16 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

16 Ocak Hangi Burç

16 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 16 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

16 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugünlerde maddi konularda ihtiyaçlarınızı karşılamakta güçlük çekeceğiniz günlerde olduğunuz için kredi anlaşmalarına yönelebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Yol ve yolculuklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelirken dalgınlık ve unutkanlığa biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde hedeflerinize, planlarınıza daha fazla sahip çıkabileceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bir süredir bekleten konularda gelişmeler olası. Gün boyu romantik konular, çocuklar sizi meşgul edebilir. Sorumluklarla bireysel arzularınız çelişebilir. Motivasyonu yüksek tutup, objektif davranırsanız gün verimli geçer.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Özel ilişkinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamanızda size yardımcı olacak. Bugün yeni insanlarla tanışmalar var. Bir komşuluk ilişkinizde bazı üzüntüler yaşayacaksınız. Başladığınız bir iş kısa vadede çözüm gerektiriyor. Bu konuda hareketsiz kalmanız, size iş yaşamınız dışında da prestij kaybettirebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 01:08 Neptün ile karşıtlık oluşturacak Ay etkisinde, dinlenmek arzumuz bir hayli yükseliyor. Sözleriniz gayet mantıklıdır ve şefkat duygunuz ön plandadır. Ancak tavırlarınız, size nasıl yaklaşıldığına bağlı olarak değişebilir. Saat 06:58 Ay-Venüs karşı karşıya geldiğinde tabii ki ılımlı düşünmekte, olgun hareket etmekte yarar var. Çünkü enerjiler gereği bir yandan bağımlılıklarımıza sıkı sıkıya yapışıyoruz diğer yandan geçmiş meseleleri sürekli didikleyerek anlaşma yollarını kapıyoruz. Her iki kişi de, ilişkilerine sahip çıkmayı gerçekçi düşünmeyi mutlaka bilmeleri gerekiyor. Saat 14:39 Ay-Pluto görünümü sizi gerek aşk, gerekse hedefleriniz anlamında destekliyor. Bu gücün özünde başarı hırsı yatmakta. Birilerinin kontrolü ele geçirmemesi için, siz onlardan önce davranarak ipi göğüsleyen taraf olmak niyetindesiniz. Saat 22:02 Ay-Mars görünüm etkisinde, mecburiyetlerin bizi yorduğunu düşünürüz. Farklı bir dünya özlemi yüreğimizde büyür. Hayat sadece mücadele alanı mıdır yoksa güzelliklerin keyfine varılması gereken bir yer midir? Akşam saatlerinde bunları yakınımızda bulunan kişilerle veya kendi içimizde ele alırız. Umut verici yeni gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Çevrenizle kuracağınız ilişkiler güçlü ve tutkulu olacak. Ev ve aile hayatınızda değişken ruh haliniz kendi isteklerinizle örtüşmeyebilir. Ailenize karşı sabırsız ve agresif olmamaya çalışın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 10' 37" R
Ay
İkizler
24° 22' 03" R
Merkür
Terazi
25° 25' 48" R
Venüs
Akrep
19° 35' 48" R
Mars
Terazi
08° 29' 34" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 01" R
Satürn
Kova
07° 01' 13" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 34"
Neptün
Balık
21° 24' 44"
Plüton
Oğlak
24° 19' 56"
Chiron
Koç
10° 54' 13"
Lilith
İkizler
07° 56' 40"
True Node
İkizler
03° 26' 07"
Son Güncelleme : 28/09/2021 05:10

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>