14 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

14 Şubat Hangi Burç

14 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 14 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

14 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Sevdiğiniz dostlarınızın sorunları ile ilgileneceksiniz. Aile birliği kurduğunuz yakınlarınızın zor günlerinde yanlarında olan tek kişi olacaksınız. Paylaşmanın değerini daha iyi fark ettiğiniz zaman dilimi içindesiniz. Bu süreçte varlığınız karşı tarafa birer armağan olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızda ise devlet daireleri ile problemler yaşanabilir.Kontrat sözleşme vergi gibi konulardan kaynaklanabilecek hukuksal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda devam eden bir ilişkiniz varsa dikkatli olmalısınız bir anda karar vererek ait olduğunuzu hissettiğiniz kişi’ ye aşkın davetine doğru yol alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Üstünde çok düşünmediğin ve umutsuz olduğun konularda iyi haberler alabilirsin. Çalıştığın işyeri ile alakalı sorunların varsa, bu sorunları yöneticilerinle paylaşabilirsin. Uzun zamandır birikim yapmak için düşüncelerin olsa da ailenin içinde bulunduğu bazı durumlar ve senin ani harcamaların bu durumun önüne geçiyor. Kendi işini kurmak isteyen bir Kova burcuysan, acele etmiyor ve tüm durumları gözden geçiriyorsun. İlişkisini kısa bir süre önce sonlandırmış bir Kova burcuysan, sevgililer günü senin için şaşırtıcı gelişmelerle geçebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Farkındalığınız harekete geçiren önemli bir gündesiniz. Gün boyu sert söylemlerden kaçınmak ifadenin gücünün farkında olmak önemli. Yenilenme arzunuz gerçekleşiyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar saat 01:39 Merkür-Jüpiter görünümü, iş organizasyonları, görüşmeler, sunumda bulunmak, planlama yapmak adına gayet olumludur. Daha fazla çalışmanın, ayrıntılara dikkat etmenin önemi büyüktür. Hiçbir şeyi hafife almamalıyız. Eksikler var mı, kimlerle temasta bulunacağız, ne gibi isteklerimiz var, bunları gözden geçirmeliyiz. Disiplinli çalışmakta zorlanabiliriz. Elimizden geldiğince dikkat gösterelim. Saat 05:23 Güneş-Uranüs olumlu görünümü ortaklaşa bir proje üzerinde çalışmanızda yardımcı olur. Bireysel anlamda sizi aktif kıldığı için, insanların yaratıcı fikirlerinize önem vermeleri, el birliğinde bulunmaları kolaydır. Dışa açılmanızı sağlar. Artık dar bir alanda, rutin bir hayatın içinde kalmak istemezsiniz. Sizin gibi düşünen kişilerle direkt olarak bağlantıya geçebilirsiniz. Bu görünüm bir meselenin, bir yeniliğin, değişimin işaretçisidir. Saat 17:29 Ay-Mars görünümü, gayet olumludur. Özgüvenimizin yükselişi, amaca dönük hareket etmemizin işaretçisidir. Sosyal ilişkiler güçlenir. Kendimizi özgür hissederiz. Canlanırız, keyifleniriz. Arkadaşlarımızla güzel vakit geçiririz. Saat 23:14 Ay-Kuzey düğüm görünümü, gelir-gider dengesinin gözetilmesi, maddi ve manevi anlamda tevazu içinde yaşanması, verici ve cömert davranışlarımızın da, geleceğimizi düşünerek ayarlanmasının önemli olduğunu gösteriyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Bugün üzerinde kafa yorduğunuz konularda olayları daha rahat görebileceksiniz. Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz için harcama yapabilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğumuz konulara ivme kazandırmak isteyebilirsiniz. Eğitsel konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 31' 11" R
Ay
Kova
12° 38' 18" R
Merkür
Yay
17° 40' 47" R
Venüs
Yay
15° 43' 57" R
Mars
İkizler
19° 41' 47" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 21"
Satürn
Kova
19° 42' 55"
Uranüs
Boğa
16° 07' 35"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 49"
Chiron
Koç
12° 12' 36"
Lilith
Yengeç
25° 25' 56"
True Node
Boğa
13° 11' 16"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:00

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>