27 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

27 Ocak Hangi Burç

27 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 27 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

27 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Normalde kıskanç biri olmamanıza rağmen bu aralar partnerinizin yanındaki her kadın gözünüze batıyor. Bu durumdan partneriniz de rahatsız. Ona güvendiğinizi hissettirmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Ay, 10:30'a kadar boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Beklenmedik gecikmeler yaşanabilir. Bu saat sonrasında Ay, Akrep burcuna geçiyor. Kariyerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. İşinizden memnun olmayabilirsiniz. Yeni iş fırsatları araştırmakla vakit geçirebilirsiniz. Günün genelinde çevrenizdeki insanlara karşı sert bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Agresif olmanız, bazen ani verdiğiniz tepkilerde kırıcı olmanıza sebep olabilir. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Bugün yaratıcı konular ve kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlar var. Ancak düşüncelerinizi havada kalması bir sorun oluşturabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

İletişimi yoğun yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, sosyal gruplarınızla bağlantıda olarak ilerlerken herhangi bir akit veya sözleşme yapmadan önce şartları iyi incelemeniz gerekebilir.Yapacağınız başlangıçlarda ikilem oluşabilir yahut zemin gevşek olabileceğinden iki kere ölçmeniz gerekebilir. Çocuklarınız veya eşinizle ilgili maddi bir külfetle karşılaşma riskine sahipsiniz. Arkadaşlarınız yüzünden başınıza açılacak bir kriz durumuyla karşılaşabilirsiniz. Bir arkadaşlığınızı sonlandırmanız bile gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konular daha fazla sıkıntı çıkarabilir. Sorumluluklarınızda artış olabilir. İşlerinizle ilgili iyi bir planlama yapmanız gerekebilir. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkinize özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları