17 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

17 Ocak Hangi Burç

17 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 17 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

17 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Lafınızı sakınmıyorsunuz demek hafif kalır. Yakın çevrenizdeki insanların damarına nasıl basacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Laflarınız katalizör etkisi yapıyor, dolayısıyla şimşekleri ve yıldırımları üzerinize çekerseniz şaşırmayın! Siz sivri dilinizin farkında olmasanız da etrafınızdakiler farkında ve kırılıyorlar. Masum rolü yapmanız hiç adil değil. “Yanlış bir şey mi söyledim?” demek açtığınız yaraları sarmıyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Haftaya başlarken ilişkinizle ilgili konular gündeminize geliyor. Gökyüzünde hem şifalandırıcı hem de dönüştürücü etkiler söz konusu. Bunları nasıl kullanacağınız ise size bağlı. Akışta kalmanız durumunda her şey yoluna girebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün, partnerinizle iş birliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacak. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Diğer insanları dinlemek bu aralar kendinizi dinlemekten daha kolay geliyor. Kafanızın içinde dönen diyaloglar size bir anlam ifade etmiyormuş gibi geliyor. Bilinçaltınızın size vermek istediği mesajları da dinlemenizde fayda olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Başarılı olmak istiyorsun!Sesini, yazını, görüşmelerini yayınlamak için ilginç bir fırsat günü olabilir. Her zamankinden daha fazla dikkatli ve başarılı olmak arzusundasın. Çalışma hayatındaki görevlerinin, sorumluluklarının artmasıyla beklediğin pozisyona yaklaşıyorsun. Kariyerine adapte olduğun için çevrende olan olayları gözden kaçırabilirsin. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, arkadaşlarının tanıştırdığı birinden fazlasıyla etkilenebilirsin. Aşk kapını çalabilir. Evli bir Oğlak burcuysan, eşinin arkadaşlarıyla yaşadığı problem ilişkinize yansıyabilir. Sakinliğini korumanda fayda var. Ailenden manevi anlamda çok uzaklaştığın için zaman zaman kendini yalnız hissediyorsun. Ailene vakit ayırarak, onların sesini duymak seni motive edecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Burcunuzda Yeni Ay meydana geliyor. Kendinize çeki düzen vermek istediğiniz konular için harika bir zaman. Para kazanmaya odaklanmak, hırslı bir şekilde atılımlarda bulunmak için kolları sıvayın. Bireysel anlamda iş odaklı bir süreç içinde ilerleyebilirsiniz. Sorumluluklarınızın altından kalkmak için yeni stratejiler geliştirmek iyi bir fikir olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 32' 48" R
Ay
Yay
15° 51' 42" R
Merkür
Başak
10° 44' 01" R
Venüs
Aslan
17° 35' 20" R
Mars
Terazi
16° 24' 18" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 13" R
Satürn
Balık
02° 00' 49"
Uranüs
Boğa
22° 50' 41"
Neptün
Balık
26° 12' 26"
Plüton
Oğlak
27° 58' 43"
Chiron
Koç
18° 32' 30"
Lilith
Aslan
28° 41' 19"
True Node
Koç
25° 07' 21"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:10

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>