17 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

17 Ocak Hangi Burç

17 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 17 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

17 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Daha çok aşk hayatınızın mutlu olan anlarının bir anda mutsuz bir şekilde hareket kazanmasına işaret ediyor. Öyle olan süreçlerden geçmişsiniz ki insanlardan kaçmak ve bu süreçlerde yalnız kalmak istediğiniz anlarda yer aldığınıza işaret ediyor. Bu aklınızın ve kalbinizin ne kadar darma duman olduğuna işaret eder. O kadar yorgun ve bitkim bir halden geçiyorsunuz ki yeni birinin hayatınıza girmek istediğinin farkında bile olmuyorsunuz. Bu umduğunuz anlar yeniden sizlere geliyor olması adeta birçok konuda hayret dolu adımlarda olmanıza etki ediyor. Yakın zamanlarda istediğiniz kadar farklı durumlarda olmanıza işaret eden adımlardan bir tanesi de iş ve aşk hayatınızda adım atacağız olaylar oluyor. Bu daha çok kalbinize etki eden birinin olacağına ve her şeyi ile sizleri güldüren kişileri yer alıyor olduğunu gösterir. Aklınızda olan her şey bir anda hayatınızda olması adeta hayatta yüzü gülen isimlerden biri olmanıza etki ediyor. İstediğiniz her anda yer almak için biraz daha sabırlı bir şekilde devam etmeyi tercih edin. Son zamanlarda aşk hayatının ne kadar hüsranlar ile dolu olduğuna işaret eder. Bir yandan çok sevmiş olsanız bile bazı anlarda çok sevmenin bile yetmediği durumlar olmasına şahit olmuşsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Ay akşam saatlerine kadar kariyer evinizde seyahat edecek. Bugün iş hayatındaki ilişkilerinizi doğru yönetmeye dikkat etmelisiniz.İletişim gezegeni Merkür'ün Kova burcundaki seyahati ile birlikte ekonomik konuların önem kazanacağı bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi geliştirmeye ve gelirlerinizi arttırmaya yönelik planlar yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

04:00'te İkizler'e geçiş yapan Ay, sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Başka işlerinize vakit ayırmaktan kendinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Mevcut bir rahatsızlığınız varsa bugün kendinizi yormamanızı öneririm. Duygusal olabileceğiniz bir gündesiniz, yalnız kalmak isterken kendinizi çevrenizden fazla soyutlamayın. Günün geç saatlerinde ailenize ve evinize enerjinizi harcayabilirsiniz. Saatler geceye yaklaşırken gönül ilişkilerinizde tansiyon yükselebilir. Sevgiler, Astromeri

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bu dönemde kendisine güvendiğiniz, aklına ve tecrübesine inandığınız kimselerden destek alabilir, kendinizi bu anlamda baştan yenileyebilirsiniz. Başkalarının sırlarını araştırmak, sürekli ne yaptıklarını öğrenmek inanın size hiç bir fayda getirmez. Sizler sorumluluk sahibi, olgun kişilersiniz. Bir şeye karar verdi mi harekete geçersiniz. Bizler de bu dünyadan geçmekteyiz. Bunun bilincinde hareket edip bu yolculuğumuzu en güzel şekilde tamamlamalıyız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde yeni başlangıçlar için fırsatlar çıkabilir. Fakat iyi değerlendirme yapmanız gerekebilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki değişimlere ayak uydurmanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda iletişimden kaynaklanan değişiklikler olabilir. İletişimde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Yakınlarınızdan biri sizin hayalci olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor. Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Etkilenmeler yapmak istediğiniz bazı şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları