenizi zorlayacak girişimlerde bulunmaktan uzak durun. Endişeleriniz yüzünden bazı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün tamamında Ay İkizler burcunda ilerliyor olacak. Çocuğunuzla ilgili konular gündeminizde olabilir. Sizden daha fazla ilgi istediğini görebilirsiniz. Tesadüftür ki bugün sizlerin aşk konularının önem kazandığı bir gün. Tam da bugüne denk gelmesi güzel sürprizler yaşayabileceğinizi gösteriyor. Mars 13:51 itibariyle Boğa burcuna giriş yapıyor. 31 Mart'a kadar ailenize enerjinizi harcayabilirsiniz. Ailenizde sağlık problemi olan birisi varsa ona destek olmanız gerekebilir. Fikirlerinize ihtiyaç duyulan zamanlarda olabilirsiniz. Bugün 14 Şubat sevgililer günü Kova veya yükselen Kova iseniz, ilişkide ilk aradığınız şey özgürlüktür. Size karışmayan, fikirlerinizi sorgulamayan bir partner tam size göredir. Farklı kişiliğiniz aşk hayatınızda da sıradan şeylerden hoşlanmamanıza sebep olur. Herkese alınan hediyeler sizi cezbetmez. Sizi yansıtan daha marjinal şeyler hoşunuza gider. Seversiniz fakat belli edemeyebilirsiniz. Bazen duygusal olsanız da o ilişki mantığınıza uymuyorsa sizin için bitmesi an meselesidir. Size romantik mi yoksa zeki bir partner mi sorusu sorulsa zekiyi seçersiniz. Bazen cümle kurmadan tek kelimenizle bile sizi anlayan biri olsun istersiniz. Partnerinizle hayatı keşfetmek istersiniz. İlişkiniz için en önemli tavsiye fazla gerçekçi tutumunuz karşı tarafı kırabilir. Bir şeyi eleştirirken ya da akıl verirken karşı tarafa bunu dobra dobra söylemeniz kırıcı olabilir. Bazen aklınızdakileri çözmek için kendinizi dünyaya kapatabilirsiniz. Sizi seven birinin olduğunu da unutmamalısınız. Kendinizi tamamen aşka vereceğiniz günler sizinle olsun. <3 Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken yönetici vasıflarınızı ortaya koymanız hiç de zor değil. Cesur ve korkusuzca hareket edebilirsiniz. İlişkilerinizde ve özel hayatınızda söz sahibi olabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Düşündüklerinizle uyguladıklarınız çok farklı. Artık bir kararda durup uygulamaya geçmelisiniz. İnsanların güven duygularını sarsmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

İş ve kariyer konularında başkalarından destekler görebilir ya da toplum önünde, kalabalık ortamlarda kendinizi keyifli hissedebilirsiniz. Yine bu tarih itibarıyla kendinizi daha sağlıklı ifade edebileceksiniz, ikna yeteneğiniz artacak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 08' 55" R
Ay
Boğa
03° 31' 22" R
Merkür
Aslan
06° 29' 40" R
Venüs
Başak
10° 54' 35" R
Mars
Başak
00° 48' 03" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 48" R
Satürn
Kova
10° 20' 34"
Uranüs
Boğa
14° 37' 45"
Neptün
Balık
22° 52' 36"
Plüton
Oğlak
25° 14' 48"
Chiron
Koç
12° 49' 42"
Lilith
İkizler
01° 24' 56"
True Node
İkizler
08° 53' 06"
Son Güncelleme : 31/07/2021 06:10

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>