11 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

11 Şubat Hangi Burç

11 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 11 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

11 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Abartılı davranışlardan kaçınmalı, dostlarınızı sıkmamalısınız. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Normalde olduğunuzdan daha maceraperest olun. Yanınıza harita almadan ya da aklınızda belirli bir istikamet olmadan yollara koyulmaktan çekinmeyin. Bilinmeyenin verdiği katıksız heyecan size korku ya da kafa karışıklığı değil nefes kesen bir coşku getirecek gibi görünüyor. Durumdan aldığınız keyif sizin yaklaşımınızla ilgili. Hangi kartların dağıtılacağını bilemeyebilirsiniz ancak elinizi nasıl oynacağınızı kesinlikle kontrol edebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Sizi krize sokan konulara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Ortaklı konular gündeminize gelebilir. Parasal konuları ihmal etmeyin. Hatalı vereceğiniz kararlar sizi birçok yönden bağlayabilir. Kendinizi ifade etmeye çalışırken daha fazla öfkeleneceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Gün içinde akışta kalmaya çalışın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Ev hayatınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Günün ilk yarısı aile fertlerinin arasındaki ilişkilerde huzursuzluk olabilir. Birbirinizi anlamak için çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz. İlgilendiğiniz işlerinizde yapıcı davranmaya özen göstereceksiniz. Zaman zaman olaylara karşı esneklik göstermede zorluklar yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Çok anlam yüklediğiniz bazı ilişkiler, sonradan başınızın derdi haline gelebiliyor. Daha gerçekçi beklentilerle kurulan bağlantılar, size düş kırıklığı yaşatmayacak. Yakın bir dostunuzun iş problemlerinden kendisini sorumlu görmeniz, ona ilgisiz kalmanıza neden oluyor. Bu konuda daha anlayışlı bir yaklaşım, sorunların çözümüne destek verebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar 11 Şubat saat 03:45 Aslan burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, sizin ilişkiler yoluyla büyümeniz, gelişmeniz ve hayatınıza yeni bir sayfa açmanız yönünde etkilidir. Şimdi merkezde beraberlikler önemli. Tek başınalıktan ziyade, biriyle yol almak, hayatı kurmak, kendinizi ifade edebilmek, güçlenmek vaktidir. Önümüzdeki 6 aylık süreçte, bir ilişki başlar, ilerler, ileriye dönük karar verilir. Bir iş ortaklığı yapılır, hedefler belirlenir, projeler gündeme gelir. Fırsatlar karşınıza çıkar. Problemli evlilikler tekrar gözden geçirilir. Uzun yıllardır bekar hayatı yaşayan Kovaların evlenmesini, farklı yönlerinizi, özelliklerinizi karşı cins üzerinde etkin şekilde göstermenizi sağlayan bu tutulmanın görünümleri de bunu işaret ediyor. Karşımıza çıkan kişi veya kişiler hayatımızı olumlu yönde değiştirirler. Bireysel ve toplumsal anlamda bizi büyütürler. Benliğimizi ve içimizde saklı duran güzellikleri ortaya çıkarırlar. Yüksek eğitimden, ticari hayata ve özel yaşamımıza kadar bir yenilik ve değişim söz konusu. Farklı bir pencereden ancak gayet olumlu yönde bir gelişime doğru yol alıyoruz. Bunlar yavaş yavaş hayatınızda belirlemeye başlıyor. Bir başka ülkeye veya şehre evlenerek, okumak için, iş amaçlı, akademik çalışmalar, projeler vasıtasıyla gidebiliriz, yerleşebiliriz. Bu Tutulmayı, arzularımızı, ideallerimizi oluşturmak olarak yorumlayınız. Tutulmanın bir başka özelliği, maddi konularda daha dikkatli ve titiz analizlerin işaretçisi olmasıdır. Tutulmanın hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 13' 30" R
Ay
Koç
07° 06' 03" R
Merkür
Boğa
28° 40' 38"
Venüs
Koç
26° 18' 00"
Mars
Koç
00° 21' 31"
Jüpiter
Koç
02° 39' 25"
Satürn
Kova
25° 09' 47"
Uranüs
Boğa
15° 56' 40"
Neptün
Balık
25° 08' 04"
Plüton
Oğlak
28° 26' 51"
Chiron
Koç
15° 11' 21"
Lilith
Yengeç
04° 30' 32"
True Node
Boğa
22° 30' 15"
Son Güncelleme : 25/05/2022 13:50

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>