14 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

14 Ocak Hangi Burç

14 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 14 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

14 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Şu anda birine karşı duygularınuz konusunda kararsız hissediyorsanız, her şeyi anlamak için kendinize daha fazla zaman vermelisiniz. Kiminle uğraştığınızı bildiğiniz konusunda kendinizi rahat hissetmediğiniz sürece hiçbir ilişki türünde ilerleyemezsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Şu an evrenin enerjisi sizin tarafınızdan esiyor. Bu sebeple aldığınız her karar, attığınız her adımda arkanızda bir güç bulacaksınız. Ne yaparsanız yapın şansınız sürekli yaver gidiyor gibi hissedebilirsiniz. Güçlenmeniz, ortaya çıkmanız için pozitif zamanlar.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Güne başladığınızda ailevi bir konu aklınızı kurcalıyor olabilir. Ailenin içinde çözülmemiş bir konuya enerjinizi harcayabilirsiniz. Sadece agresif olmamaya dikkat edin, çözüm bulmaya çalışırken kırgınlıklar yaşanmasın. Bu düşük enerji akşama doğru yerini güzel gelişmelere bırakıyor. Sürprizler yaşayabilirsiniz. Hem aile içinde hem de kendinizle alakalı beklemediğiniz bir gelişme karşınıza çıkabilir. Ay, 18:55-21:31 aralığında boşlukta seyrine devam ederken evinizin içinde riskli hareketlerden sakının. Sevgiler, Astromeri

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Ailevi sorumluluklarınız ile işle ilgili planlarınız ciddi biçimde çatışabilir ve evle alakalı konular kariyer gelişiminizi olumsuz etkiliyormuş gibi gelebilir. İşinizin dışında olan konular kafanızı meşgul edecektir. Konsantrasyonunuzu kaybedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Gün içinde iş hayatınızda etkili iletişim kurarak, çalışanlar, patronlar ve kurumlarla ilişkilerinizi geliştirebilir, özel yaşamınız ve iş hayatınızda yapacağınız görüşmelerden etkili sonuçlar elde edebilir ve sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları