14 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

14 Ocak Hangi Burç

14 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 14 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

14 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün birden fazla işle ilgilenmen gerekebilir. Ya evinde, ya arkadaş çevrende yada işte özellikle fazlaca vakit geçirmen gerekebilir. İşlerini erken bitirirsen günün geri kalanında çok keyifli olacaksın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Yoğun bir ajandanız olabilir; bazı toplantılar, görüşmeler yapabilirsiniz. Merkür retrosu başlıyor ve sizi para evinizden etkiliyor. Ödemelerle ilgili gecikmeler, banka işlerinizde aksaklıklar yaşayabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün kapınızın önünde birtakım sürpriz misafirler belirebilir. Öyleki sanki kapınızda “herkese açık etkinlik” yazan bir tabela varmış gibi hissedebilirsiniz! Sosyal enerjiler şu anda güçlü olduğu için insanlarla iletişim kurmaya açık olun. Komşularınız ve arkadaşlarınızla biraz çene çalmaktan keyif alacaksınız. Aile üyeleri size ulaşmaya çalıştığı için telefonunuz durmaksızın çalıyor olabilir. Bugün yalnız kalmaktansa keyifli bir arkadaşlığın tadını çıkarmalısınız!

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Güneş'in burcunuzda meydana gelen Satürn-Plüton kavuşumuna eşlik ettiği bugün kendinizi pek keyifli hissetmeyebilirsiniz.İş halletmek ve sorun çözmek için uygun bir gün. Venüs'ün Balık burcuna girişi ile birlikte yakın çevrenizle olan iletişiminizin önem kazanacağı bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak yeni eğitimlere başlamak için uygun bir gün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bu hafta rüyalarınızı yorumlamalı, bilinçaltınıza ittiğiniz ne varsa bir keşif çalışması başlatmalısınız. Aile dizim, reiki gibi çalışmalardan faydalanabilir, kadim öğretilerden destek alabilirsiniz. Meditasyon ve iç sesinize yönelme duygularınızın rahatlamasını sağlar.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sanatsal ve spritüel yeteneklerinizin ortaya çıkabileceği özel bir gün. Yalnız kalıp dinlenmek ve kendinize zaman ayırmak isterken bir yandan felsefi konular ilginizi çekebilir. Ufkunuzu genişleten konulara merak salabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 16' 12" R
Ay
Kova
28° 51' 54" R
Merkür
Boğa
26° 45' 01"
Venüs
Aslan
03° 31' 45"
Mars
Aslan
11° 23' 50"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 14"
Satürn
Balık
07° 09' 10"
Uranüs
Boğa
20° 39' 10"
Neptün
Balık
27° 33' 42"
Plüton
Kova
00° 02' 03"
Chiron
Koç
19° 08' 38"
Lilith
Aslan
17° 00' 21"
True Node
Boğa
03° 03' 19"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:20

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>