16 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

16 Ocak Hangi Burç

16 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 16 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

16 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Ne zamandır düşünüp durduğunuz planları artık uygulamaya koyma ve yeni bir şeye başlama vakti geldi. Kendinize güveniniz ve motivasyonunuz, planlarınıza yardımcı olabilecek başka kişileri de yanınıza çekiyor. Aldığınız yardımlara içtenlikle teşekkür etmeyi unutmayın – kimse size yardımcı olmak zorunda değil.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz ve partnerinize mutluluk saçacaksınız. İş yerinizde iyi niyetinizi kullanmaya çalışan insanlar varsa dikkatli olun. Bugün geçmişte yaşadığınız güzel anıları hatırlayacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bağlı olduğunuz bir grup tarafından başlatılan bir proje bugün sizi çok meşgul edebilir. Bilgi almak için kütüphane ve kitapçı ya da telefonda çok fazla zaman harcamanız gerekebilir. Yaptığınız şey hakkında kendinizden eminsiniz. Bu yüzden memnuniyet verici bir gün tadını çıkarın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Halinizden duyduğunuz büyük memnuniyet sizi biraz gevşetebilir ve sorumluluklarınızı ihmal etmenize sebep olabilir. Maddiyat ile ilgili konuları ve hayatınızın gerçeklerini göz ardı etme eğilimi gösterebilirsiniz. Sevindirici bir haber gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 07:13 Jüpiter-Pluto görünümü başarılı bir dönüşüm ve yenilenmenin göstergesidir. Bir grubun liderliğini üstlenebilirsiniz. İşinizdeki başarınızdan söz edilir. Karşınıza güçlü insanlar çıkar. Onlardan maddi-manevi yönde destek görürsünüz. Bir olgunlaşma dönemidir. Kararlılık ve başarının göstergesidir. Popülerlik kazanmanızda, toplumsal anlamda tanınmanızda, güçlü kişilerle bağlantı kurmanızda yardımcıdır. Bir şeylerin değiştiğini fark edersiniz. Bunlar gayet olumludur. Zorlanmaksızın ilerleyiştir. Yatırım fırsatları karşınıza çıkar. Saat 13:54 Ay-Pluto kavuşumu gayet olumlu bir yansımadır. Kendinizi her konuda lider, güçlü ve derin düşünebilen bir kişi olarak hissedersiniz. Algılarınız gayet açıktır ve gerekli olduğunda her türlü duruma müdahalede bulunabilirsiniz. Saat 13:57 Ay-Jüpiter görünümü, ilerisi adına sizi umutlandıracak bir gelişmenin işaretçisidir. Umudunuz yüksektir. Her şey yoluna girecek diye düşünmek, bu görünüm sayesinde mümkündür. Saat 23:27 Ay-Mars görünümü, çevrenizle ılımlı ve nazik biçimde iletişime geçebilirsiniz. Sorumluluklarınıza sahip çıkabilir, hedefinize göre ilerleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İş konusundaki çevrenizle ilgili sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Başınıza buyruk davranışlar bazen riskli anlar yaratsa da sonuca ulaşıyorsunuz. Duygusal anlamda bastırdığınız arzularınız değişen koşullar sizi farklı bir kişiliğe yöneltebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
28° 40' 07" R
Ay
Oğlak
17° 23' 36" R
Merkür
İkizler
01° 55' 27" R
Venüs
Koç
19° 34' 08"
Mars
Balık
26° 02' 32"
Jüpiter
Koç
01° 38' 15"
Satürn
Kova
25° 02' 12"
Uranüs
Boğa
15° 37' 12"
Neptün
Balık
25° 01' 22"
Plüton
Oğlak
28° 30' 25"
Chiron
Koç
14° 56' 05"
Lilith
Yengeç
03° 51' 56"
True Node
Boğa
22° 30' 11"
Son Güncelleme : 19/05/2022 19:10

Astroloji Gündemi

19 Mayıs 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 19 Mayıs 2022, Perşembe 19 Mayıs 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay; 06:59 ila 09:35 saatleri arasını boşlukta geçirdikten sonra uyum ve dengenin burcu Terazi’ ye ilerleyerek ilişki ve işbir... Devamını Oku >>