14 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

14 Şubat Hangi Burç

14 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 14 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

14 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, bugün kendinizle ve sevme şeklinizle gurur duyacaksınız. İster romantik bir ilişki içinde olun, ister en iyi arkadaşınıza hoş bir jest yapın... Bugün yakın arkadaşlarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu fark edeceksiniz. Her şeye rağmen kalbinizden geçenleri dile getirmek iyi hissettirecek.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Gün içinde özel yaşamınızda mutluluk ve uyumun hakim olacağı, partnerinizle görüşmelerinizden olumlu sonuçlar alabileceğiniz, seyahat planı, spora zaman ayırmak ve eğlenceli aktivitelerde yer almak gibi düşüncelerde olacağınız keyifli bir zamandasınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanmak ve göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için ellerinizi kirletmekten çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle fikir çatışmasına girmemeye özen gösterin. Annenizle ilgili konuları ihmal etmeyin. İlerleyen zamanlarda sezgileriniz size yol gösterecektir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

İtiraflar kafanı karıştıracak!Mücadele gezegeni Mars, bugün burç değiştiriyor. Günlük işlerini yoluna koyarken öğleden sonra özellikle enerjik davranabileceğin bir gündesin. Duygusal olarak oldukça hareketli bir gün geçirebilirsin. Kulağına gelen söylentilere önem vermemen başkalarına karşı zayıf görünmek istememenden kaynaklanabilir. Özel sektörde çalışan bir Kova burcuysan, işlerin rutin ilerlemesinden bunalıp ani kararlar alabilirsin. Her ne kadar hareketli ve kendini daha iyi ortaya koyabileceğin bir iş hayali içinde olsan da mecburiyetler elini kolunu bağlayabilir. İlişkisi olan bir Kova burcuysan, sevgilinin bazı aile bireyleriyle tanışabilirsin. Tüm bunlarla birlikte bugün yakın arkadaşından gelecek itiraf kafanı epey karıştıracak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Sevgi ilişkilerinizdeki hoş gelişmeler, günün ana temaları olabilirler. Partnerinizle bugün yaşadıklarınız, ileride anlatacağınız güzel anıları oluşturabilirler. Ancak, ileride anı anlatmak yerine maddi sorunlarla uğraşmamak için, masraflarınıza dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Düşündüklerinizle uyguladıklarınız çok farklı. Artık bir kararda durup uygulamaya geçmelisiniz. İnsanların güven duygularını sarsmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 12' 42" R
Ay
Koç
06° 55' 20" R
Merkür
Boğa
28° 41' 04"
Venüs
Koç
26° 17' 02"
Mars
Koç
00° 20' 54"
Jüpiter
Koç
02° 39' 16"
Satürn
Kova
25° 09' 46"
Uranüs
Boğa
15° 56' 37"
Neptün
Balık
25° 08' 03"
Plüton
Oğlak
28° 26' 51"
Chiron
Koç
15° 11' 19"
Lilith
Yengeç
04° 30' 27"
True Node
Boğa
22° 30' 14"
Son Güncelleme : 25/05/2022 13:30

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>