12 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

12 Şubat Hangi Burç

12 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 12 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

12 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Üzerinizde bir masumiyet, bir güzellik. Işıklar da üstünüzde. Kendinizi düşünmek, kendinizle ilgili yaratıcı enerjinizi ortaya çıkarmak, hayata dair istediğiniz değişimleri yapmak için uygun zamanlar. Kariyeriniz konusunda kıvılcımı ortaya çıkardınız. Dahası için de evren sizi destekliyor. Tek problem sizin kendinize yeterince güvenmeyişiniz. Nedeni de kendinizden büyük beklentiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Güven bugünün en önemli konusu olabilir. Güven duyduğunuz kişilerle olan iş projeleri sizi büyük başarılara taşıyabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Yeni umutlarla döşediğiniz yeni dönemin eskisinden pek bir farkı olmayacağını, daha ilk günlerden anlayamazsınız. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün akşam saatlerinde kalabalık bir topluluk içindesiniz. İçinizdeki rehaveti yok etmek için bir başlangıç fırsatı olabilir bu. Bugünlerdeki özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşma isteğiniz, hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletecek.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Çalışıyorsan, hafta içinde zıtlaşmalar yaşadığın kişilere karşı sinirli olabilirsin. Ailen sana yardımcı olmaya çalışabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları