12 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

12 Şubat Hangi Burç

12 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 12 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

12 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Sevgilinize ayak uydurmak adına, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz veriyorsunuz. Bu davranış biraz riskli. Onun cazibesi, yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor. İşlerinize hakimsiniz. Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için esaslı paraya gereksiniminiz var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz. Sinirlerinizin gerginliği sırt ve boyunda kasılmalara ve ağrılara yol açabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün sizin için ilginç bir gün olacak; zira kendinizi gerçekten sizinle hiç alakası olmayan bir savaşta iki ateş arasında kalmış gibi hissedebilirsiniz. Her iki tarafı da dikkatli bir şekilde inceleyebilir ancak herhangi birine kesin olarak bağlanmakta tereddüt edebilirsiniz. Bunda sıkıntı yok. Ancak bilin ki bu çekişmenin bazı yönleri cidden sizi de ilgilendiriyor. Onun sonuçlarından siz de etkileneceksiniz ve meselede kesinlikle sizin de sözünüz geçiyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca Ay Boğa burcunda hareketine devam edecek. Sizler için aileniz ön planda olabilir. Ay-Neptün olumlu görünümü sayesinde ailecek umut ettiğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinden birinin sağlık problemi için destek olabilirsiniz. Ay-Satürn arasındaki uyumlu açı da maddi konularda beklentiniz varsa bugün beklediğiniz gelişmelerin sonuçlanmasını sağlayabilir. Gece saatlerine geldiğimizde Ay'ın Güneş ile sert açısı psikolojik olarak gergin olmanıza neden olabilir. Güneş sizin burcunuzda ilerlerken yaptığı negatif açılar da olsa sizi güçlendirmek için olacağını unutmayın. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Nispeten fedakârlıklar içinde olabileceğiniz bir gün. Duygusal olarak bazı sıkışmaların ve stres faktörlerinin arttığı bir zaman dilimi içindesiniz. İş ortamınızdaki kişilerle ilgili gizli kalmış konuların da sizi baskıladığı bir gün olabilir. Bugün daha kontrollü ve planlı olmaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde güçlü bağlarınız olan kadın figürleriyle bir araya gelebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Çalışıyorsan, hafta içinde zıtlaşmalar yaşadığın kişilere karşı sinirli olabilirsin. Ailen sana yardımcı olmaya çalışabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün, ailenizi herşeyin üzerine koyup, tüm vaktinizi onlara ayırabilirsiniz. Özellikle ebeveynlerinizle vakit geçirmek, size huzur ve güvenlik hissi verebilir. Tüm akraba ilişkileriniz, olumlu bir seyir izleyecek ve halinizden memnun olmanızı sağlayacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 20' 41" R
Ay
Boğa
21° 52' 25" R
Merkür
İkizler
12° 12' 14"
Venüs
İkizler
03° 23' 20"
Mars
Yengeç
11° 09' 39"
Jüpiter
Kova
29° 45' 37"
Satürn
Kova
13° 24' 30"
Uranüs
Boğa
11° 18' 49"
Neptün
Balık
22° 39' 52"
Plüton
Oğlak
26° 45' 42"
Chiron
Koç
11° 14' 53"
Lilith
Boğa
22° 31' 03"
True Node
İkizler
10° 43' 42"
Son Güncelleme : 11/05/2021 23:10

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>